REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
CÂINI
lun mar mie joi vin sâm dum
    27.0328.0329.03
30.0331.0301.0402.0403.0404.0405.04
06.0407.0408.0409.0410.0411.0412.04
13.0414.0415.0416.0417.0418.0419.04
20.0421.0422.0423.0424.0425.0426.04
27.04      

TELETEXT

Teletext Superbet
260
261
262
263
264

FOTBAL: Anglia - Premier League U21 - Div.2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3014 Blackburn U21·Wolverhampton U21 27.04 15:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Argentina - Primera B National

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1164 Ind.Rivadavia M.·Guillermo Brown 27.04 01:00 3:1(1:0)1
1169 Patronato P.·Villa Dalmine 27.04 01:00 2:0(0:0)1

FOTBAL: Armenia - Liga a II-a

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1574 Shirak G. II·Ararat Y. II 27.04 16:00 1:1(1:1)

FOTBAL: Bangladesh - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2941 Sheikh Russel KC·Sheikh Jamal 27.04 13:15 0:1(0:0)2
3018 Brothers Union·Abahani LTD. D. 27.04 15:30 0:1(0:1)2

FOTBAL: Belarus - Prima Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1221 Torpedo Belaz·Slavia Mozyr 27.04 18:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3674 Blooming·Oriente P. 27.04 01:00 2:1(2:1)1

FOTBAL: Bulgaria - A PFG - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2924 Slavia Sofia·Haskovo 27.04 17:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Cehia - Div. U21

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3944 Bohemians 1905 U21·M.Boleslav U21 27.04 14:00 1:1(0:1)2
3945 Pribram U21·Slavia P.U21 27.04 14:00 5:1(1:0)1
3946 Sparta P.U21·C.Budejovice U21 27.04 14:00 2:2(1:0)1
3947 Jablonec U21·B.Ostrava U21 27.04 15:00 0:1(0:0)2
3948 Znojmo U21·Hradec U21 27.04 16:00 4:2(2:1)1
3949 Trinec U21·Liberec U21 27.04 17:00 1:1(0:0)2
3950 Mas Taborsko U21·Brno U21 27.04 18:00 1:1(0:0)1
3951 Varnsdorf U21·Jihlava U21 27.04 18:00 2:6(2:4)2
3952 Teplice U21·Dukla P.U21 27.04 18:00 0:2(0:1)2

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3686 Ali.Petrolera·Nac.Medellin 27.04 00:00 0:1(0:1)2
3687 Dep.Cali·Boy.Patriotas 27.04 01:00 0:0(0:0)-
3688 Envigado·Millonarios 27.04 02:00 0:0(0:0)-
3689 Uniautonoma·Dep.Tolima 27.04 04:00 0:2(0:0)2

FOTBAL: Coreea de Sud - WK-League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1080 Suwon (F)·Busan S.(F) 27.04 13:00 1:0(:)1

FOTBAL: EAU - Arabian Gulf League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1846 Sharjah·Al Jazeera 27.04 17:00 1:2(0:2)2

FOTBAL: Ecuador - Seria A, Prima etapa

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3698 Barcelona G.·LDU Quito 27.04 00:30 0:1(0:1)2

FOTBAL: Egipt - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1886 Haras El Hodood·El Zamalek 27.04 16:45 0:2(0:0)2
1889 Petrojet·AL Nasr 27.04 16:45 1:0(0:0)1
1892 Al Masry ·Smouha 27.04 16:45 0:0(0:0)-

FOTBAL: El Salvador - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2952 Alianza·Juventud Ind. 27.04 00:00 2:0(1:0)1
2953 Santa Tecla·Atl.Marte 27.04 00:00 1:2(1:0)1
2954 CD Fas·Un.El Salvador 27.04 00:00 1:1(0:1)2
2960 Dragon·Aguila 27.04 00:00 1:0(0:0)1
2962 CD Pasaquina·Isidro Metapan 27.04 00:00 2:1(0:0)

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3702 Dep.Guastatoya·Xelaju MC 27.04 00:00 2:2(1:0)1

FOTBAL: Iran - Azadegan League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3016 Niroye Z.·Shahrdari A. 27.04 15:15 2:0(0:0)1
3017 Sanat Mes K.·Aluminium H. 27.04 15:15 0:0(0:0)-

FOTBAL: Israel - Liga Nationala - Playoffs 1-8

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1027 Hap.Bney Lod·Mac.Kiiryat Gat 27.04 18:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: Israel - Liga Nationala - Playoffs 9-16

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2308 Hak.Ramat Gan·Hap.Natzrat Elit 27.04 18:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3398 Guad.Chivas·Club America 27.04 02:30 1:1(0:1)2

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3708 San Lorenzo·Olimpia A. 27.04 00:30 2:5(0:3)2
3710 Libertad·Sol de America 27.04 02:40 1:0(0:0)1

FOTBAL: Peru - Cupa Inca

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3202 Alianza Lima·U.Cesar Vallejo 27.04 02:00 1:3(1:1)1

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3009 Sochi·Astrakhan 27.04 14:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Scotia - Development League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3020 Motherwell Tin.·Partick Tin. 27.04 16:00 2:0(:)1

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3421 NY Red Bulls·LA Galaxy 27.04 00:00 1:1(0:1)2
3422 Orlando City·Toronto 27.04 02:00 0:2(0:0)2
3423 Seattle S.·Portland 27.04 04:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Turcia Amatori - U21 Ligi - Gr. SL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1299 Besiktas U21·K.Karabukspor 21 27.04 15:30 4:0(1:0)1

FOTBAL: Uruguay - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3905 Rentistas·Nacional 27.04 00:00 2:4(1:3)1

FOTBAL: Vietnam - Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1318 B.Binh Duong·Hai Phong 27.04 13:00 3:1(2:0)1

TENIS: ATP - Estoril (POR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1168 K.De Schepper·D.Vega H. 27.04 14:35 2:0(6:2)12:4
1175 P.Sousa·C.Lestienne 27.04 14:35 0:2(5:7)11:14
1177 R.Carballes B.·G.Granollers P. 27.04 16:00 2:0(6:0)12:3
1184 F.Gil·M.Fischer 27.04 16:00 1:2(6:4)13:16

TENIS: ATP - Estoril (POR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1582 R.Berankis·R.Haase 27.04 14:30 1:2(3:6)14:18
1592 J.Chardy·B.Coric 27.04 17:00 0:2(2:6)6:12

TENIS: ATP - Istanbul (TUR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1186 T.Kokkinakis·L.Giustino 27.04 11:05 0:0
1201 A.Nedovyesov·E.Donskoy 27.04 11:05 2:1(6:7)19:15
1203 B.Kavcic·M.Fucsovics 27.04 12:30 2:0(6:0)12:1
1220 T.Gabashvili·R.Albot 27.04 13:57 2:0(7:5)13:7

TENIS: ATP - Istanbul (TUR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1487 A.Golubev·N.Basilashvili 27.04 12:05 2:0(6:1)12:4
1516 M.Youzhny·T.Bellucci 27.04 13:40 0:2(6:7)9:13

TENIS: ATP - Istanbul (TUR) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1101 Brunstr/Erlich·Marach/Oswald 27.04 13:40 0:2(5:7)10:14
1102 Albot/Lajovic·Ilhan/Ilkel 27.04 15:30 2:0(6:3)12:6
1096 M.Pavic/Venus·Betov/An.Kuznets 27.04 15:35 2:0(6:3)12:7

TENIS: ATP - Munchen (GER) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1255 R.Stepanek·B.Trinker 27.04 12:05 2:0(6:2)12:4
1257 D.Brown·N.Langer 27.04 12:05 2:1(6:3)17:15
1262 M.Ledovskikh·G.Melzer 27.04 13:30 1:2(3:6)15:16
1259 N.Gombos·M.Zverev 27.04 14:15 0:2(6:7)8:13

TENIS: ATP - Munchen (GER)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1330 V.Troicki·V.Estrella B. 27.04 15:45 0:2(6:7)10:13
1339 A.Zverev·B.Becker 27.04 18:10 2:1(4:6)16:9

TENIS: WTA - Marrakech (MAR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2916 A.Van Uytvanck·O.Rogowska 27.04 13:00 2:0(6:4)12:8
2915 T.Pereira·U.Radwanska 27.04 13:00 2:0(6:3)12:5
2921 L.Siegemund·A.Glatch 27.04 14:15 (6:1)6:1
2920 A.Brianti·M.Irigoyen 27.04 14:45 0:2(2:6)6:12

TENIS: WTA - Marrakech (MAR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2922 A.K.Schmiedlova·S.Soler E. 27.04 14:40 2:0(6:4)12:8
2934 L.Arruabarrena·K.Nara 27.04 17:00 2:0(7:6)13:10

TENIS: WTA - Marrakech (MAR) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3280 T.Babos/K.Mlade·R.Atik/Z.El Houa 27.04 13:00 2:0(6:1)12:2
3281 S.Kleme/T.Maria·Bua/Seguel 27.04 15:25 2:0(7:5)14:11
3282 Jo.Rae/Anna Smit·Y.Bonav/Schuurs 27.04 16:00 1:2(4:6)20:23
3283 Benhadi/Hatting·O.Savch/Svitoli 27.04 18:15 0:2(1:6)1:12

TENIS: WTA - Praga (CEH) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2905 L.Hradecka·S.Karatantcheva 27.04 11:05 2:0(6:4)12:8
2903 O.Govortsova·J.Ostapenko 27.04 11:05 2:1(7:5)17:12
2908 A.Konjuh·Y.Putintseva 27.04 11:05 2:0(6:1)12:3
2909 M.Vondrousova·D.Kovinic 27.04 12:45 0:2(5:7)11:14

TENIS: WTA - Praga (CEH)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2914 A.Krunic·M.Lucic B. 27.04 12:30 2:1(3:6)16:12
2910 J.Cepelova·E.Vesnina 27.04 12:45 0:2(2:6)3:12
2919 Kr.Schmiedlova·A.Cornet 27.04 14:45 0:2(3:6)6:12
2918 P.Hercog·H.Watson 27.04 14:45 2:1(7:5)17:17
2917 D.Allertova·C.Vandeweghe 27.04 14:50 2:0(6:4)12:5
2931 I.Begu·K.Siniakova 27.04 15:30 0:2(3:6)6:12
2935 S.Kuznetsova·Sh.Zhang 27.04 17:55 0:2(4:6)7:12

TENIS: WTA - Praga (CEH) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2933 Brengle/Husaro·Kania/Krejciko 27.04 16:00 2:1(6:2)22:15
2936 K.Bonda/Hrdinov·Vankova/Vondrou 27.04 18:10 2:0(6:4)12:7

TENIS: Challenger - Ostrava (CEH) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1858 M.Bisko·P.Brunner 27.04 11:00 0:2(1:6)4:12
1866 M.Michalicka·R.Stanek 27.04 11:00 2:0(6:2)13:8
1879 D.Lojda·A.Partl 27.04 11:00 2:0(6:3)12:7
1880 G.Panfil·P.Michnev 27.04 12:20 2:0(7:6)13:8

TENIS: Challenger - Ostrava (CEH)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1794 E.Couacaud·D.Molchanov 27.04 12:20 2:0(7:5)13:8
1797 A.De Greef·J.Pospisil 27.04 12:50 2:1(5:7)18:16
1801 H.Podlipnik C.·U.Ignatik 27.04 14:15 2:1(6:7)19:14
1798 L.Pouille·Z.Kolar 27.04 15:10 2:0(6:3)13:8
1814 P.Torebko·M.Authom 27.04 15:30 1:2(1:6)10:16
1817 P.Rikl·A.Pavlasek 27.04 16:00 0:2(3:6)8:13
1819 Y.Mertens·P.Cachin 27.04 18:25 0:2(3:6)7:12

TENIS: Challenger - Sao Paulo (BRA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2471 R.Hocevar·J.Walendowsky 27.04 17:00 2:0(6:1)12:5
2480 J.Pereira·T.Lopes 27.04 17:00 2:0(6:3)12:5
2481 F.Coria·M.Zormann 27.04 17:00 2:0(6:3)12:4
2490 T.Lipovsek P.·D.Dutra da S. 27.04 17:00 2:0(6:3)13:8

TENIS: Challenger - Taipei (TAI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3064 Y.H.Lu·Ti.Chen 27.04 13:00 2:0(7:6)13:8

TENIS: Challenger - Tallahassee (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2509 A.Ward·J.Kubler 27.04 17:05 1:2(6:7)15:17
2512 M.Santiago·V.Millot 27.04 17:05 0:2(2:6)3:12

TENIS: Challenger - Taipei (TAI) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2046 M.Barton/M.Giron·Ratiwat/Ratiwat 27.04 10:00 0:2(2:6)7:13
3063 S.Groth/R.Harrison·L.Y.R.LIN/T-L.WU 27.04 14:30 2:0(7:5)13:9

TENIS: ITF (F) - Heraklion (GRE)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1034 A.Rentouli·K.Gaydarzhi 27.04 10:00 0:20:0
3295 K.Smith·T.Curovic 27.04 10:00 0:20:0
3296 H.Gay·T.Morderger 27.04 10:00 1:20:0
3772 F.Al Nabhani·A.Sokiran 27.04 13:00 2:00:0
3773 K.Tsuji·V.Zovincova 27.04 13:00 2:10:0

TENIS: ITF (F) - St.Margherita Di Pula (ITA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3297 J.Teichmann·A.Korzeniak 27.04 10:30 2:00:0
3299 M.Shamayko·A.Remondina 27.04 10:30 0:20:0
3347 A.Klasen·C.Klasen 27.04 10:30 2:00:0
3443 C.Dinu·K.Kennel 27.04 10:30 2:00:0
3444 C.Giovine·M.Marfutina 27.04 12:00 2:10:0
3445 I.Bara·M.Di Giuseppe 27.04 12:00 0:0
3464 C.Dentoni·A.Balducci 27.04 12:00 2:00:0
3751 I.Cavalle R.·J.Suvrijn 27.04 12:00 2:00:0

TENIS: ITF (M) - Abuja (NIG) - Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2772 M.Michael·K.Missodey 27.04 12:00 2:00:0
2773 T.Omang·S.Merunka 27.04 12:00 2:00:0
2774 H.Atseye·K.Borges P. 27.04 12:00 2:00:0
2866 K.Kamal·A.Bikom 27.04 13:20 0:20:0
2867 A.Cortes A.·O.Micheal 27.04 13:20 2:00:0
2868 J.Ubon·D.Baughman 27.04 13:20 0:20:0
2875 E.Quigley·F.Hounkpevi 27.04 15:00 2:00:0
2876 D.Mugabe·C.Enosoregbe 27.04 15:00 0:20:0

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Calificari Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2697 P.Orno·J.Chang 27.04 11:00 0:0
2709 L.Sebaoun·A.Sezgin 27.04 11:00 2:00:0
2721 P.Grynkowski·J.Link 27.04 11:00 2:00:0
2724 E.Elistratov·E.Azkara 27.04 11:00 2:00:0
2725 J.Trinker·W.Boe W. 27.04 11:00 2:00:0
2726 S.Wakita·A.Neveux 27.04 11:00 2:00:0
2738 F.Shevkedov·A.Grinderslev 27.04 11:00 0:20:0
2739 L.Catarina·I.Karelin 27.04 11:00 2:00:0

TENIS: ITF (M) - Grasse (FRA) - Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2785 C.Moutet·P.Meis 27.04 12:30 2:10:0
2869 M.Bourbon·M.Chazal 27.04 14:00 1:20:0

TENIS: ITF (M) - Heraklion (GRE) - Calificari Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2663 D.Jandric·B.Barbosa 27.04 10:05 2:00:0
2664 V.Goncalves L.·S.Frljanic 27.04 10:05 2:00:0
2665 I.Ghinda·L.Zeleny 27.04 10:05 0:20:0
2763 A.Centenari·S.Kapiris 27.04 11:30 2:00:0
2764 F.Zgombic·A.Stylianou 27.04 11:30 2:00:0
2760 S.Schinas·M.Ono 27.04 11:30 2:10:0
2761 F.Kekercheni·L.Vespan 27.04 11:30 0:0
2762 M.Riondy·R.Du Toit 27.04 11:30 2:10:0

TENIS: ITF (M) - Karlskrona (SWE) - Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2745 M.Sekulic·C.Solberg 27.04 11:15 1:20:0
2757 J.Stenberg·J.Adaktusson 27.04 11:15 0:20:0
2758 S.Taylor·B.De Goeijen 27.04 11:15 2:10:0
2759 M.Johansson·S.Hawken 27.04 11:15 2:00:0
2786 F.Simonsson·P.Moebius 27.04 12:45 2:00:0
2787 M.Eriksson·S.Soendergaard 27.04 12:45 2:00:0
2788 M.Sporken·J.Onken 27.04 12:45 0:20:0

TENIS: ITF (M) - Santa Margherita Di Pula (ITA) - Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2666 S.Martos G.·M.Mazzella 27.04 10:30 0:20:0
2673 M.Bortolotti·N.Ghedin 27.04 10:30 2:00:0
2769 P.Toledo B.·S.Griekspoor 27.04 12:00 2:00:0
2770 J.Yamasaki·F.Maccari 27.04 12:00 0:20:0
2790 A.Mas Mascolo·M.Giraldi R. 27.04 13:30 2:00:0
2791 L.Celebic·T.Griekspoor 27.04 13:30 2:10:0
2812 R.Bonadio·L.Pancaldi 27.04 13:30 2:10:0
2850 R.Merone·M.Huesler 27.04 13:30 2:10:0

TENIS: ITF (M) - Sharm El Sheikh (EGY) - Calificari Simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2674 M.Feler·Z.Milovic 27.04 11:00 0:20:0
2678 L.Segal·A.Gadjiev 27.04 11:00 0:20:0
2679 M.Osama·D.Pashayan 27.04 11:00 2:00:0
2682 P.Mick·A.Andrzejczuk 27.04 11:00 0:20:0
2783 F.Bessire·M.Dobek 27.04 12:10 2:00:0
2782 N.Portales·M.Mise 27.04 12:27 2:00:0
2781 A.Jhun·O.Kossov 27.04 12:30 2:00:0
2784 T.Dankl·J.Zednik 27.04 12:30 2:00:0

BASCHET: SUA - NBA - Playoffs - Optimi

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2543 Washington·Toronto 27.04 01:30 125:94(66:50)1
2548 Dallas ·Houston 27.04 04:00 121:109(61:53)1

BASCHET: Grecia - A1

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2553 PAOK·Kolossos 27.04 17:00 77:72(45:37)1

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2544 Regatas ·Argentino J. 27.04 03:30 79:76(36:21)1
2547 Sionista ·Quilmes 27.04 04:00 84:84(38:34)1
2545 La Union ·Penarol 27.04 04:00 100:93(53:37)1

BASCHET: Brazilia - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2542 Bauru·Franca 27.04 01:00 71:74(39:36)2

HANDBAL: Coreea de Sud - Liga 1 (F)

COD EVENIMENT   DATA RFPR
3114 Samcheok·Sugargliders 27.04 12:30 32:21(:)

HANDBAL: Coreea de Sud - Liga 1 (M)

COD EVENIMENT   DATA RFPR
3112 Korosa·Doosan 27.04 11:00 19:20(:)

HANDBAL: Kuweit - Divizia 1 (M)

COD EVENIMENT   DATA RFPR
3115 Kazma·Al Kuwait SC 27.04 16:30 22:40(12:17)

HOCHEI: Canada - OHL, Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1802 Oshawa G.·North Bay B. 27.04 01:05 0:0(0:0)1
1812 Erie Otters·St. Marie 27.04 02:00 4:2(2:1)1

HOCHEI: SUA - AHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
3933 Portland Pirates·Manchester 27.04 00:00 3:2(1:1)1
3934 Providence ·Hartford Wolf Pack 27.04 02:05 1:1(0:1)1

HOCHEI: SUA - NHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1779 Ottawa·Montreal 27.04 01:00 0:2(0:1)2

VOLEI: Romania - Div.A1 (F) - Locurile 1-2

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1290 Blaj·Targoviste 27.04 17:00 3:1(24:26)179

VOLEI: Turcia (M) - Grupa Finala - Adana

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1325 Galatasaray·Halkbank 27.04 15:00 0:3(20:25)127

VOLEI: Turcia (M) - Locurile 5-8 - Bursa

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1316 Besiktas·Fenerbahce 27.04 15:00 3:0(25:20)139

BASEBALL: SUA - MLB

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
1745 N.Y.Yankees·N.Y. Mets 27.04 03:05 6:4(1:2)

TENIS DE MASA: Challenger Series (M)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
1395 D.Kim·E.Chtchetinine 27.04 10:10 1:3(13:11)
1545 F.Kojic·G.Fragkoulis 27.04 10:40 1:3(11:5)
1546 A.Szudi·F.Szymanski 27.04 11:30 0:3(8:11)
1580 S.Walker·D.Kim 27.04 12:10 2:3(11:7)
1614 F.Kojic·E.Chtchetinine 27.04 12:40 3:0(11:7)
1618 A.Szudi·G.Fragkoulis 27.04 13:30 2:3(11:8)
1629 F.Szymanski·A.Robinot 27.04 14:10 3:0(11:3)
1655 S.Walker·F.Kojic 27.04 14:40 3:2(8:11)
1663 D.Kim·A.Robinot 27.04 15:30 1:3(11:5)
1714 F.Szymanski·G.Fragkoulis 27.04 17:00 3:1(11:7)
1729 A.Szudi·E.Chtchetinine 27.04 17:40 0:3(9:11)
1750 D.Kim·F.Kojic 27.04 18:10 0:3(4:11)
1752 G.Fragkoulis·A.Robinot 27.04 19:00 0:3(7:11)

BOWLS: Grand Prix Bowls

COD EVENIMENT   DATA RF
1142 J.Greenslade·L.Gillett 27.04 11:00 0:1
1148 W.Willgress·J.Greenslade 27.04 12:00 0:1
1153 D.Brown·L.Gillett 27.04 13:00 0:1
1154 L.Gillett·W.Willgress 27.04 14:00 1:0
1155 D.Brown·J.Greenslade 27.04 15:30 0:1

SAH: Int. - CM pe echipe - Runda 8

COD EVENIMENT   DATA RF
1228 Cuba·China 27.04 14:00 1:3
1229 Egipt·Rusia 27.04 14:00 0.5:3.5
1250 India·Armenia 27.04 14:00 1.5:2.5
1251 Israel·Ungaria 27.04 14:00 2:2
1252 Ucraina·SUA 27.04 14:00 1.5:2.5

NETBALL: Trans Tasman - ANZ Championship

COD EVENIMENT   DATA RFTG
2035 Southern S.·Adelaide T. 27.04 10:45 :0