REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
lun mar mie joi vin sâm dum
30.06. 01.07. 02.07. 03.07. 04.07. 05.07. 06.07.
07.07. 08.07. 09.07. 10.07. 11.07. 12.07. 13.07.
14.07. 15.07. 16.07. 17.07. 18.07. 19.07. 20.07.
21.07. 22.07. 23.07. 24.07. 25.07. 26.07. 27.07.
28.07. 29.07. 30.07. 31.07. 01.08.    

TELETEXT

Teletext
260
261
262
263
264

FOTBAL: Europa League - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4163 Shakhter K.-Hajduk Split 31.07. 15:30 4:2 (2:1) PG1
4164 FC Astana-AIK Stockholm 31.07. 17:00 1:1 (1:1) PG2
4165 Neftchi Baku-Chikhura S. 31.07. 18:00 0:0 (0:0) -
4167 Din.Moscova-Kiryat Shmona 31.07. 19:00 1:1 (0:0) PG2
4166 Astra-Liberec 31.07. 19:00 3:0 (1:0) PG1
4168 Elfsborg-Hafnarfjordur 31.07. 19:00 4:1 (0:0) PG1
4171 Omonia N.-Met.Skopje 31.07. 19:00 3:0 (2:0) PG1
4174 Ruch Chorzow-Esbjerg 31.07. 19:00 0:0 (0:0) -
4170 IFK Goteborg-Rio Ave 31.07. 20:00 0:1 (0:1) PG2
4172 PSV-St.Polten 31.07. 20:00 1:0 (0:0) PG1
4179 Trencin-Hull City 31.07. 20:00 0:0 (0:0) -
4176 Dinamo Minsk-CFR Cluj 31.07. 20:00 1:0 (0:0) PG1
4178 M.Boleslav-Ol.Lyon 31.07. 20:00 1:4 (0:2) PG2
4175 Brommapojkarna-Torino FC 31.07. 20:00 0:3 (0:1) PG2
4177 Karabuk-Rosenborg 31.07. 20:00 0:0 (0:0) -
4181 Zorya-Molde 31.07. 20:30 1:1 (0:0) PG1
4180 Young Boys-Ermis 31.07. 20:30 1:0 (0:0) PG1
4182 Petrolul-Plzen 31.07. 21:00 1:1 (0:0) PG1
4183 RNK Split-Chern.Odessa 31.07. 21:00 2:0 (1:0) PG1
4184 Vikingur G.-Rijeka 31.07. 21:00 1:5 (1:2) PG2

FOTBAL: Copa Libertadores - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4159 Bolivar La Paz-CA San Lorenzo 31.07. 03:15 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Meci amical intercluburi (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2495 Hoffenheim-AZ Alkmaar 31.07. 16:00 3:0 (0:0) PG1
2519 Ternana-Barletta 31.07. 17:30 2:0 (2:0) PG1
2520 Sassuolo-Pro Piacenza 31.07. 18:00 2:0 (2:0) PG1
2564 Sudtirol-Hellas Verona 31.07. 18:30 0:6 (0:6) PG2
2565 Koln-Trabzon 31.07. 19:00 2:0 (2:0) PG1
2570 Piacenza-Albinoleffe 31.07. 19:30 0:0 (0:0) -
2573 Benfica-Atl.Bilbao 31.07. 20:30 0:2 (0:1) PG2
2574 Cadiz-Cordoba 31.07. 20:30 2:2 (1:0) PG1
2590 Sheffield Utd.-Fenerbahce 31.07. 21:30 2:1 (0:1) PG2
2577 Bishops S.-Norwich U21 31.07. 21:30 0:4 (0:0) PG2
2612 Brighton&H.A.-Southampton 31.07. 21:45 1:3 (0:2) PG2
2677 Stafford-Telford 31.07. 21:45 1:2 (0:1) PG2
2797 UD Marbella-Betis 31.07. 22:00 2:1 (0:1) PG2
2840 Academica-La Coruna 31.07. 23:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Cupa EuroAmericana (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3087 Club America-Atl.Madrid 31.07. 01:00 0:0 (0:0) -
3088 Palmeiras SP-Fiorentina 31.07. 03:45 2:1 (2:0) PG1

FOTBAL: Cupa ICC 2014 - Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3410 Manch.City-Liverpool (MBR) 31.07. 02:00 2:2 (0:0) PG2

FOTBAL: CE U19 - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1762 Germania U19-Portugalia U19 31.07. 20:00 1:0 (1:0) PG1

FOTBAL: CE U19 - Cine castiga competitia?

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1763 Germania U19-Portugalia U19 31.07. 20:00 1:0 -:- -

FOTBAL: Meci amical intertari tineret U17 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1401 Insulele Feroe U17-SUA U17 31.07. 16:00 0:4 -:- -
1403 Norvegia U17-Danemarca U17 31.07. 16:00 0:0 -:- -
1404 Anglia U17-Suedia U17 31.07. 19:00 0:3 -:- -
1405 Islanda U17-Finlanda U17 31.07. 19:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Cupa Braziliei - Runda III - Retur

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3423 Novo Hamburgo RS-ABC RN 31.07. 01:30 2:0 (1:0) PG1
3424 Vasco da Gama RJ-Ponte Preta SP 31.07. 04:00 2:1 (2:1) PG1

FOTBAL: Cupa Braziliei - Runda III - Tur

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3436 Bragantino SP-Sao Paulo 31.07. 04:00 1:2 (0:1) PG2
3437 Internacional RS-Ceara CE 31.07. 04:00 1:2 (0:0) PG2

FOTBAL: Cupa Chile - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1209 Santiago Morning-Universidad de C. 31.07. 03:00 1:5 (1:3) -
2354 Barnechea-SL de Quillota 31.07. 03:00 0:2 (0:0) -

FOTBAL: China Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2377 Liaoning H.-Guangzhou RF 31.07. 14:30 1:5 (1:2) -
2378 Henan-Changchun Yatai 31.07. 15:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Columbia - Copa Postobon - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2478 Atletico Junior-Union Magdalena 31.07. 01:30 1:1 (0:0) PG1
2492 Expreso Rojo-Millonarios FC 31.07. 03:00 2:1 (1:1) PG1
2477 Atl.Nacional M.-Envigado 31.07. 03:30 3:3 (3:1) PG1
2499 Jag.de Cordoba-Ind.Medellin 31.07. 03:30 1:3 (0:3) PG2
2511 Real Cartagena-Valledupar 31.07. 03:30 1:5 (0:1) PG2
2488 Dep.Cucuta-Alianza P. 31.07. 23:00 1:1 (1:1) PG1

FOTBAL: Ecuador Primera A - Etapa Primera

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4030 CD Olmedo-El Nacional Quito 31.07. 03:00 1:1 (0:1) PG2
4031 Emelec-Dep.Quito 31.07. 03:00 2:0 (2:0) PG1
4032 Ind.del Valle-Dep.Cuenca 31.07. 03:00 3:0 (2:0) PG1
4033 Liga de Loja-LDU Quito 31.07. 03:30 1:0 (1:0) PG1
4034 Manta FC-Barcelona SC 31.07. 03:30 1:3 (1:2) PG2

FOTBAL: Estonia - Esiliiga B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1332 Tallinna Legion-Tallina FC Ararat TTU 31.07. 19:00 1:3 -:- -

FOTBAL: Finlanda 3 Division Helsinki/Uusimaa 3

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1335 AC Vantaa-Kopse 31.07. 19:00 3:2 -:- -
1336 Hyps-Herto 31.07. 19:00 3:0 -:- -

FOTBAL: Finlanda 3 Division Tampere

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1339 TP-T-Tampere TKT 31.07. 19:00 2:1 -:- -

FOTBAL: Guatemala Liga Nacional - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2995 Antigua GFC-CSD Municipal 31.07. 00:15 1:1 (1:0) -

FOTBAL: India Calcutta - Premier Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1340 E.Railway-Sai Ez 31.07. 10:45 1:0 -:- -

FOTBAL: Iran Pro League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4225 Tractor S.T.-Foolad Kh.FC 31.07. 16:00 2:1 (1:0) -
4226 Rah Ahan-Esteghlal T. 31.07. 18:10 1:2 (1:0) -
4227 Saba B.-Zobahan 31.07. 18:10 2:1 (0:0) -

FOTBAL: Cupa Islandei - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4143 Vestmannaeyjar-KR Reykjavik 31.07. 21:00 2:5 (0:2) PG2

FOTBAL: Cupa Islandei - Cine se califica !

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4149 Vestmannaeyjar-KR Reykjavik 31.07. 21:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Islanda - 1.deild (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1342 HK/Vikingur (F)-Grindavik (F) 31.07. 21:00 5:1 -:- -
1341 Fjardabyggd (F)-Sindri (F) 31.07. 21:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Iordania - Supercupa

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1412 Al Weehdat-Al Baq’a 31.07. 18:00 2:0 (1:0) -

FOTBAL: Cupa Mexicului - Apertura - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4319 Atl.San Luis-Santos L. 31.07. 03:00 3:1 (2:1) PG1
4321 Merida FC-Toluca 31.07. 03:00 2:1 (0:0) PG1
4318 Atl.Morelia-Necaxa 31.07. 03:00 1:1 (1:0) PG1
4322 Veracruz-Oaxaca 31.07. 03:00 1:2 (1:1) PG2
4323 Atlas-Dorados de S. 31.07. 05:00 4:2 (2:1) PG1
4324 Celaya-Puebla 31.07. 05:00 0:1 (0:0) PG2
4325 UNAM Pumas-Atlante 31.07. 05:00 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Peru Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3716 Universitario-Real Garcilaso 31.07. 04:00 2:1 (2:0) PG1
3714 U.Comercio-Huancayo 31.07. 19:00 3:0 (1:0) PG1
3713 Sp.Cristal-Leon de H. 31.07. 23:30 4:0 (2:0) PG1

FOTBAL: Singapore S.League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4523 Geylang Utd.-Balestier K. 31.07. 14:30 1:2 (0:1) PG2
4524 Woodlands W.-Tampines Rovers FC 31.07. 14:30 0:2 (0:1) PG2

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3831 DC United-Toronto FC 31.07. 02:00 3:0 (1:0) PG1
3832 New England-Colorado R. 31.07. 02:30 3:0 (1:0) PG1
3833 Chicago-Vancouver 31.07. 03:30 0:0 (0:0) -
3834 Salt Lake-NY Red Bulls 31.07. 04:00 1:1 (1:0) PG1

FOTBAL: SUA (F) - Soccer League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3843 Washington Spirit-Kansas City 31.07. 02:00 2:1 -:- -
3844 Houston Dash-Seattle Reign 31.07. 04:00 1:4 -:- -

FOTBAL: Suedia 3. Division - Mellersta Norrland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1413 Frano SK-Froso IF 31.07. 20:00 1:2 -:- -

FOTBAL: Suedia 3. Division - Sydvastra Gotaland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1414 Hittarps IK-Raa IF 31.07. 20:00 3:2 -:- -

FOTBAL: Suedia 3. Division - Sodra Norrland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1416 Brynas IF FK-Strands 31.07. 20:00 2:1 -:- -

FOTBAL: Ucraina Liga de Tineret

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4680 Vorskla P. U21-Shakhtar D. U21 31.07. 17:00 2:1 -:- -

TENIS: ATP Kitzbuhel - CASTIGATOR !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
4780 P.Kohlschreiber-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:1 -:- -:-
4779 P.Andujar-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:1 -:- -:-
3988 L.Rosol-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:1 -:- -:-
3958 J.Vesely-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:1 -:- -:-
3954 J.Nieminen-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:1 -:- -:-
3941 A.Ramos-Cast.Kitzbuhel 31.07. 12:00 0:0 -:- -:-

TENIS: ATP - Kitzbuhel (Austria)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
3725 P.Andujar-P.Lorenzi 31.07. 12:05 0:2 2:6 2:12
3089 P.Kohlschreiber-D.Goffin 31.07. 13:25 0:2 3:6 8:13
3721 J.Nieminen-J.Monaco 31.07. 13:45 0:2 3:6 7:12
1063 P.Riba-A.Seppi 31.07. 14:45 ANULAT
1060 D.Thiem-J.Vesely 31.07. 18:00 2:0 6:3 13:9
1004 D.Schwartzman-M.Granollers 31.07. 18:20 0:2 3:6 7:12
1003 L.Rosol-M.Gonzalez 31.07. 19:55 1:2 3:6 12:16
1431 D.Goffin-P.Lorenzi 31.07. 19:55 2:0 6:2 12:3

TENIS: ATP - Kitzbuhel (Austria) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
3732 C.Kas/P.Kohls-H.Konti/J.Niemi 31.07. 19:40 1:2 5:7 -:-

TENIS: ATP Washington - CASTIGATOR !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1630 D.Istomin-Cast.Washington 31.07. 23:00 0:1 -:- -:-
4902 T.Berdych-Cast.Washington 31.07. 23:00 0:1 -:- -:-
4792 I.Karlovic-Cast.Washington 31.07. 23:00 0:1 -:- -:-
4897 L.Hewitt-Cast.Washington 31.07. 23:00 0:1 -:- -:-

TENIS: ATP - Washington (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1563 S.Giraldo-B.Becker 31.07. 00:30 2:0 6:2 13:8
1047 J.Isner-S.Johnson 31.07. 01:05 1:2 7:6 16:19
1050 J.Sock-M.Raonic 31.07. 01:05 0:2 6:7 12:14
1090 R.Ram-V.Pospisil 31.07. 02:00 0:2 0:6 6:13
1051 D.Sela-R.Gasquet 31.07. 02:45 0:2 3:6 5:12
1091 T.Berdych-R.Ginepri 31.07. 03:00 2:0 6:1 12:5
1566 K.Anderson-M.Jaziri 31.07. 23:00 2:0 6:3 12:7
1005 S.Johnson-I.Karlovic 31.07. 23:00 2:1 3:6 17:18

TENIS: ATP - Washington (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2841 S.Groth/L.Paes-J.Chard/R.Linds 31.07. 02:00 2:0 6:1 -:-
2826 J.Benne/M.Llodr-J.Rojer/H.Tecau 31.07. 04:00 0:2 6:7 -:-
2839 R.Bopan/A.Qures-I.Dodig/M.Melo 31.07. 04:00 1:2 6:4 -:-
2842 T.Huey/D.Inglo-A.Peya/B.Soare 31.07. 04:00 0:2 5:7 -:-
2825 E.Butor/R.Klaas-S.Johns/S.Querr 31.07. 04:35 0:2 6:7 -:-
2823 B.Bryan/M.Bryan-J.Donal/S.Kozlo 31.07. 05:05 2:0 7:5 -:-

TENIS: WTA Stanford - CASTIGATOARE !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1634 C.Vandeweghe-Cast.Stanford 31.07. 21:00 0:1 -:- -:-
1638 D.Hantuchova-Cast.Stanford 31.07. 21:00 0:1 -:- -:-

TENIS: WTA Washington - CASTIGATOARE !

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
4917 C.McHale-Cast.Washington 31.07. 20:50 0:1 -:- -:-
4920 L.Davis-Cast.Washington 31.07. 20:50 0:1 -:- -:-
4919 K.Flipkens-Cast.Washington 31.07. 20:50 0:1 -:- -:-

TENIS: WTA - Stanford (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1095 N.Osaka-A.Petkovic 31.07. 00:30 0:2 2:6 4:12
1098 S.Williams-Ka.Pliskova 31.07. 05:05 2:0 7:5 13:7
2307 G.Muguruza B.-D.Hantuchova 31.07. 21:05 2:0 6:4 12:8
3145 C.Vandeweghe-A.Kerber 31.07. 23:00 1:2 6:7 14:13

TENIS: WTA - Stanford (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1069 C.Garci/S.Zhang-G.Mugur/C.Suare 31.07. 01:00 0:2 0:6 -:-
1139 H.C.Chan/A.Petko-P.Kania/K.Sinia 31.07. 06:30 1:2 2:6 -:-

TENIS: WTA - Washington (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1082 B.Jovanovski-S.Cirstea 31.07. 00:35 2:1 4:6 17:14
1569 S.Kuznetsova-K.Flipkens 31.07. 20:50 2:0 6:4 13:9
1077 A.Pavlyuchenkova-H.Kuwata 31.07. 21:00 2:0 6:3 12:6
1083 V.King-C.McHale 31.07. 23:00 2:0 6:1 12:4

TENIS: WTA - Washington (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1145 L.Dekme/N.Melich-A.Cornet/K.Flipk 31.07. 00:30 2:1 6:2 -:-
1084 C.Black/S.Mirza-J.Rae/A.Smith 31.07. 02:30 0:2 4:6 -:-

TENIS: Challenger (M) - Cortina (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2756 R.Machado-Ad.Virgili 31.07. 11:00 1:2 6:7 13:17
2790 P.Fanucci-P.Krstin 31.07. 11:00 2:1 6:7 18:12
2791 R.Rodriguez P.-B.Pashanski 31.07. 11:00 0:2 1:6 6:13
2792 V.Troicki-V.Hanescu 31.07. 11:00 2:0 6:3 12:7
1035 M.Bachinger-G.Lapentti 31.07. 12:30 2:1 6:1 14:12
1034 F.Gaio-A.Setkic 31.07. 12:30 2:0 7:5 14:10
1036 N.Basilashvili-F.Krajinovic 31.07. 14:00 1:2 5:7 14:16
1040 R.Marcora-W.Trusendi 31.07. 16:40 2:1 6:7 18:10
1038 F.Volandri-Y.Reuter 31.07. 16:40 1:2 4:6 10:14

TENIS: Challenger (M) - Cortina (Italia) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1310 T.Andro/N.Cacic-W.Koolh/A.Motti 31.07. 12:20 0:2 0:6 -:-
1309 S.Frans/R.Frant-H.Lee/V.Mirza 31.07. 12:20 0:2 1:6 -:-
1311 A.Giann/P.Star-N.Basil/A.Setki 31.07. 15:00 2:0 6:4 -:-

TENIS: Challenger (M) - Liberec (Cehia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
3763 H.Zeballos-R.Stanek 31.07. 13:00 2:0 6:4 12:8
3774 U.Ignatik-R.Jebavy 31.07. 14:30 2:0 6:3 12:6
1087 J.Samper M.-N.Gombos 31.07. 15:00 0:2 6:7 11:14
1088 P.Cuevas-T.H.Yang 31.07. 16:00 0:2 5:7 6:13

TENIS: Challenger (M) - Segovia (Spania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1089 A.Mannarino-F.Silva 31.07. 13:00 2:1 3:6 15:12
3777 B.Klein-I.Bozoljac 31.07. 13:00 2:0 7:6 13:8
3776 A.Menendez M.-Y.Mertens 31.07. 14:30 2:1 4:6 17:12
1312 K.Edmund-R.Ortega 31.07. 18:50 2:0 6:2 12:4

TENIS: Challenger (M) - Vancouver (Canada)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1094 A.Collarini-F.Dustov 31.07. 00:30 0:2 2:6 4:12
1344 J.Ward-W.Odesnik 31.07. 22:00 nu s-a jucat!
1093 R.De Voest-T.Kokkinakis 31.07. 23:30 1:2 4:6 15:18
1345 T.Daniel-Da.Evans 31.07. 23:30 2:0 6:4 13:9

TENIS: ITF (M) - Cluj Napoca (Romania)

COD EVENIMENT   DATA
1045 V.Crivoi-D.Ignat 31.07. 12:30 Abd. D.Ignat
1043 N.Ghedin-M.Bourgue 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1046 L.Djere-E.Couacaud 31.07. 14:00 2:1 -:- -:-
1048 L.Tatomir-P.Torebko 31.07. 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Copenhaga (Danemarca)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1049 I.Arvidsson-F.Barth 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1052 T.Blomgren-A.Whittington 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1056 M.Chazal-N.Matic 31.07. 13:30 1:2 -:- -:-
1055 F.De Paula-L.Schutt 31.07. 13:30 2:0 -:- -:-
1057 M.Donati-J.Grills 31.07. 13:30 2:0 -:- -:-
1058 P.Goldsteiner-P.Rosenholm 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
1053 B.Hannestad-E.Corrie 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
1067 M.Pedersen-Mar.Eriksson 31.07. 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Decatur (SUA)

COD EVENIMENT   DATA
1180 W.Lin-E.Quigley 31.07. 01:00
1072 S.Boltz-B.Mott 31.07. 19:00 2:0 -:- -:-
1071 Da.Nguyen-T.Martin 31.07. 19:00 2:0 -:- -:-
1073 L.Bambridge-M.Styslinger 31.07. 20:00 2:0 -:- -:-
1075 M.Arevalo-J.Hiltzik 31.07. 20:30 2:0 -:- -:-
1074 L.Broady-C.Silverman 31.07. 20:30 2:1 -:- -:-
1076 F.Gosea-E.Quigley 31.07. 22:00 1:2 -:- -:-
1080 S.Monette-B.Fratangelo 31.07. 22:00 0:2 -:- -:-
1079 N.Chappell-A.Harris 31.07. 22:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Corrientes (Argentina)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1134 F.Agamenone-R.Sanchez 31.07. 16:00 0:2 -:- -:-
1136 V.Florez-E.Torre 31.07. 16:00 1:2 -:- -:-
1137 J.Benitez-F.Mantilla 31.07. 16:00 0:2 -:- -:-
1150 J.Sorgi-J.Ameal 31.07. 16:00 0:2 -:- -:-
1154 M.Perez M.-J.Monteferrario 31.07. 16:00 0:2 -:- -:-
1135 T.Lipovsek-M.Dias 31.07. 17:30 2:0 -:- -:-
1151 R.Makiguchi-F.Manzanares 31.07. 17:30 0:2 -:- -:-
1153 M.Cuevas-M.Buchhass 31.07. 17:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Kazan (Rusia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1099 A.Kushakov-R.Safiullin 31.07. 11:00 1:2 -:- -:-
1100 A.Zaitsev-Y.Sabanin 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Ostend (Belgia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1102 A.Meuffels-C.Lestienne 31.07. 13:00 0:2 -:- -:-
1103 U.Nastasi-A.Sidorenko 31.07. 15:00 0:2 -:- -:-
1105 A.Hoang-O.Rochus 31.07. 17:00 1:2 -:- -:-
1106 A.Folie-S.Martens 31.07. 19:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Piestany (Slovacia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1113 L.Jastraunig-M.Danis 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1119 M.Semjan-F.Kekercheni 31.07. 11:00 2:1 -:- -:-
1120 V.Ursu-M.Urbanija 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1121 I.Kosec-J.Satral 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1122 J.Masar-D.Sproch 31.07. 12:30 0:2 -:- -:-
1128 T.Ternar-K.Beck 31.07. 12:30 0:2 -:- -:-
1129 F.Horansky-P.Nejedly 31.07. 14:00 2:1 -:- -:-
1130 I.Klec-S.Poplavskyy 31.07. 14:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Pontedera (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1257 L.Sonego-M.Estevez 31.07. 12:15 2:1 -:- -:-
1261 F.Picco-A.Petrone 31.07. 12:15 2:0 -:- -:-
1131 M.Fago-J.Marti 31.07. 13:45 2:1 -:- -:-
1132 M.Mazzella-L.Azzaro 31.07. 13:45 1:2 -:- -:-
1133 D.Dutra Da Silva-J.Kanar 31.07. 15:15 2:0 -:- -:-
1141 M.Trevisan-D.Capecchi 31.07. 15:15 2:1 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Sombor (Serbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1146 M.Tepavac-P.Haenle 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1149 S.Saraydarpour-G.Van Peperzeel 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
1158 A.Musialek-M.Chettar 31.07. 15:00 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Telavi (Georgia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1160 D.Medvedev-A.Kocyla 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1161 R.Sinicropi-G.Markovic 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1165 I.Al Taweel-A.Yarkov 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1166 R.Bonadio-A.Metreveli 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1164 C.Saavedra C.-M.Marfia 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1163 B.Wojnar-F.Diep 31.07. 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Vilnius (Lituania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1167 M.Dubarenco-P.Lomacki 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1169 P.Kobelt-M.Hamou 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1170 J.Inzerillo-F.Vibert 31.07. 12:30 1:2 -:- -:-
1171 R.Slobodchikov-L.Mugevicius 31.07. 13:00 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Wetzlar (Germania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1173 J.Choinski-E.Korolev 31.07. 14:00 0:2 -:- -:-
1176 F.Fallert-J.Lenz 31.07. 15:30 0:2 -:- -:-
1178 T.Schonenberg-M.Gawron 31.07. 15:30 2:0 -:- -:-
1181 J.Kahlke-S.Vagnozzi 31.07. 17:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Xativa (Spania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1183 M.Banes-B.Zapata M. 31.07. 18:00 2:1 -:- -:-
1182 L.Gomez-E.Esteve 31.07. 18:00 0:2 -:- -:-
1184 R.Ojeda-A.Lopez S.M. 31.07. 19:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Bad Saulgau (Germania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1383 I.Ferrer S.-A.Balducci 31.07. 12:00 1:2 -:- -:-
1390 C.Burger-N.Zander 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1387 A.Kalinina-J.Ozga 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1386 V.Kapshay-Z.Luknarova 31.07. 13:30 2:0 -:- -:-
2291 A.Schaefer-H.Melander 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
2293 P.Konig-V.Tomova 31.07. 13:30 2:1 -:- -:-
2290 A.Lottner-R.L.Jani 31.07. 15:00 2:0 -:- -:-
1393 D.Evtimova-G.Ce 31.07. 15:00 ABD. D.Evtimova
1388 B.Haddad M.-V.Solovyeva 31.07. 15:00 2:0 -:- -:-
1397 M.Arcangioli-S.Vorih 31.07. 16:30 2:0 -:- -:-
1396 I.Ramialison-C.Witthoeft 31.07. 16:30 0:2 -:- -:-
1392 C.Daniels-K.Barrois 31.07. 19:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Copenhaga (Danemarca)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1192 K.Boczova-B.Cedermark 31.07. 12:00 2:1 -:- -:-
1195 P.Cuk-A.Kairi 31.07. 12:00 1:2 -:- -:-
1186 E.Flood-C.Lister 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1194 M.Jespersen-K.Barbat 31.07. 12:00 0:2 -:- -:-
1187 J.Noe-J.Suvrijn 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1199 S.Celik-K.Holert 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
1198 L.Ponomar-M.Grage 31.07. 13:30 0:2 -:- -:-
1200 N.Niedmers-K.Lehnert 31.07. 15:00 1:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Fort Worth (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1205 F.Altick-K.Lykina 31.07. 17:00 2:0 -:- -:-
1201 A.Bowtell-M.Weatherholt 31.07. 17:00 ABD. A.Bowtell
1207 H.Carter-E.Fournier 31.07. 17:00 2:0 -:- -:-
1208 T.Maria-H.Watanabe 31.07. 17:00 2:0 -:- -:-
1206 G.Olmos-L.Lee W. 31.07. 17:00 ABD. L.Lee W.
1210 A.Cercone-M.Alves 31.07. 18:30 1:2 -:- -:-
1211 A.Guarachi-L.Kiro 31.07. 18:30 2:1 -:- -:-
1212 J.Ho-A.Nefedova 31.07. 18:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Istanbul (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1214 B.Eraydin-Y.Wang 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1215 I.Shinikova-Q.Y.Ye 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1222 J.Stamatova-M.Sezer 31.07. 11:00 1:2 -:- -:-
1223 M.Mokh-O.Fridman 31.07. 12:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Plzen (Cehia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1224 E.Alexandrova-A.Vasylyeva 31.07. 11:00 1:2 -:- -:-
1226 T.Martincova-M.Czink 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1225 K.Pervak-M.Georges 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1229 L.Kerkhove-S.Njiric 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1228 E.Mikulcic-C.Dinu 31.07. 12:30 2:0 -:- -:-
1227 C.Skamlova-R.Hogenkamp 31.07. 12:30 0:2 -:- -:-
1230 D.Allertova-D.Sumova 31.07. 14:00 2:0 -:- -:-
1239 L.Embree-E.Kostova 31.07. 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Rovereto (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1245 L.Pous Tio-S.Rubini 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1241 C.Sartori-I.Primorac 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1468 S.Eccel-M.Di Giuseppe 31.07. 12:30 1:2 -:- -:-
1253 L.Bastianello-N.Siedliska 31.07. 14:00 0:2 -:- -:-
1471 V.Hofer-L.Sabino 31.07. 14:00 1:2 -:- -:-
1469 A.Turati-C.Coppola 31.07. 14:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Savitaipale (Finlanda)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1258 N.Belova-A.Nancarrow 31.07. 11:30 1:2 -:- -:-
1262 S.Smagina-C.Rohde 31.07. 11:30 2:0 -:- -:-
1263 E.Paalma-D.Bogoliy 31.07. 13:00 0:2 -:- -:-
1264 M.Sakkari-L.Gulbe 31.07. 13:00 2:0 -:- -:-
1268 A.Silich-G.Nazarova 31.07. 14:30 1:2 -:- -:-
1270 T.Roosa-E.Laine 31.07. 14:30 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Sharm el Sheikh (Egipt)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1274 I.Hattingh-N.Sipek 31.07. 17:00 1:2 -:- -:-
1272 A.Mikheeva-A.Intert 31.07. 17:00 2:1 -:- -:-
1275 M.Sammons-M.Le Roux 31.07. 17:00 2:0 -:- -:-
1277 V.Strakhova-A.Shaulskaya 31.07. 17:00 2:1 -:- -:-
1280 E.Cadar-C.Pera 31.07. 18:30 2:0 -:- -:-
1286 Y.Li-L.Prenkovic 31.07. 18:30 2:0 -:- -:-
1278 B.Njuki-C.Romeo 31.07. 18:30 2:1 -:- -:-
1285 N.Totka-J.Cristian 31.07. 18:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Telavi (Georgia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1288 M.Bolkvadze-A.Fomina 31.07. 11:00 2:1 -:- -:-
1287 A.Grosheva-Y.Kalabina 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Vancouver (Canada)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1817 G.Min-J.Gajdosova 31.07. 00:15 0:2 -:- -:-
1841 M.Oudin-L.Tsurenko 31.07. 05:00 1:2 -:- -:-
1546 A.Mestach-J.Brady 31.07. 21:00 1:2 -:- -:-
1548 A.Muhammad-Y.Putintseva 31.07. 21:00 2:0 -:- -:-
1549 V.Cepede-I.Pavlovic 31.07. 22:00 1:2 -:- -:-
1296 A.Tatishvili-R.Ozaki 31.07. 23:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (F) - Wuhan (China)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1302 X.Han-M.Kato 31.07. 12:00 1:2 -:- -:-
1301 R.Tian-Q.Wang 31.07. 12:00 1:2 -:- -:-
1303 Y.Wang-K.L.Zhang 31.07. 12:00 2:1 -:- -:-
1307 L.Kumkhum-L.Zhang 31.07. 16:25 2:1 -:- -:-

BASCHET: Meci amical intertari (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1308 Slovenia-Rusia B 31.07. 11:00 67:70 30:36 67:70
2494 China-Angola 31.07. 14:30 66:55 32:30 66:55

BASCHET: CE (M) U18 Div.B - Locurile 1-8

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2351 Israel U18-Slovenia U18 31.07. 13:45 76:65 36:33 76:65
2363 Germania U18-Finlanda U18 31.07. 16:00 61:51 31:27 61:51
2405 Ungaria U18-Ucraina U18 31.07. 18:15 70:64 35:29 70:64
2406 Suedia U18-Portugalia U18 31.07. 20:30 53:45 23:24 53:45

BASCHET: CE (M) U18 Div.B - Locurile 9-16

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2430 Luxemburg U18-Danemarca U18 31.07. 11:30 44:79 23:44 44:79
2434 Austria U18-Macedonia U18 31.07. 16:00 52:60 26:25 52:60
2455 Islanda U 18-Norvegia U18 31.07. 18:15 77:63 40:24 77:63
2462 Olanda U18-Bulgaria U18 31.07. 20:30 76:61 31:32 76:61

BASCHET: CE (M) U18 Div.B - Locurile 17-22

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2464 Elvetia U18-Estonia U18 31.07. 11:30 65:69 34:37 65:69
2465 Romania U18-Scotia U18 31.07. 13:45 70:60 38:37 70:60

BASCHET: CE U16 (F) Div.A - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
2466 Croatia U16 F-Spania U16 F 31.07. 14:45 60:89 30:46 60:89
2468 Turcia U16 F-Rusia U16 F 31.07. 14:45 39:90 16:52 39:90
2469 Portugalia U16 F-Grecia U16 F 31.07. 17:00 48:58 19:35 48:58
2470 Slovacia U16 F-Franta U16 F 31.07. 17:00 53:57 21:34 53:57
2471 Serbia U16 F-Ungaria U16 F 31.07. 19:15 33:44 13:26 33:44
2472 Suedia U16 F-Italia U16 F 31.07. 19:15 41:65 15:37 41:65
2473 Danemarca U16 F-Cehia U16 F 31.07. 21:30 45:86 20:40 45:86
2474 Letonia U16 F-Belgia U16 F 31.07. 21:30 63:52 37:19 63:52

BASCHET: Campionatul European (F) U16 Div.B - Faza grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1316 Polonia U16 F-Irlanda U16 F 31.07. 13:30 81:35 36:13 81:35
1315 Olanda U16 F-Norvegia U16 F 31.07. 13:30 85:33 43:23 85:33

HANDBAL: Campionatul Mondial U18 (F) - Locurile 9-16

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1425 Ungaria U18 (F)-Norvegia U18 (F) 31.07. 14:15 23:23 -:-
1426 Franta U18 (F)-Japonia U18 (F) 31.07. 16:30 32:26 -:-
1427 Croatia U18 (F)-Argentina U18 (F) 31.07. 18:45 34:29 -:-
1428 Suedia U18 (F)-Portugalia U18 (F) 31.07. 21:00 24:23 -:-

HOCHEI: Meci amical intercluburi

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
1349 Vityaz-Kuban K. 31.07. 12:00 4:3 1:0 4:3
1350 Zauralye K.-Tyumen 31.07. 12:00 2:2 0:1 2:3
1351 Trinec-Liberec 31.07. 18:00 6:2 2:0 6:2
1352 Chomutov-Litomerice 31.07. 18:30 3:2 1:2 3:2
1353 Jihlava-Franta U23 31.07. 18:30 6:1 4:1 6:1
1355 Plzen-C.Budejovice 31.07. 18:30 3:3 0:1 3:4
1356 Havirov-Vitkovice 31.07. 19:00 0:3 0:0 0:3

HOCHEI PE IARBA: Jocurile Commonwealth - Grupe

COD EVENIMENT   DATA
1294 Anglia - Canada 31.07. 11:00
1295 Malaezia - Noua Zeelanda 31.07. 13:00
1297 Australia - Scotia 31.07. 16:00
1298 Africa de Sud - India 31.07. 18:00

VOLEI: Volei pe plaja (F) - FIVB Grand Slam Klagenfurt i

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1360 Antun./Lariss.-Mashk./Tsimb. 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1361 Bednarcz/Seixas-Dubov/Nestar 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1363 Day/Ross-Broder/Valjas 31.07. 11:00 0:2 -:- -:-
1364 Heidrich/Zumkehr-Hansel/Zass 31.07. 11:00 2:1 -:- -:-
1366 Koloc/Sluko-Fendrick/Sweat. 31.07. 11:00
1367 Walsh/Ross-Ludwig/Sude 31.07. 11:00 2:0 -:- -:-
1368 Baquer./Fernand.-Alves/Lima 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1369 Borger/Buethe-Chukw./Schwa. 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1370 Meneg./Orsi-Kolos/Brzos. 31.07. 12:00 2:0 -:- -:-
1371 Pavan/Bansley-Salgado/Maestrini 31.07. 12:00 2:1 -:- -:-

VOLEI: Filipine (F) - Shakey's V-League

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
3877 UP Lady M.-PNP 31.07. 09:00 3:1 -:- -:-

RUGBY: Anglia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF H
3263 Wigan W.-Salford City 31.07. 22:00 45:4 (45:16.50)

BASEBALL: MLB

COD EVENIMENT   DATA RF H
2686 Baltimore-LA Angels 31.07. 02:05 4:3 5.50:3
2688 Cleveland-Seattle 31.07. 02:05 2:0 2:1.50
2690 Detroit-White Sox 31.07. 02:08 7:2 7:3.50
2693 Chicago Cubs-Colorado 31.07. 03:05 4:6 4:7.50
2697 Texas-NY Yankees 31.07. 03:05 3:2 4.50:2
2698 Kansas City-Minnesota 31.07. 03:10 3:2 3:3.50
2702 LA Dodgers-Atlanta 31.07. 05:10 3:2 3:3.50
2703 San Diego-St.Louis 31.07. 05:10 12:1 12:2.50
2704 Detroit-White Sox 31.07. 20:08 4:7 4:8.50
2706 San Diego-St.Louis 31.07. 22:40 2:6 2:7.50

BASEBALL: Japonia NPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
3013 Hanshin T.-Tokyo Y.S. 31.07. 12:00 1:8 1:9.50
3014 Hiroshima Carp-Chunichi Dragons 31.07. 12:00 4:6 4:7.50
3016 Orix B.-Saitama S.L. 31.07. 12:00 1:2 1:3.50
3017 Rakuten G.E-Fukuoka S.H. 31.07. 12:00 5:1 6.50:1
3019 Chiba Lotte M.-Hokkaido 31.07. 12:15 1:3 1:4.50

BASEBALL: Coreea de Sud KPB

COD EVENIMENT   DATA RF H
1417 Lotte Giants-Doosan Bears 31.07. 12:30 13:3 13:4.50
1418 NC Dinos-KIA Tigers 31.07. 12:30 9:1 9:2.50
1419 Nexen Heroes-Hanwha Eagles 31.07. 12:30 8:9 8:10.50
1421 Samsung Lions-LG Twins 31.07. 12:30 8:4 8:5.50

FOTBAL AUSTRALIAN: AFL

COD EVENIMENT   DATA
1203 Fremantle D.-Carlton B. 31.07. 13:15

CRICHET: Caribbean Premier League

COD EVENIMENT   DATA
1237 Jamaica-Antigua 31.07. 22:00
Protecția consumatorilor 18+ Regulament Termeni și condiții Sugestii și reclamații
SuperBet
Valid XHTML 1.1