REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
CÂINI
lun mar mie joi vin sâm dum
    27.0228.0201.03
02.0303.0304.0305.0306.0307.0308.03
09.0310.0311.0312.0313.0314.0315.03
16.0317.0318.0319.0320.0321.0322.03
23.0324.0325.0326.0327.0328.0329.03
30.03      

TELETEXT

Teletext Superbet
260
261
262
263
264

FOTBAL: Argentina - Primera B National

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3138 Ind.Rivadavia M.·Cordoba Sde 30.03 00:00 2:0(2:0)1
3139 Santamarina·Atl.Tucuman 30.03 02:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Argentina - Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3260 U.de Santa Fe·Velez S. 30.03 00:15 1:0(1:0)1
3261 Boca Juniors·Estudiantes LP 30.03 00:15 3:0(2:0)1
3262 Gimnasia LP·River Plate 30.03 03:30 2:3(0:2)2

FOTBAL: Brazilia - Carioca Div.1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3469 Fluminense RJ·Barra Mansa 30.03 00:30 4:2(2:1)2

FOTBAL: Brazilia - Gaucho Div.1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3474 Aimore RS·Avenida RS 30.03 00:00 3:1(2:0)1
3476 Gremio RS·Sao Paulo RS 30.03 00:30 2:0(0:0)1
3477 B.Pelotas RS·Veranopolis RS 30.03 01:00 0:0(0:0)-
3852 Passo Fundo ·Juventude RS 30.03 01:00 0:0(0:0)-
3478 Lajeadense RS·C.Porto Alegre 30.03 01:30 2:0(0:0)1

FOTBAL: Brazilia - Paulista A1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3495 Red Bull Brasil SP·Palmeiras SP 30.03 00:30 2:0(2:0)1
3496 XV Piracicaba·Ponte Preta 30.03 00:30 1:0(1:0)1
3497 Atl.Penapolense ·Audax SP 30.03 00:30 3:0(1:0)1
3498 Santos SP·Sao Bento SP 30.03 00:30 2:2(1:1)2

FOTBAL: Cehia - Div. U21

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2428 C.Budejovice U21·B.Ostrava U21 30.03 12:00 1:1(1:1)

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3509 Cucuta Dep.·Indep.Medellin 30.03 01:00 1:2(0:1)2
3510 Once Caldas·Ali.Petrolera 30.03 01:30 2:2(1:0)1
3511 Millonarios·Boyaca Chico 30.03 03:30 3:1(1:0)1

FOTBAL: Columbia - Primera B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3872 Aguablanca·R.Cartagena 30.03 00:00 0:2(0:0)2
3877 Leones·Fortaleza 30.03 00:00 2:0(1:0)1
3875 Llaneros·U. Magdalena 30.03 00:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Costa Rica - Prim. Div. - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3518 Dep.Saprissa·Belen Siglo 30.03 01:00 1:2(0:0)2

FOTBAL: Ecuador - Seria A, Prima etapa

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3527 River Plate Ecu.·Emelec 30.03 00:00 1:2(0:1)2

FOTBAL: El Salvador - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3878 Atl.Marte·Un.El Salvador 30.03 00:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3536 Dep.Guastatoya·Coatepeque 30.03 00:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: INT - U17 CONMEBOL - Runda Finala

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3876 Brazilia U17·Columbia U17 30.03 02:00 0:1(0:0)2
3879 Paraguay U17·Uruguay U17 30.03 04:10 2:1(1:0)1

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1775 CSKA M.·Khimki 30.03 12:00 1:2(1:1)1

FOTBAL: INT.- Calificari Cupa Mondiala - CONCACAF

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3888 Anguilla·Nicaragua 30.03 00:00 0:3(0:2)2
3889 Dominica·Ins.Virgine Britanice 30.03 00:00 0:0(0:0)-
3890 Insulele Cayman·Belize 30.03 03:00 1:1(1:1)1

FOTBAL: Panama - Liga l - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3548 San Miguelito·Plaza Amador 30.03 00:00 2:0(:)1

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2665 Dep.Capiata·Club Sportivo L. 30.03 01:00 0:1(0:0)2
2666 Olimpia A.·Guarani 30.03 02:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2365 Chicago·Philadelphia 30.03 00:00 1:0(1:0)1
2367 Salt Lake·Toronto 30.03 02:00 2:1(1:0)1

FOTBAL: Venezuela - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3627 Mineros G.·Anzoategui 30.03 00:30 1:3(0:1)2
3628 Caracas·Dep.Petare 30.03 00:30 1:0(1:0)1
3629 Aragua·Carabobo 30.03 00:30 1:1(0:1)2
3630 Zamora·Atl.Venezuela 30.03 01:30 3:0(1:0)1

TENIS: ATP - Miami (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2216 J.Monaco·G.Garcia L. 30.03 04:05 2:0(7:5)13:9

TENIS: ATP - Miami (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3364 L.Mayer/G.Muller·V.Pospisil/Sock 30.03 00:30 0:2(2:6)6:12
1490 Begeman/Gulbis·Isner/Querrey 30.03 00:30 0:2(2:6)8:13

TENIS: WTA - Miami (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2632 S.Lisicki·A.Ivanovic 30.03 02:30 2:0(7:6)14:11

TENIS: WTA - Miami (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2640 Hingis/Mirza·Dabrows/Rosols 30.03 02:05 2:0(7:6)13:10

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2775 Aksu/Sezer·Cuypers/Uzcategui 30.03 09:00 2:00:0

TENIS: ITF (F) - Croissy-Beaubourg (FRA) - Calif.

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2709 S.Arvidsson·I.Jorovic 30.03 12:00 1:20:0

TENIS: ITF (F) - El Kantaoui (TUN) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2710 O.Kyrpot·M.Bouzgarrou 30.03 12:00 2:00:0
2711 V.Zhupanska·V.Avvantaggiati 30.03 12:00 2:00:0

TENIS: ITF (F) - Heraklion (GRE)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2704 M.Adaloglou·E.Polic 30.03 11:00 0:20:0
2706 T.Curovic·V.Zlatanova 30.03 11:00 0:20:0

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1872 C.Trubrig·B.Petersen 30.03 11:00 2:10:0
1871 R.Ridout·I.Perunov 30.03 11:00 0:20:0
1874 T.Vorster·N.Nagyi 30.03 11:00 2:00:0
1856 R.Jebavy·E.Becuzzi 30.03 11:00 2:00:0
2106 M.Terczynski·I.Davydov 30.03 11:50 1:20:0
2104 G.Markovic·H.Schott 30.03 12:00 0:20:0

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3164 D.Bulatova·W.Kulik 30.03 11:00 0:20:0
3165 C.Izuogu·K.Silwanowicz 30.03 11:00 0:20:0
3166 O.Uzhylovska·Y.Kolesnikova 30.03 11:00 0:20:0

TENIS: ITF (M) - El Kantaoui (TUN) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1999 G.Oradini·A.Monaco 30.03 12:00 2:00:0
1928 J.Kanar·A.Desyatnik 30.03 12:00 2:00:0

TENIS: ITF (M) - Heraklion (GRE) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1915 C.Kapogiannis·M.Khomentovskiy 30.03 11:00 2:00:0
1926 M.Ymer·P.Tsitsipas 30.03 11:00 2:00:0

TENIS: ITF (M) - St.Margherita di Pula (ITA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1798 N.Reissig·D.Altmaier 30.03 10:30 0:0
2098 A.Vavassori·G.Rizzuti 30.03 12:00 2:00:0
2057 D.Chiurulli·D.Capecchi 30.03 12:00 0:20:0

TENIS: ITF (M) - Vrsar (CRO) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1808 N.Khrustalev·D.Geib 30.03 11:00 2:00:0
1818 P.Meis·T.Metti 30.03 11:00 2:00:0
1824 M.Stosic·I.Sabanov 30.03 11:00 0:20:0
1805 L.Curavic·M.Habrman 30.03 11:00 2:00:0
1806 L.DI Maro·A.Vidak 30.03 11:00 0:20:0
1855 D.Uhlig·V.Sachko 30.03 11:00 0:0

BASCHET: SUA - NBA

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1849 Boston·LA Clippers 30.03 01:00 106:119(47:68)2
1850 Miami ·Detroit 30.03 01:00 109:102(49:44)1
1853 Indiana ·Dallas 30.03 02:00 104:99(55:61)1
1875 San Antonio ·Memphis 30.03 02:00 103:89(51:42)1
1891 Phoenix ·Oklahoma 30.03 04:00 97:109(62:54)2

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1011 Quilmes ·Gimnasia I. 30.03 02:30 53:65(20:32)2

BASCHET: SUA - NCAA (M) - Playoffs - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1840 Duke·Gonzaga 30.03 00:05 66:52(31:26)1

HOCHEI: SUA - NHL

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2010 Nashville ·Calgary 30.03 00:00 2:5(1:2)2
2016 Ottawa ·Florida 30.03 00:00 2:4(0:0)2
2023 Carolina ·Boston 30.03 00:00 1:1(0:1)2
2037 NY Islanders·Detroit 30.03 00:00 5:4(3:3)1
2049 NJ Devils·Anaheim 30.03 02:00 1:2(0:1)2
2070 Winnipeg ·Chicago 30.03 02:30 3:4(0:1)2
2071 Pittsburgh·San Jose 30.03 02:30 2:2(2:0)1

HOCHEI: Canada - OHL, Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2039 Guelph Storm·Owen S.Attack 30.03 01:30 4:4(2:0)1
2046 Oshawa G.·Peterborough 30.03 02:00 2:1(1:0)1
2066 Sarnia Sting·Erie Otters 30.03 02:05 5:6(2:1)2

SNOOKER: China Open 2015

COD EVENIMENT   DATA RF1Fr
2461 G.Wilson·L.Wenbo 30.03 04:30 5:3(1:0)
2452 K.Maflin·A.Carter 30.03 04:30 5:4(0:1)
2552 P.Lines·Y.Sijun 30.03 04:30 5:3(1:0)
2555 A.Davies·Z.Xintong 30.03 04:30 0:5(0:1)
2454 R.Walden·C.Yupeng 30.03 04:30 5:0(1:0)
2560 Z.Yuelong·Z.Yong 30.03 04:30 5:2(1:0)
2471 A.Mcmanus·J.Lisowski 30.03 09:00 4:5(1:0)
2472 J.Robertson·D.Dale 30.03 09:00 3:5(0:1)
2479 D.Poomjaeng·N.Robertson 30.03 09:00 5:4(0:1)
2480 K.Wilson·M.Davis 30.03 09:00 3:5(0:1)
2470 B.Hawkins·G.Greene 30.03 09:00 5:2(1:0)
2561 R.Hull·Y.Bingtao 30.03 09:00 5:1(1:0)

TENIS DE MASA: Challenger Series (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
1400 O.Nemes·M.Shavyrina 30.03 10:10 3:1(11:6)
1402 P.Bueno·W.T.Monfardini 30.03 10:40 0:3(6:11)
1407 I.Vasylieva·C.Carey 30.03 11:30 3:0(11:9)
1420 T.Kramer·O.Nemes 30.03 12:10 3:1(6:11)
1425 P.Bueno·M.Shavyrina 30.03 12:40 2:3(3:11)
1426 I.Vasylieva·W.T.Monfardini 30.03 13:30 1:3(8:11)

RUGBY: Rugby League - NRL

COD EVENIMENT   DATA RF
1078 North Queensland·Melbourne S. 30.03 11:00 17:17

BANDY: CM 2015 (M) , Div. A, Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF
1071 Suedia·Kazahstan 30.03 09:30 9:4

BOWLS: Grand Prix Bowls

COD EVENIMENT   DATA RF
1008 J.Greenslade·T.Stone 30.03 11:00 1:0
1012 S.Skelton·J.Greenslade 30.03 12:00 1:0

NETBALL: Trans Tasman - ANZ Championship

COD EVENIMENT   DATA RFTG
2440 Central P.·Waikato Bay 30.03 09:45 49:3887