UEFA - Liga Campionilor

Final 1X21XX212
1292
PSG·Barcelona
  14.02. 21:45 3.503.452.101.741.311.31
1351
Benfica ·Dortmund
  14.02. 21:45 3.503.452.101.741.311.31
1365
Bayern M.·Arsenal
  15.02. 21:45 1.504.206.801.112.601.23
1367
Real Madrid·Napoli
  15.02. 21:45 1.424.757.251.092.871.19
1299
Leverkusen·Atl.Madrid
  21.02. 21:45 3.753.252.101.741.281.35
1360
Manchester City·Monaco
  21.02. 21:45 1.524.206.501.122.551.23
1287
Sevilla·Leicester
  22.02. 21:45 1.603.905.851.132.341.26
1342
Porto·Juventus
  22.02. 21:45 3.203.202.351.601.351.35

 UEFA - Europa League

Final 1X21XX212
3188
Krasnodar·Fenerbahce
  16.02. 18:00 2.553.252.851.431.521.35
3189
AZ Alkmaar·Lyon
  16.02. 20:00 3.953.501.951.861.251.31
3190
M'gladbach·Fiorentina
  16.02. 20:00 2.153.353.501.311.711.33
3193
Rostov·Sparta P.
  16.02. 20:00 1.853.354.701.191.961.33
3194
Gent·Tottenham
  16.02. 20:00 4.753.601.772.051.191.29
3196
Olympiacos·Osmanlispor
  16.02. 20:00 1.653.705.651.142.241.28
3197
Celta ·Shakhtar D.
  16.02. 20:00 2.553.252.851.431.521.35
3198
Ludogorets·FC Copenhagen
  16.02. 20:00 2.503.252.901.411.531.34
3202
PAOK ·Schalke
  16.02. 22:05 3.303.202.301.621.341.36
3204
Hap.Beer Sheva·Besiktas
  16.02. 22:05 2.803.202.601.491.431.35
3205
Villarreal·Roma
  16.02. 22:05 2.403.253.051.381.571.34
3206
Manchester Utd·St.Etienne
  16.02. 22:05 1.374.759.001.063.111.19
3208
Astra·Genk
  16.02. 22:05 3.453.352.151.701.311.32
3211
Anderlecht·Zenit
  16.02. 22:05 2.953.302.451.561.411.34
3212
Legia·Ajax
  16.02. 22:05 3.253.352.251.651.351.33
3213
Ath.Bilbao·Apoel N.
  16.02. 22:05 1.354.809.701.053.211.19

 Anglia - Premier League

Final 1X21XX212
1281
Liverpool·Swansea
  sâm 14:30 1.226.7012.01.034.301.11
1671
WBA·Sunderland
  sâm 17:00 1.733.605.101.172.111.29
1682
Stoke ·Manchester Utd
  sâm 17:00 5.603.901.622.301.141.26
1688
Middlesbrough·West Ham
  sâm 17:00 2.453.203.001.391.551.35
1706
Crystal Palace·Everton
  sâm 17:00 3.103.302.351.601.371.34
1734
Bournemouth·Watford
  sâm 17:00 1.833.554.501.211.981.30
1740
Manchester City·Tottenham
  sâm 19:30 2.153.403.401.321.701.32
1751
Southampton·Leicester
  dum 14:00 1.953.404.101.241.861.32
2067
Arsenal·Burnley
  dum 16:15 1.206.7014.51.024.581.11
2081
Chelsea·Hull
  dum 18:30 1.187.0016.01.014.871.10

 Anglia - Cupa FA

Final 1X21XX212
2520
Barnsley·Blackpool
  mar 21:45 1.574.005.601.132.331.23
2522
Wimbledon·Sutton Utd
  mar 21:45 1.474.306.501.102.591.20
2525
Burnley·Sunderland
  mar 21:45 2.003.403.701.261.771.30
2527
Fleetwood T.·Bristol C.
  mar 21:45 3.253.402.151.661.321.29
2528
Crystal Palace·Bolton
  mar 22:00 1.603.905.401.132.261.23
2529
Lincoln C.·Ipswich
  mar 22:05 3.203.452.151.661.321.29
2530
Southampton·Norwich
  mie 21:45 1.603.855.501.132.261.24
2536
Newcastle·Birmingham
  mie 21:45 1.504.106.451.102.511.22
2538
Plymouth ·Liverpool
  mie 21:45 9.605.201.303.371.041.14

 Anglia - Cupa Ligii

Final 1X21XX212
1154
Liverpool·Southampton
  25.01. 22:00 1.653.805.451.152.241.27
1155
Hull ·Manchester Utd
  26.01. 21:45 5.654.001.602.341.141.25

 Spania - Primera Division

SPECIALE
Final 1X21XX212
1051
Malaga·Sociedad
lun 21:45 2.453.253.001.401.561.35
1290
Las Palmas·Dep.La Coruna
  vin 21:45 1.903.504.201.231.911.31
1704
Espanyol ·Granada
  sâm 14:00 1.583.906.101.122.381.25
2262
Real Madrid·Malaga
  sâm 17:15 1.129.0020.6-6.261.06
2263
Alaves·Leganes
  sâm 19:30 2.253.153.451.311.651.36
2298
Villarreal·Valencia
  sâm 21:45 1.803.604.551.202.011.29
2303
Osasuna·Sevilla
  dum 13:00 5.704.101.582.381.141.24
2304
Ath.Bilbao·Atl.Madrid
  dum 17:15 3.903.402.001.821.261.32
2305
Sociedad·Celta
  dum 19:30 2.053.453.651.291.771.31
2306
Betis ·Gijon
  dum 19:30 1.753.604.901.182.081.29
2308
Eibar·Barcelona
  dum 21:45 10.55.901.273.781.051.13

 Spania - Copa del Rey

Final 1X21XX212
3891
Alcorcon ·Alaves
  mie 20:15 2.653.052.801.421.461.36
3892
Real M.·Celta
  mie 22:15 1.177.0015.0-4.731.08
3893
Atl.Madrid·Eibar
  joi 20:15 1.255.5012.01.023.761.13
3894
Sociedad·Barcelona
  joi 22:15 5.754.201.532.431.121.21

 Italia - Serie A

SPECIALE
Final 1X21XX212
1546
FC Torino·Milan
lun 21:45 2.553.353.201.431.621.40
2088
Chievo ·Fiorentina
  sâm 19:00 3.253.252.301.631.351.35
2148
Milan·Napoli
  sâm 21:45 3.403.402.151.701.321.32
2149
Juventus ·Lazio
  dum 13:30 1.574.006.051.132.411.25
2177
Empoli·Udinese
  dum 16:00 2.403.203.101.371.571.35
2182
Bologna·FC Torino
  dum 16:00 3.103.302.351.601.371.34
2221
Pescara·Sassuolo
  dum 16:00 2.953.302.451.561.411.34
2225
Palermo·Inter
  dum 16:00 5.853.901.602.341.131.26
2227
Genoa·Crotone
  dum 16:00 1.603.905.851.132.341.26
2255
Atalanta ·Sampdoria
  dum 19:00 1.803.554.701.192.021.30
2261
Roma·Cagliari
  dum 21:45 1.286.009.601.053.691.13

 Italia - Cupa

Final 1X21XX212
3159
Inter ·Bologna
  mar 22:00 1.404.407.501.062.771.18
3160
Sassuolo·Cesena
  mie 18:30 1.504.206.001.112.471.20
3161
Lazio·Genoa
  mie 22:00 1.623.705.301.132.181.24
3162
Roma·Sampdoria
  joi 22:00 1.354.907.401.062.951.14

 Germania - Bundesliga

Final 1X21XX212
1884
Freiburg·Bayern M.
  vin 21:30 11.66.001.253.951.031.13
1889
Darmstadt·M'gladbach
  sâm 16:30 4.153.501.901.901.231.30
1893
Werder ·Dortmund
  sâm 16:30 5.554.401.552.451.151.21
1897
Augsburg·Hoffenheim
  sâm 16:30 2.753.302.601.501.451.34
1931
Wolfsburg·Hamburger
  sâm 16:30 1.953.504.001.251.871.31
1932
Schalke ·Ingolstadt
  sâm 16:30 1.803.604.601.202.021.29
1933
RB Leipzig·Eintracht F.
  sâm 19:30 1.753.654.851.182.081.29
1852
Leverkusen·Hertha
  dum 16:30 1.733.655.001.172.111.29
1845
Mainz·Koln
  dum 18:30 2.503.302.851.421.531.33

 Franta - Ligue 1

Final 1X21XX212
2496
Nantes·Caen
  mie 21:00 2.003.304.001.251.811.33
1052
Bastia·Nice
  vin 21:45 3.103.302.351.601.371.34
1056
Nantes·PSG
  sâm 18:00 9.654.801.353.211.051.18
1058
Guingamp·Rennes
  sâm 21:00 2.403.203.101.371.571.35
1064
Caen·Nancy
  sâm 21:00 2.303.253.251.351.631.35
1070
Dijon·Lille
  sâm 21:00 3.003.152.501.541.391.36
1093
Bordeaux ·Toulouse
  sâm 21:00 2.003.304.001.251.811.33
1101
Metz·Montpellier
  sâm 21:00 2.753.202.651.481.451.35
1102
Monaco·Lorient
  dum 16:00 1.404.807.851.082.981.19
1115
St.Etienne·Angers
  dum 18:00 1.923.254.451.211.881.34
1116
Lyon·Marseille
  dum 22:00 1.803.604.601.202.021.29

 Anglia - Championship

Final 1X21XX212
1168
Brighton ·Sheffield Wed.
  vin 21:45 2.003.303.801.251.771.31
1184
QPR·Fulham
  sâm 14:30 3.753.501.951.811.251.28
1186
Derby County·Reading
  sâm 17:00 1.833.454.351.201.921.29
1195
Blackburn ·Birmingham
  sâm 17:00 2.353.203.051.351.561.33
1196
Newcastle·Rotherham
  sâm 17:00 1.275.5010.31.033.591.13
1197
Cardiff ·Burton Albion
  sâm 17:00 1.753.554.701.172.021.28
1213
Nott.Forest·Bristol City
  sâm 17:00 2.553.302.701.441.491.31
1222
Huddersfield·Ipswich
  sâm 17:00 1.753.504.801.172.021.28
1226
Wigan ·Brentford
  sâm 17:00 2.503.252.801.411.501.32
1239
Norwich ·Wolverhampton
  sâm 17:00 2.053.403.551.281.741.30
1262
Aston Villa·Preston
  sâm 17:00 2.003.253.851.241.761.32
1274
Barnsley·Leeds
  sâm 19:30 3.203.352.201.641.331.30

 Anglia - Conferinta Nord

Final 1X21XX212
1145
Curzon Ashton·Worcester C.
  lun 21:45 2.203.402.851.341.551.24

 Anglia - Conferinta Sud

Final 1X21XX212
1419
Dartford·Weston S.Mare
  mar 21:45 1.534.005.101.112.241.18

 Anglia - FA Trophy

Final 1X21XX212
1420
Brackley Town·Stockport
  mar 21:45 2.303.402.801.371.541.26

 Anglia - Football L.Trophy

Final 1X21XX212
3876
Cheltenham T.·Bradford C.
  mar 21:45 3.403.352.051.691.271.28

 Anglia - Isthmian Football League

Final 1X21XX212
1000
AFC Sudbury·Havant & Waterl.
  mar 21:45 3.053.701.951.671.281.19
1080
Bognor·Needham M.
  mar 21:45 1.833.603.501.211.771.20
1199
Metropolitan·Billericay
  mar 21:45 2.653.402.301.491.371.23
2094
Leiston·Canvey Island
  mar 21:45 1.354.606.601.042.711.12
2115
Tonbridge·Burgess Hill
  mar 21:45 1.573.804.751.112.111.18
2120
Harlow Town·Lowestoft
  mar 21:45 2.053.503.001.291.621.22
2192
Leatherhead·Folkestone Inv.
  mie 21:45 2.153.502.801.331.561.22

 Anglia - League 1

Final 1X21XX212
1303
Port Vale·Bury
  vin 21:45 2.603.202.701.431.461.32
1315
Southend Utd·Bolton
  sâm 17:00 2.803.302.451.511.411.31
1341
Charlton Ath.·Scunthorpe
  sâm 17:00 2.753.302.501.501.421.31
1343
Rochdale·Oxford Utd
  sâm 17:00 2.053.353.601.271.741.31
1346
Walsall·Bristol Rovers
  sâm 17:00 2.603.352.601.461.461.30
1356
Coventry ·Fleetwood
  sâm 17:00 2.603.202.701.431.461.32
1357
Shrewsbury·Oldham
  sâm 17:00 2.403.203.001.371.551.33
1361
Bradford·Millwall
  sâm 17:00 2.203.253.301.311.641.32
1364
Swindon T.·Peterborough
  sâm 17:00 3.103.352.251.611.351.30
1368
Chesterfield·AFC Wimbledon
  sâm 17:00 3.153.302.251.611.341.31
1373
Sheffield Utd·Gillingham
  sâm 17:00 1.374.708.101.062.971.17
1375
MK Dons·Northampton
  sâm 17:00 2.003.403.701.261.771.30

 Anglia - League 2

Final 1X21XX212
1376
Accrington·Carlisle
  sâm 17:00 2.603.352.601.461.461.30
1377
Crawley·Portsmouth
  sâm 17:00 4.303.601.801.961.201.27
1381
Cheltenham·Plymouth
  sâm 17:00 3.003.402.301.591.371.30
1385
Hartlepool·Stevenage
  sâm 17:00 2.753.302.501.501.421.31
1388
Barnet·Newport
  sâm 17:00 2.103.403.401.301.701.30
1390
Doncaster·Crewe
  sâm 17:00 1.573.806.001.112.331.24
1393
Wycombe ·Luton
  sâm 17:00 2.553.302.701.441.491.31
1397
Cambridge ·Mansfield
  sâm 17:00 2.153.253.401.291.661.32
1398
Grimsby·Notts County
  sâm 17:00 2.003.403.701.261.771.30
1400
Leyton Orient·Morecambe
  sâm 17:00 1.903.454.001.231.851.29
1412
Blackpool·Yeovil
  sâm 17:00 1.873.404.201.211.881.29
1415
Exeter ·Colchester Utd
  sâm 17:00 2.403.302.901.391.541.31

 Anglia - Northern Premier League

Final 1X21XX212
2126
Buxton·Stafford R.
  mar 21:45 1.703.704.001.161.921.19
2127
Mickleover·Stourbridge
  mar 21:45 3.003.801.951.681.291.18
2128
Nantwich T.·Sutton Town
  mar 21:45 1.554.104.501.122.151.15
2144
Skelmersdale Utd.·Blyth S.
  mar 21:45 4.504.101.552.151.121.15
2145
Ilkeston·Hednesford T.
  mar 21:45 5.154.401.452.371.091.13
2209
Corby Town·Coalville Town
  mie 21:45 2.453.702.301.471.421.19

 Anglia - Southern Football League

Final 1X21XX212
2114
Hitchin T.·Dorchester
  lun 21:45 1.404.306.101.062.521.14
2153
Kings Lynn·Biggleswade T.
  mar 21:45 2.153.502.801.331.561.22
2164
Leamington·Kettering T.
  mar 21:45 1.903.603.251.241.711.20
2185
Weymouth·Banbury Utd
  mar 21:45 2.403.402.501.411.441.22
2187
Chesham Utd·Stratford Town
  mar 21:45 1.523.805.251.092.201.18
2190
Kings Langley·Chippenham T.
  mar 21:45 3.103.701.921.691.261.19
2191
Cinderford T.·Cambridge C.
  mar 21:45 2.953.702.001.641.301.19

 Anglia U23 - Premier League 2 - Div.1

Final 1X21XX212
1642
Liverpool U23·Man.Utd U23
  lun 21:00 1.654.003.901.171.971.16
1781
Everton U23·Reading U23
  lun 21:00 1.503.805.501.082.251.18
1783
Southampton U23·Arsenal U23
  lun 21:00 2.503.602.301.481.401.20

 Anglia U23 - Premier League 2 - Div.2

Final 1X21XX212
1033
Norwich U23·Fulham U23
  lun 15:30 3.154.001.851.761.261.17
1812
Swansea U23·Newcastle U23
  lun 21:00 1.854.003.151.261.761.17
2080
Brighton & H.U23·West Ham U23
  lun 21:00 2.603.552.251.501.381.21
2092
Wolverhampton U23·Blackburn U23
  lun 21:00 1.754.103.401.231.861.16
2097
Aston Villa U23·Middlesbrough U23
  lun 21:00 1.853.903.201.251.761.17

 Australia - A League

Final 1X21XX212
1121
Wellington P.·Melbourne V.
  mar 08:45 3.403.502.001.721.271.26
3931
Melbourne City·Central Coast
  joi 10:50 1.285.309.001.033.341.12
1122
Sydney FC·Adelaide U.
  vin 10:50 1.504.006.101.092.421.20
1132
Wellington P.·Brisbane Roar
  sâm 08:35 2.703.402.401.501.411.27
1133
Perth Glory·Melbourne V.
  sâm 11:00 3.253.502.051.691.291.26
1138
Sydney W.·Newcastle Jets
  dum 08:00 1.833.653.851.221.871.24

 Austria - Bundesliga

Final 1X21XX212
1010
Wolfsberger ·Ried
  11.02. 17:00 2.003.303.601.251.721.29
1013
Admira W.·Altach
  11.02. 17:00 2.903.252.351.531.361.30
1019
Salzburg·St. Polten
  11.02. 17:00 1.157.0015.0-4.771.07
1030
Mattersburg·Sturm
  11.02. 17:00 3.803.401.921.791.231.28
1094
Austria V.·Rapid V.
  12.02. 17:30 2.653.252.551.461.431.30

 Belgia - Cupa

Final 1X21XX212
3903
Oostende·Genk
  mar 21:30 2.203.502.951.351.601.26
3904
Zulte Waregem·Eupen
  mie 21:45 1.673.754.651.162.081.23

 Belgia - Liga Pro

Final 1X21XX212
1171
Gent·Charleroi
  vin 21:30 1.573.905.801.122.331.24
1200
Kortrijk·Zulte Waregem
  sâm 19:00 3.003.302.351.571.371.32
1235
Waasland·Oostende
  sâm 21:00 3.153.302.251.611.341.31
1238
Mouscron·Lokeren
  sâm 21:00 2.953.252.401.551.381.32
1243
AS Eupen·Genk
  sâm 21:30 3.403.402.101.701.301.30
1331
Standard ·Club Brugge
  dum 15:30 2.903.302.401.541.391.31
1366
Anderlecht·St.Truiden
  dum 19:00 1.305.409.001.053.381.14
2480
Mechelen·Westerlo
  dum 21:00 1.454.406.701.092.661.19

 Brazilia - Sao P. Cupa Tineret

Final 1X21XX212
1087
Juventude Tin.·Bragantino Tin.
  lun 20:00 1.804.003.271.241.801.16
1091
Corinthians Tin.·Int.Porto Al. Tin.
  mar 00:00 1.804.003.271.241.801.16

 Cipru - Divizia I

Final 1X21XX212
3577
AEZ Zakakiou·Aris Limassol
  lun 19:00 4.853.501.622.031.111.21

 Elvetia - Superliga

Final 1X21XX212
1752
Grasshoppers ·Thun
  04.02. 18:45 1.953.503.751.251.811.28
1759
Basel·Lugano
  04.02. 21:00 1.236.2011.01.033.971.11
1760
Vaduz·St.Gallen
  05.02. 14:45 2.403.352.851.401.541.30
1763
Lausanne·Luzern
  05.02. 14:45 3.153.502.151.661.331.28
1765
Young Boys ·Sion
  05.02. 17:00 1.853.753.851.241.901.25

 Franta - Ligue 2

Final 1X21XX212
2572
Valenciennes·Sochaux
  lun 21:45 2.652.902.951.381.461.40

 Germania - Bundesliga 2

Final 1X21XX212
2002
F.Dusseldorf·Sandhausen
  27.01. 19:30 2.403.153.001.361.541.33
2161
Union Berlin·Bochum
  27.01. 19:30 1.873.554.001.221.881.27
2897
Munchen 1860 ·Greuther Furth
  27.01. 19:30 2.303.203.151.341.591.33
2903
Kick.Wurzburg·E.Braunschweig
  28.01. 14:00 2.653.052.801.421.461.36
2904
Aue·Heidenheim
  28.01. 14:00 2.853.102.551.481.401.35
2906
St.Pauli·Stuttgart
  29.01. 14:30 3.553.402.051.741.281.30
2908
Karlsruher ·A.Bielefeld
  29.01. 14:30 2.303.153.201.331.591.34
2909
Nurnberg·Dyn.Dresden
  29.01. 14:30 2.453.302.851.411.531.32
2910
Hannover·Kaiserslautern
  30.01. 21:15 1.723.604.851.162.071.27

 Gibraltar - Prima Divizie

Final 1X21XX212
1169
Mons Calpe SC·Glacis United
  lun 21:30 1.953.803.001.291.681.18

 INT. - Torneos de Verano

Final 1X21XX212
2553
Gimnasia LP·CA Banfield
  mar 03:10 3.903.101.951.731.201.30

 INT.- Amicale intercluburi

Final 1X21XX212
2544
Zenit ·Changchun Yatai
  lun 15:00 1.205.5011.9-3.761.09
2545
Dortmund II·Fortuna Koln
  lun 15:00 2.703.652.201.551.371.21
2547
J.Regensburg·C.Budejovice
  lun 16:00 1.653.804.351.152.031.20
2548
Kick.Wurzburg·Vaduz
  lun 17:00 1.853.603.551.221.791.22
2550
Lokomotiv M.·Werder II
  lun 17:00 1.504.105.301.102.311.17
2551
Dep.Tachira·Deportivo Lara
  lun 23:00 2.003.353.301.251.661.25

 INT.- Cupa Africii pe natiuni - Gr. A

Final 1X21XX212
1425
Gabon·Burkina Faso
  mie 18:00 2.103.103.551.251.651.32
1426
Camerun·Guinea-Bissau
  mie 21:00 1.533.756.201.092.341.23

 INT.- Cupa Africii pe natiuni - Gr. C

Final 1X21XX212
2688
Coasta de Fildeş·Togo
  lun 18:00 1.503.906.351.082.421.21
2697
R.D. Congo·Maroc
  lun 21:00 3.052.902.501.491.341.37

 INT.- Cupa Africii pe natiuni - Gr. D

Final 1X21XX212
2699
Ghana·Uganda
  mar 18:00 1.853.204.401.171.851.30
2700
Mali·Egipt
  mar 21:00 3.303.002.251.571.291.34

 INT.- Letonia - Winter Cup

Final 1X21XX212
2542
Metta/Lu·Ventspils
  lun 13:15 6.104.351.402.541.061.14
2543
Jelgava·Spartaks J.
  lun 13:45 2.303.252.751.351.491.25

 INT.-Tin. - Mem. V. Granatkin - Playoffs

Final 1X21XX212
2554
Kazakhstan Tin.·Slovenia Tin.
  lun 15:30 4.803.801.572.121.111.18
2555
St.Petersburg Tin.·Slovacia Tin.
  lun 18:00 1.903.203.701.191.721.26

 Israel - Liga a II-a

Final 1X21XX212
1432
Mac.Shaaraim·M.Achi Nazereth
  lun 19:00 2.752.952.451.421.341.30
1433
Hap.Ramat Gan·Mac.Netanya
  lun 19:00 3.253.152.101.601.261.28
1435
Hap.Nazrat Elit·Ramat Hasharon
  lun 19:00 2.253.003.001.291.501.29

 Israel - Prima Liga

Final 1X21XX212
3715
Bnei Sakhnin·H.Kiryat Shmona
  lun 18:30 2.553.002.801.381.451.33
3716
Hap.Tel Aviv·Maccabi TA
  lun 21:00 12.54.701.253.42-1.14

 Italia - Serie B

Final 1X21XX212
2914
Trapani ·Novara
  sâm 16:00 2.552.953.001.371.491.38
2932
Latina ·Verona
  sâm 16:00 3.353.102.251.611.301.35
2934
Brescia ·Avellino
  sâm 16:00 2.253.053.401.291.611.35
2935
Pisa·Ternana
  sâm 16:00 2.102.954.001.231.701.38
2936
Spal 2013·Benevento
  sâm 16:00 2.103.103.751.251.701.35
2937
Carpi·Vicenza
  sâm 16:00 1.733.305.401.132.051.31
2938
Entella·Frosinone
  sâm 16:00 2.503.003.001.361.501.36
2943
Cittadella·Bari
  sâm 16:00 2.452.953.151.341.521.38
2945
Ascoli·Pro Vercelli
  dum 16:00 2.253.003.501.291.621.37
2951
Salernitana·Spezia
  dum 18:30 2.303.003.351.301.581.36
2952
Perugia·Cesena
  23.01. 21:30 2.103.053.851.241.701.36

 Kuwait - Cupa Printului

Final 1X21XX212
1050
Al Qadsia·Al Kuwait
  lun 16:50 3.053.502.101.631.311.24

 Liban - Premier League

Final 1X21XX212
2625
Al Akhaa Al Ahli·AL Ahed
  lun 14:15 5.623.751.502.251.071.18

 Olanda - Tweede Divisie

Final 1X21XX212
2626
Twente Tin.·Vitesse Tin.
  lun 19:30 2.774.002.001.641.331.16

 Olanda - Eerste Divisie

Final 1X21XX212
2675
Utrecht Tin.·NAC Breda
  lun 21:00 4.203.851.722.011.191.22

 Olanda - Eredivisie

Final 1X21XX212
1438
Twente·Heracles
  vin 21:00 1.733.804.451.192.051.25
1439
AZ Alkmaar·Sparta R.
  sâm 19:30 1.554.105.651.122.381.22
1440
Feyenoord·Willem II
  sâm 20:45 1.285.3010.41.033.511.14
1448
Den Haag·Zwolle
  sâm 20:45 2.353.402.901.391.571.30
1450
Groningen·Vitesse
  sâm 21:45 2.603.302.651.451.471.31
1453
Utrecht·Ajax
  dum 13:30 4.653.701.722.061.171.26
1456
NEC·Roda
  dum 15:30 2.153.303.351.301.661.31
1457
Excelsior·G.A. Eagles
  dum 15:30 2.053.453.501.291.741.29
1458
PSV ·Heerenveen
  dum 17:45 1.335.008.751.053.181.15

 Polonia - Ekstraklasa

Final 1X21XX212
1749
Wisla Plock·Slask W.
  11.02. 16:00 2.153.253.451.291.671.32
1876
Lech P.·Termalica B-B
  11.02. 16:00 1.753.554.701.172.021.28
2953
G.Leczna·Zaglebie
  11.02. 16:00 3.103.252.301.591.351.32
2954
Pogon S.·Piast Gliwice
  11.02. 16:00 1.803.554.401.191.961.28
2978
Lechia G.·Jagiellonia
  11.02. 16:00 2.053.403.551.281.741.30
3597
Arka G.·Legia W.
  11.02. 16:00 4.603.601.752.021.181.27
3599
Ruch Ch.·Cracovia K.
  11.02. 16:00 3.053.302.301.591.361.31
3601
Wisla C.·Korona Kielce
  11.02. 16:00 1.803.554.401.191.961.28

 Portugalia - Cupa

Final 1X21XX212
3898
Estoril·Acad.Coimbra
  mar 20:15 1.953.203.851.211.751.29
3899
Chaves·Sporting L.
  mar 22:15 5.503.601.602.181.111.24
3900
Covilha·Guimaraes
  mie 20:30 3.503.102.101.641.251.31
3901
Benfica ·Leixoes
  mie 22:30 1.108.0019.0-5.621.04

 Portugalia - Primeira Liga

Final 1X21XX212
2845
Braga·CD Tondela
  lun 22:00 1.424.357.601.072.771.20
1489
P.Ferreira·Moreirense
  vin 22:30 2.153.203.501.291.671.33
1492
Porto·Rio Ave
  sâm 18:00 1.255.5012.01.023.771.13
1500
Maritimo·Sporting L.
  sâm 20:15 5.853.701.602.271.121.26
1516
Arouca·Boavista
  sâm 22:30 2.103.103.751.251.701.35
1533
Benfica ·CD Tondela
  dum 18:00 1.137.8019.0-5.531.07
1535
CD Feirense·Estoril
  dum 18:00 2.353.003.251.321.561.36
1544
Belenenses ·Setubal
  dum 20:00 2.103.203.601.271.691.33
1576
Braga·Guimaraes
  dum 22:15 1.853.404.301.201.901.29
1578
GD Chaves·Nacional
  23.01. 22:00 2.053.203.751.251.731.33

 Scotia - Development League

Final 1X21XX212
1175
ST Mirren Tin.·Aberdeen Tin.
  lun 20:00 2.253.602.601.381.511.21
2106
Heart Tin.·Hamilton Tin.
  lun 21:30 4.504.101.552.151.121.15

 Tanzania - Premier League

Final 1X21XX212
2624
Toto Africans·Tanzania Prisons
  lun 15:00 2.602.802.601.351.351.30

 Turcia - 1.Liga

Final 1X21XX212
3734
Giresunspor·Gaziantep Bld
  lun 17:30 1.853.304.151.191.841.28

 Turcia - Superliga

Final 1X21XX212
2571
Osmanlispor·Besiktas
  lun 18:00 3.003.202.401.551.371.33

 Vietnam - V-League U19

Final 1X21XX212
2586
Khanh Hoa U19·Dak Lak U19
  lun 13:00 1.554.004.631.122.151.16

 ATP - Australian Open

SPECIALE
Final 12
1738
A.Zverev·R.Haase
  mar 02:00 1.155.45
2147
T.Fabbiano·D.Young
  mar 02:00 2.401.57
2577
G.Simon·M.Mmoh
  mar 02:00 1.204.55
2645
N.Basilashvili·P.Kohlschreiber
  mar 02:00 3.951.25
2669
J.Donaldson·R.Dutra Silva
  mar 02:00 1.234.15
1737
D.Brown·M.Raonic
  mar 03:30 9.981.05
2168
R.Opelka·D.Goffin
  mar 03:30 5.451.15
2171
Y.Nishioka·A.Bolt
  mar 03:30 1.452.75
2173
P.Carreno-Busta·P.Polansky
  mar 03:30 1.253.95
2232
F.Tiafoe·M.Kukushkin
  mar 03:30 1.572.40
2662
R.Albot·C.Berlocq
  mar 03:30 1.752.08
2605
K.Edmund·S.Giraldo
  mar 04:00 1.303.53
2615
F.Mayer·R.Nadal
  mar 04:00 9.151.06
1811
B.Mott·R.Gasquet
  mar 05:00 13.81.02
2175
D.Tursunov·R.Stepanek
  mar 05:00 4.561.20
2663
D.Thiem·J.Struff
  mar 05:00 1.303.50
2677
A.Dolgopolov·B.Coric
  mar 05:00 1.802.00
2101
D.Medvedev·E.Escobedo
  mar 05:30 1.422.85
2576
I.Karlovic·H.Zeballos
  mar 05:30 1.303.53
2607
J.Thompson·J.Sousa
  mar 05:30 2.301.62
2642
G.Muller·T.Fritz
  mar 05:30 1.373.10
2664
M.Youzhny·M.Baghdatis
  mar 05:30 2.601.50
2668
A.Pavlasek·A.Whittington
  mar 05:30 1.422.85
2726
R.Bautista A.·G.Pella
  mar 05:30 1.078.50
1729
H.Chung·R.Olivo
  mar 07:00 1.224.30
2146
D.Istomin·I.Dodig
  mar 07:00 1.951.85
2590
G.Monfils·J.Vesely
  mar 07:00 1.323.40
2655
F.Fognini·F.Lopez
  mar 07:00 2.001.80
2712
T.Haas·B.Paire
  mar 07:00 4.301.22
2656
O.Jasika·D.Ferrer
  mar 08:00 5.461.15
2640
G.Dimitrov·C.O'Connell
  mar 10:00 1.0411.0
2710
F.Verdasco·N.Djokovic
  mar 10:00 9.151.06
2288
T.Berdych·R.Harrison
  mie 01:00 1.204.55
2352
J.Chardy·K.Nishikori
  mie 01:00 6.251.12
2443
B.Tomic·V.Estrella B.
  mie 01:00 1.087.90
2459
A.De Minaur·S.Querrey
  mie 01:00 3.501.30
2465
J.Isner·M.Zverev
  mie 01:00 1.472.70
2789
A.Murray·A.Rublev
  mie 01:00 1.0116.0
2790
M.Jaziri·A.Bublik
  mie 01:00 1.622.30
3022
P.Lorenzi·V.Troicki
  mie 01:00 3.951.25
3024
D.Evans·M.Cilic
  mie 01:00 4.301.22
3058
J.Tsonga·D.Lajovic
  mie 01:00 1.106.95
3060
K.Khachanov·J.Sock
  mie 01:00 3.201.35
3209
A.Seppi·N.Kyrgios
  mie 01:00 5.451.15

 ATP - Australian Open - Dublu

Final 12
2964
Barton/Ebden·Pospisil/Stepanek
  mie 01:00 4.421.17
2975
Jaziri/Robert ·Dodig/Granollers
  mie 01:00 4.731.15
2976
Almagro/Berlocq·Cabal/Farah
  mie 01:00 3.211.30
3011
Saville/Thompson·Inglot/Mergea
  mie 01:00 3.211.30
3014
F.Lopez/M.Lopez·Dolgopol./G.Melzer
  mie 01:00 1.253.56
3015
Kubot/M.Melo·Brunst./Siljestrom
  mie 01:00 1.323.10
3016
Kontinen/Peers·S.Gonzalez/Marrero
  mie 01:00 1.323.10
3017
Herbert/Mahut·Mannar./Shamasd.
  mie 01:00 1.076.83
3018
R.Haase/F.Mayer·A.Bolt/B.Mousley
  mie 01:00 1.452.55
3019
Bagnis/Delbonis·B.Baker/Mektic
  mie 01:00 2.161.62
3023
M.Reid/J-P.Smith·Groth/Guccione
  mie 01:00 3.101.32
3032
Koolhof/Middelk.·Peralta/Zeballos
  mie 01:00 1.402.73
3035
CarrenoB/G.Garcia·De Minaur/Purcell
  mie 01:00 1.125.31
3048
Lindstedt/Venus·Begemann/Struff
  mie 01:00 1.323.10
3079
D.Evans/Kyrgios ·Lajovic/Troicki
  mie 01:00 2.361.52
3135
Benneteau/Chardy·Fyrsten./Klizan
  mie 01:00 1.702.00
3158
Querrey/Young·J.Murray/Soares
  mie 01:00 4.731.15
3261
Mathieu/Paire·Bryan/Bryan
  mie 01:00 5.811.10
3262
Bury/Lorenzi ·Klaasen/R.Ram
  mie 01:00 4.731.15
3332
Molteni/Schwartzm.·Nestor/Roger V.
  mie 01:00 3.211.30
3537
Bopanna/Cuevas ·Bellucci/M.Gonza.
  mie 01:00 1.253.56
3538
Pavic/Peya·J.Melzer/Qureshi
  mie 01:00 1.422.65
3567
T.Huey/M.Mirnyi·L.Paes/A.Sa
  mie 01:00 1.801.90
3568
Rojer/Tecau·Petzschn./Youzhny
  mie 01:00 1.323.10
3569
Eysseric/F.Martin·Raja/Sharan
  mie 01:00 2.501.47
3602
Monroe/Sitak·Cerreta/P.Oswald
  mie 01:00 1.572.25
3603
Baghdat./G.Muller·CP.Hsieh/TH.Yang
  mie 01:00 1.323.10
3604
Janowicz/Matkow.·Fognini/Verdasco
  mie 01:00 1.851.85
3605
Erlich/Lipsky·Khachan./Kuznets.
  mie 01:00 1.372.85
3607
Brown/Ramos-V.·Zimonjic/M.Zverev
  mie 01:00 2.301.55
3608
Duran/Sousa J.·Daniell/Demoliner
  mie 01:00 2.551.45
3610
Y-H.Lu/J.Vesely·Polmans/Whitting.
  mie 01:00 1.303.21

 WTA - Australian Open

SPECIALE
Final 12
3126
L.Chirico·E.Bouchard
  lun 12:45 3.201.35
1494
A.Blinkova·M.Niculescu
  mar 02:00 2.751.57
1677
Y.Wickmayer·L.Safarova
  mar 02:00 2.551.52
1832
T.Babos·N.Gibbs
  mar 02:00 1.452.75
2036
E.Alexandrova·E.Makarova
  mar 02:00 3.701.28
2095
K.Bondarenko·Car.Garcia
  mar 02:00 2.151.70
2782
Ka.Pliskova·S.Sorribes T.
  mar 02:00 1.0510.0
2921
K.Knapp·S.W.Hsieh
  mar 02:00 3.201.35
3001
L.Kumkhum·N.Osaka
  mar 02:00 3.951.25
3006
K.Flipkens·J.Konta
  mar 02:00 6.251.12
3174
C.Buyukakcay·O.Dodin
  mar 02:00 2.701.47
3688
I.Falconi·Xin.Han
  mar 02:00 1.602.35
1792
E.Vesnina·A.Bogdan
  mar 03:30 1.452.75
2737
B.Bencic·S.Williams
  mar 03:30 5.051.17
2772
L.Arruabarrena·Y.Putintseva
  mar 03:30 2.551.52
2967
S.Errani·R.Ozaki
  mar 03:30 1.752.05
3127
A.Cornet·M.Georges
  mar 03:30 1.078.50
1207
L.Zhu·J.Ostapenko
  mar 04:00 3.101.37
2767
D.Vekic·L.Cabrera
  mar 04:00 1.472.70
2770
M.Sakkari·A.Kontaveit
  mar 04:00 1.622.30
2920
D.Cibulkova·D.Allertova
  mar 04:00 1.135.95
2738
H.Watson·S.Stosur
  mar 05:30 2.001.80
2781
C.Wozniacki·Ar.Rodionova
  mar 05:30 1.078.50
2968
M.Minella·M.Linette
  mar 05:30 1.802.00
1417
J.Brady·J.Larsson
  mar 06:00 2.451.55
1358
K.Day·A.Petkovic
  mar 07:30 3.401.32
1803
B.Strycova·E.Kulichkova
  mar 07:30 1.273.75
2755
D.Kovinic·Sai.Zheng
  mar 07:30 2.001.80
2780
A.Konjuh·K.Mladenovic
  mar 07:30 1.802.00
2787
C.Giorgi·T.Bacsinszky
  mar 07:30 1.802.00
3672
M.Lucic B.·Qiang Wang
  mar 07:30 1.752.05
2736
D.Gavrilova·N.Broady
  mar 12:00 1.224.30
2779
T.Pironkova·A.Radwanska
  mar 12:00 10.01.05
1104
M.Barthel·M.Puig
  mie 01:00 2.601.50
2281
A.Sevastova·K.Kucova
  mie 01:00 1.552.45
2395
Kr.Pliskova·I.Begu
  mie 01:00 1.901.90
2396
P.Parmentier·C.Vandeweghe
  mie 01:00 3.201.35
2517
S.Crawford·G.Muguruza
  mie 01:00 5.451.15
2518
V.Lepchenko·Y.Y.Duan
  mie 01:00 1.752.05
2519
J.Jankovic·J.Goerges
  mie 01:00 2.051.75
2533
A.Riske·Shu.Zhang
  mie 01:00 2.051.75
2957
C.Suarez Nav.·S.Cirstea
  mie 01:00 1.452.75
2999
N.Vikhlyantseva·A.Pavlyuchenkova
  mie 01:00 2.951.40
3002
S.Voegele·V.Williams
  mie 01:00 3.951.25
3007
J.Fourlis·S.Kuznetsova
  mie 01:00 8.451.07
3020
S.Rogers·A.Barty
  mie 01:00 1.702.15
3027
E.Svitolina·J.Boserup
  mie 01:00 1.126.25

 WTA - Australian Open - Dublu

Final 12
2739
HC.Chan/YJ.Chan·Che.Lian/Zha.Yang
  mie 01:00 1.273.40
2768
V.King/Shvedova ·Qia.Wang/Wongtea
  mie 01:00 1.125.30
2769
E.Makar/Vesnina·S.Aoyam/Ninomiy
  mie 01:00 1.125.30
2804
Car.Garc/K.Mlade·Bencic/Konjuh
  mie 01:00 1.204.05
2805
Hozumi/M.Kato·E.Perez/O.Tjand
  mie 01:00 1.125.30
2812
Knapp/Minella ·Broady/H.Watson
  mie 01:00 3.201.30
2817
Irigoye/Ip.Soylu·Krejcik/Voskobo
  mie 01:00 1.851.85
2820
Arruabar/Begu·L.Chiri/E.Merte
  mie 01:00 1.502.40
2822
V.Golub./Kr.Plis.·K.Bonda/J.Ostap
  mie 01:00 2.201.60
2823
L.Davis/M.Moult·Aiava/Ali.Smith
  mie 01:00 1.851.85
2824
CJ.Chuan/N.Gibbs ·Mattek/L.Safaro
  mie 01:00 4.301.18
2839
Klepac/Mar.Sanc·Goerges/Ka.Plisk
  mie 01:00 2.951.35
2840
J.Janko/Wickmay·Hingis/Vandewe
  mie 01:00 4.301.18
2872
Jurak/An.Rodion·Cornet/Linette
  mie 01:00 1.323.10
2875
A.Hlavac/S.Peng·M.Doi/K.Nara
  mie 01:00 1.154.75
2887
L.Hrade/Siniako·Groenef/Peschke
  mie 01:00 1.722.00
2889
Hibino/Ali.Roso·Putints/A.Riske
  mie 01:00 1.572.25
2891
Kovinic/Siegemu·Schuurs/Voracov
  mie 01:00 2.201.60
2893
L.Huber/M.Sanche ·Brengle/Ar.Rodi
  mie 01:00 2.051.70
2896
A.Bai/L.Cabrera·An.Beck/Sevasto
  mie 01:00 2.251.57
2898
Errani/Flipken·Gavrilo/D.Kasat
  mie 01:00 1.901.80
2900
Birrell/Hon·Stosur/Shu.Zhan
  mie 01:00 4.751.15
2915
G.Dabro/Krajicek·O.Kalas/A.Krunic
  mie 01:00 1.602.20
2916
Kicheno/Kicheno·Barty/Dellacqua
  mie 01:00 2.951.35
2917
Lucic/A.Petkovi·M.Nicule/Spears
  mie 01:00 2.401.50
3611
T.Maria/Parment·CW.Chan/Namigat
  mie 01:00 1.572.25
3612
N.Osaka/M.Puig ·Olaru/O.Savchuk
  mie 01:00 2.951.35
3615
J.Rae/Ann.Smith·Mirza/Strycova
  mie 01:00 5.801.10
3616
S.Willi/V.Willi·T.Babos/Pavlyuch
  mie 01:00 1.402.70
3617
J.Moore/S.Sande·Atawo/Yifan Xu
  mie 01:00 3.201.30
3618
S.Roger/Townsen·Bertens/J.Larss
  mie 01:00 3.551.25
3619
C.McHal/Muhamma·Srebotn/S.Zheng
  mie 01:00 2.101.65

 Challenger - Koblenz (GER) - Calificari

Final 12
2955
F.Horansky·J.Luetjen
  lun 13:40 1.652.11
2958
P.Rosenholm·M.Netuschil
  lun 13:40 2.301.55
2960
M.Przysiezny·P.Michnev
  lun 15:00 1.522.36
2962
C.Heyman·R.Safiullin
  lun 15:00 2.651.42

 ITF (F) - Petit-Bourg (GDL)

Final 12
1423
S.Ewing·K.Christian
  lun 17:00 2.151.55
2031
P.Heise·A.Detiuc
  lun 17:00 1.452.37
2629
F.Codino·A.Perper
  lun 17:00 6.301.05
2657
A.Kratzer·E.Salas
  lun 18:15 1.402.52
2690
M.Osaka·A.Zhu
  lun 18:15 1.273.10
2713
M.Kopinski·C.Zhao
  lun 18:15 3.601.20
2734
T.Mihalikova·M.Schmidt
  lun 19:45 1.075.66
2735
S.Marand·L.Wargnier
  lun 22:45 1.173.90

 ITF (M) - Bressuire (FRA)

Final 12
1503
U.Humbert·M.Tabatruong
  lun 19:00 2.321.47

 ITF (M) - Bressuire (FRA) - Calificari

Final 12
1563
H.Pierre·A.Walch
  lun 13:15 4.951.10
1866
T.Setodji·A.Ingarao
  lun 13:15 1.602.06
1894
A.Cornut·L.Lechevretel
  lun 13:15 2.521.40
1899
S.Roncalli·G.Fonio
  lun 13:45 1.302.92

 ITF (M) - Kaarst (GER) - Calificari

Final 12
2011
B.Fitzon·R.Lang
  lun 13:15 4.951.10
2016
B.Loccisano·O.Usakli
  lun 13:15 1.223.43
2017
Y.Staschen·P.Gelade
  lun 13:15 1.522.21
2035
H.Ehara·B.Van Den Berg
  lun 13:15 1.203.60
2046
D.Pel·J.Binding
  lun 13:15 1.243.28
2063
M.Khomentovskiy·C.Braun
  lun 13:15 1.056.30
2068
M.Andres·M.Rosenkranz
  lun 13:15 2.701.35
2070
J.Willems·Y.Panak
  lun 13:15 1.322.83

 ITF (M) - Manacor (SPA)

Final 12
1437
S.Martos G.·D.Dowson
  lun 13:15 2.211.52
1447
B.Zapata M.·M.Lopez I.
  lun 13:15 -10.0

 SUA - NBA

Final 1X21XX2
1193
New York·Atlanta
  lun 20:00 2.4216.01.652.101.50
2558
Washington·Portland
  lun 21:00 1.6515.02.451.492.11
2560
Milwaukee ·Philadelphia
  lun 22:30 1.4016.03.291.292.73
2561
Indiana ·New Orleans
  lun 23:00 1.5016.02.841.372.41
1240
Denver ·Orlando
  mar 00:00 1.4516.03.041.332.55
2286
Boston·Charlotte
  mar 02:30 1.5016.02.841.372.41
2539
Golden State ·Cleveland
  mar 03:00 1.3517.03.551.252.94
2562
Phoenix ·Utah
  mar 04:00 2.8416.01.502.411.37
2578
LA Clippers·Oklahoma City
  mar 05:30 1.3517.03.551.252.94

 Franţa - LNB Pro A

Final 1X21XX2
1254
Gravelines ·Le Portel
  lun 21:30 1.2718.04.201.193.41

 Grecia - Cupa

Final 1X21XX2
3593
Olympiakos ·Panathinaikos
  lun 19:00 1.5016.02.801.382.40

 Liga VTB

Final 1X21XX2
1277
Unics·CSKA M.
  lun 17:00 4.4518.01.253.571.17

 Argentina - LNB

Final 1X21XX2
1505
Boca Juniors·Deportivo H.A.
  mar 02:00 1.3017.03.901.213.17
2150
Atenas ·San Lorenzo
  mar 03:00 3.2516.01.402.701.29
2628
La Union·Atletico E.
  mar 03:00 1.1020.07.801.045.61

 Brazilia - NBB

Final 1X21XX2
2508
Macae·Vasco Da Gama
  lun 23:30 1.8515.02.101.651.84

 Cehia - NBL

Final 1X21XX2
1631
Prostejov·Decin
  lun 19:00 3.9017.01.303.171.21

 China - CBA

Final 1X21XX2
1720
Guandong ·Qingdao
  lun 13:35 1.1020.07.851.045.64

 Israel - Super Liga

Final 1X21XX2
1124
Mac.Haifa·Mac.Kiryat Gat
  lun 18:30 1.1519.06.101.084.62
1537
Hap.Holon·Maccabi T.A.
  lun 18:40 2.6416.01.552.271.41

 Lituania - LKL

Final 1X21XX2
1724
Pieno·Zalgiris
  lun 18:00 6.9420.01.125.151.06

 CM Franta 2017 - Grupa A

Final 1X21XX2
3530
Polonia·Rusia
  lun 21:45 3.8510.31.372.851.22
1475
Norvegia·Brazilia
  mar 15:00 1.3010.04.721.153.21
1487
Polonia·Japonia
  mar 18:45 1.3010.04.721.153.21

 CM Franta 2017 - Grupa B

Final 1X21XX2
1463
Slovenia·Macedonia
  lun 18:45 1.579.003.001.342.25
1474
Spania·Angola
  lun 21:45 1.0123.021.1-11.0

 CM Franta 2017 - Grupa C

Final 1X21XX2
1461
Ungaria·Chile
  lun 18:45 -23.021.1-11.0
1472
Croatia·Belarus
  lun 21:45 1.0517.014.3-7.77
1484
Germania·Arabia Saudita
  mar 18:45 -23.021.1-11.0

 CM Franta 2017 - Grupa D

Final 1X21XX2
1460
Egipt·Bahrain
  lun 18:45 1.0517.014.3-7.77
1469
Danemarca·Suedia
  lun 21:45 1.3511.04.011.202.94
1483
Qatar·Argentina
  mar 18:45 1.3010.04.721.153.21

 Rusia - Superleague (F)

Final 1X21XX2
1029
Luch·Astrahanochka
  lun 17:30 11.025.01.027.64-

 Suedia - Allsvenskan (M)

Final 1X21XX2
3511
Drott·Onnereds HK
  lun 20:00 4.0011.01.302.931.16

 SUA - NHL

Final 1X21XX212
1630
Buffalo ·Dallas
  lun 20:00 2.593.802.401.541.471.25
1634
Boston ·NY Islanders
  lun 20:00 1.853.953.671.261.901.23
1635
Detroit ·Montreal
  lun 22:00 2.933.702.201.641.381.26
1646
San Jose ·Winnipeg
  lun 23:00 1.803.903.931.231.961.23
1653
LA Kings·Tampa Bay
  lun 23:00 2.103.803.061.351.701.25
1655
Pittsburgh·Washington
  mar 02:00 2.303.802.721.431.591.25
1666
Edmonton ·Arizona C.
  mar 04:00 1.803.953.891.241.961.23

 Rusia - KHL

Final 1X21XX212
3858
Kunlun·Din.Riga
  lun 13:30 1.604.404.351.172.191.17
3859
Barys Astana·Salavat Ufa
  lun 15:30 2.454.102.351.531.491.20
3860
Yaroslavl·Lada T.
  lun 18:00 1.405.006.001.092.731.14
3861
Dynamo M.·AK Bars
  lun 18:30 2.103.902.871.371.651.21
2269
T.Chelyabinsk·Yekaterinburg
  mar 16:00 1.853.903.551.251.861.22
2272
Spartak M.·Slovan B.
  mar 18:30 2.354.002.501.481.541.21
2336
Medvescak·Yugra KM
  mar 20:00 1.953.803.301.291.771.23
2495
Novokuznetsk·Barys Astana
  mie 14:00 4.254.201.652.111.181.19
2497
Magnitogorsk·Omsk
  mie 16:00 1.903.903.351.281.801.21
2498
AK Bars·Salavat Ufa
  mie 18:30 1.854.003.451.261.851.20
2504
Dynamo M.·CSKA M.
  mie 18:30 3.503.701.901.801.261.23
2507
Vitiaz P.·Lada T.
  mie 18:30 1.654.304.151.192.111.18

 Suedia - SHL

Final 1X21XX212
1462
Rogle BK·Malmo IF
  joi 20:00 2.774.002.201.641.421.23
1467
Brynas ·Orebro
  joi 20:00 1.604.504.571.182.271.19
2029
Frolunda ·Skellefteaa
  joi 20:00 1.804.303.601.271.961.20
2489
Leksands IF·Linkopings
  joi 20:00 3.824.301.752.021.241.20
2490
Farjestads·Lulea
  joi 20:00 2.104.202.841.401.691.21
2491
Djurgardens ·HV 71
  joi 20:00 2.564.002.351.561.481.23
2493
Karlskrona HK·Vaxjo
  vin 20:00 3.484.201.851.901.281.21

 Cehia - Extraliga

Final 1X21XX212
2273
Mountfield·Chomutov
  mar 19:00 1.654.404.051.202.111.17

 Finlanda - Liiga

Final 1X21XX212
2460
JYP Jyvaskyla·Lahti
  mie 18:30 2.003.803.151.311.721.22
2462
Tappara T.·Hameenlinna
  mie 18:30 1.903.853.401.271.811.22
2466
Helsinki·Vaasan
  mie 18:30 1.724.103.911.212.001.19
2470
Kookoo K.·Jukurit
  mie 18:30 2.103.752.961.351.651.23
2471
Assat P.·Ilves T.
  mie 18:30 1.953.903.211.301.761.21

 Belarus - Extraliga - Turul invinsilor

Final 1X21XX212
2270
HK Vitebsk·Brest
  mar 18:00 1.654.453.551.201.971.13
2271
Belarus U20·Mogilev
  mar 18:00 1.326.005.351.082.831.06

 Cehia - Liga 1

Final 1X21XX212
1719
Frydek Mistek·Dukla J.
  lun 19:00 2.794.152.001.671.351.16

 Danemarca - Superliga

Final 1X21XX212
2276
Frederikshavn·Gentofte
  mar 20:00 1.654.403.601.201.981.13
2277
Rodovre ·Rungsted
  mar 20:00 3.454.301.701.911.221.14
2278
Aalborg·IK Sonderjyske
  mar 20:00 2.054.302.551.391.601.14
2279
Herlev ·Herning
  mar 20:00 5.305.501.352.701.081.08

 Elveţia - NLA

Final 1X21XX212
2337
Lausanne ·Biel
  mar 20:45 1.754.403.551.251.961.17
2338
Servette·Lugano
  mar 20:45 2.104.202.701.401.641.18
2341
Kloten·Bern
  mar 20:45 2.704.202.101.641.401.18

 Franta - Liga Magnus

Final 1X21XX212
2343
Strasbourg·Lyon
  mar 21:00 2.704.701.901.711.351.12
2344
Dijon·Gap
  mar 21:00 3.704.901.572.111.191.10
2377
Rouen ·Angers
  mar 21:00 1.505.004.101.152.251.10
2378
Epinal·HC Nice
  mar 21:15 1.674.753.311.241.951.11
2405
Bordeaux ·Grenoble
  mar 21:15 2.204.402.331.471.521.13
2454
Chamonix-M.·Amiens
  mar 21:30 2.304.352.251.501.481.14

 INT - Liga Campionilor - Playoff

Final 1X21XX212
2275
Sparta Praga·Vaxjo L.
  mar 19:30 2.104.702.551.451.651.15
2409
Fribourg ·Frolunda
  mar 21:15 3.205.101.751.971.301.13

 Norvegia - Eliteserien

Final 1X21XX212
1011
Stjernen ·Kongsvinger
  mar 19:30 1.0713.014.4-6.83-
1071
Stavanger ·Storhamar D.
  mar 20:00 1.605.203.801.222.201.13

 Rusia - MHL

Final 1X21XX212
1715
Loko Y.·Myt. Atlanty
  lun 17:00 1.256.006.921.033.211.06

 Rusia - VHL

Final 1X21XX212
1597
Kazzinc·Izhevsk
  lun 14:30 1.455.004.521.122.371.10
1605
Saryarka·Toros N.
  lun 15:00 1.754.003.451.221.851.16
1619
Khimik V.·Angarsk
  lun 17:30 3.053.901.901.711.281.17
1621
Ryazan· Kurgan
  lun 18:00 2.303.802.421.431.481.18
1623
Voronezh·Tyumen
  lun 18:00 4.274.751.502.251.141.11
1624
Tver·Sokol K.
  lun 18:00 2.483.802.251.501.411.18

 SUA - AHL

Final 1X21XX212
1626
Syracuse Crunch·Wilkes-Barre
  lun 20:00 2.653.702.301.541.421.23
1627
Springfield T.·Lehigh Valley
  lun 20:05 2.553.702.401.511.461.24
1628
Rockford ·Grand Rapids
  lun 21:00 3.113.852.001.721.321.22
1629
SA Rampage·Texas Stars
  lun 23:00 2.353.702.601.441.531.23
2247
Iowa ·San Diego G.
  mar 03:00 2.453.602.501.461.481.24
2253
San Jose B.·Bakersfield
  mar 04:00 1.903.903.351.281.801.21
2254
Tucson R.·Ontario R.
  mar 04:05 2.453.602.501.461.481.24

 Suedia - Allsvenskan

Final 1X21XX212
1669
Timra·HC Vita Hasten
  lun 20:00 2.003.852.851.321.641.18
1678
Mora ·Sodertalje SK
  lun 20:00 1.554.504.101.152.151.12
1692
IK Pantern·Tingsryds Aif
  lun 20:00 2.104.002.601.381.581.16
1696
Vasteraas·AIK
  lun 20:00 2.393.752.351.461.441.18
1708
Almtuna ·Bjorkloven
  lun 20:00 1.804.253.121.261.801.14

 Polonia - PlusLiga (M)

Final 12
2231
Katowice·Gdansk
  mar 19:00 2.491.47
2239
P.Warszawska·Lubin
  mie 20:30 2.731.40
2244
C.Radom·Bedzin
  vin 21:15 1.184.28

 Cehia - Extraliga (M)

Final 12
1596
Kladno ·CZU Praga
  lun 21:10 1.029.93

 Italia - Seria A1 (F)

Final 12
2240
Casalmagg.·Club Italia
  mie 21:30 1.039.07

 Polonia - Orlen Liga (F)

Final 12
1580
Bydgoszcz·Pila
  lun 19:00 2.551.45

 Franta - Liga A (F)

Final 12
1587
Le Cannet ·Beziers
  lun 21:00 1.722.00

 Turcia - Cupa (F) - Semifinale

Final 12
1182
Vakifbank ·Bursa
  lun 15:00 1.057.77
2211
Eczacibasi ·Fenerbahce
  lun 18:00 1.502.41

 The Masters 2017

Final 12
1160
J.Higgins·M.Allen
  lun 15:00 1.532.34
1161
S.Bingham·J.Perry
  lun 21:00 1.532.34
1162
J.Trump·M.FU
  mar 15:00 1.452.55
1164
N.Robertson·A.Carter
  mar 21:00 1.552.30
1165
M.Selby·M.Williams
  mie 15:00 1.303.20
1166
S.Murphy·B.Hawkins
  mie 21:00 1.602.20

 Challenger Series 2017, Week 3

Final 12
1779
J.Folwarski·Y.Vostes
  lun 12:50 5.311.12
1805
A.Sitak·M.Bankosz
  lun 13:30 2.551.45
1806
S.Ghosh·M.Horejsi
  lun 14:10 1.572.25
1807
P.David·J.Folwarski
  lun 14:50 1.057.89
1808
J.Simoncik·M.Horejsi
  lun 15:30 3.341.28
1809
S.Ghosh·M.Bankosz
  lun 17:00 1.174.57
1814
A.Sitak·Y.Vostes
  lun 17:40 6.451.08
1820
J.Simoncik·J.Folwarski
  lun 18:20 1.283.40
1827
M.Bankosz·M.Horejsi
  lun 19:00 4.041.20
1828
S.Ghosh·Y.Vostes
  lun 19:40 1.502.44
1837
P.David·A.Sitak
  lun 20:20 1.077.01
1885
J.Folwarski·M.Horejsi
  lun 21:00 6.451.08
1886
P.David·S.Ghosh
  lun 21:40 2.341.53
1887
M.Bankosz·Y.Vostes
  lun 22:20 2.551.45
1888
J.Simoncik·A.Sitak
  lun 23:00 1.223.66

 The Masters 2017

Final 12
2397
D.Chisnall·R.Van Barneveld
  27.01. 21:00 1.851.85
2400
P.Taylor·M.Smith
  27.01. 22:00 1.253.55
2424
G.Anderson·B.Van De Pas
  27.01. 23:00 1.135.10
2426
P.Wright·I.White
  28.01. 00:00 1.154.75
2437
M.Suljovic·J.Klaasen
  28.01. 21:00 2.001.70
2468
J.Wade·R.Thornton
  28.01. 22:00 1.303.20
2741
M.Van Gerwen·S.Whitlock
  28.01. 23:00 1.057.75
2743
A.Lewis·K.Huybrechts
  29.01. 00:00 1.502.40

 Finlanda - Salibandyliiga

Final 1X21XX212
1727
Nokian K.P.·Viikingit
  lun 18:30 5.378.001.253.211.081.01

 Suedia - Allsvenskan Nord

Final 1X21XX212
1728
Jarfalla·Taby
  lun 21:00 4.406.501.372.621.131.04

ONLINE
AGENȚIE
BILET

NUMĂR COMBINAȚII: 0,00
COTĂ: 0
Miză: 1,90
CDA 5%: 0,10
Bonus Potențial:     % 0,00
Plată RON:
CÂȘTIG POTENȚIAL: 0,00
Folosim cookies pentru a-ți oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru. Cookies sunt fișiere stocate în browser și sunt folosite de majoritatea site-urilor și ajută la personalizarea experienței tale de navigare. Prin continuarea pe site, îți exprimi acordul pentru Utilizarea fișierelor de tip “Cookie” și stocarea altor informații.
×