REZULTATE

SPORT
LOTO
BESIX
lun mar mie joi vin sâm dum
18.08. 19.08. 20.08. 21.08. 22.08. 23.08. 24.08.
25.08. 26.08. 27.08. 28.08. 29.08. 30.08. 31.08.
01.09. 02.09. 03.09. 04.09. 05.09. 06.09. 07.09.
08.09. 09.09. 10.09. 11.09. 12.09. 13.09. 14.09.
15.09. 16.09. 17.09. 18.09. 19.09. 20.09. 21.09.

TELETEXT

Teletext
260
261
262
263
264

FOTBAL: Romania Liga I

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4620 Concordia-Botosani 20.09. 16:00 3:3 (2:1) PG1
4621 Otelul-CFR Cluj 20.09. 18:30 0:1 (0:1) PG2
4622 Dinamo B.-CSMS Iasi 20.09. 21:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Romania Liga II Seria 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6542 Berceni-Gloria Bz. 20.09. 11:00 4:2 (2:1) -
6541 ASC Bacau-Braila 20.09. 11:00 1:1 (1:0) -
6543 CFR Suceava-Sageata Nav. 20.09. 11:00 2:2 (1:1) -
6546 Voluntari-Farul 20.09. 11:00 5:1 (2:1) -
6544 FC Academica Arges-FCM Dorohoi 20.09. 11:00 2:0 (1:0) -
6545 Unirea Slobozia-Balotesti 20.09. 11:00 4:0 (2:0) -

FOTBAL: Romania Liga II Seria 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6549 FC Olt-Poiana Campina 20.09. 11:00 1:1 (0:0) -
6548 Bihor-Mioveni 20.09. 11:00 0:1 (0:1) -
6550 Met.Resita-Rm.Valcea 20.09. 11:00 2:0 (0:0) -
6551 Olimpia SM-Soimii Pancota 20.09. 11:00 3:1 (0:1) -

FOTBAL: CAF Liga Campionilor - Etapa Elim.

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4716 ES Setif-Mazembe 20.09. 22:00 2:1 (0:0) PG2

FOTBAL: CAF Cupa Confederatiei - Etapa Elim.

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4720 Cotonsport-Al Ahly Cairo 20.09. 18:00 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Anglia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2074 Q.P.R.-Stoke 20.09. 14:45 2:2 (1:1) PG2
2047 Aston Villa-Arsenal 20.09. 17:00 0:3 (0:3) PG2
2052 Burnley-Sunderland 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2073 Newcastle-Hull City 20.09. 17:00 2:2 (0:0) PG2
2075 Swansea-Southampton 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2
2077 West Ham-Liverpool 20.09. 19:30 3:1 (2:1) PG1

FOTBAL: Anglia Championship

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1937 Watford-Bournemouth 20.09. 14:15 1:1 (0:0) PG2
1938 Brighton-Blackpool 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
1946 Derby-Cardiff 20.09. 17:00 2:2 (0:0) PG2
1950 Fulham-Blackburn 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2
1952 Leeds-Huddersfield 20.09. 17:00 3:0 (2:0) PG1
1977 Middlesbrough-Brentford 20.09. 17:00 4:0 (1:0) PG1
1978 Millwall-Nottingham 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
1991 Norwich-Birmingham 20.09. 17:00 2:2 (0:2) PG2
1992 Rotherham-Charlton 20.09. 17:00 1:1 (0:1) PG2
2089 Sheff.Wed.-Reading 20.09. 17:00 1:0 (0:0) PG1
2090 Wolverhampton-Bolton 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Anglia League 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2092 Colchester-Bradford City 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2094 Doncaster-Chesterfield 20.09. 17:00 3:2 (2:1) PG1
2095 Fleetwood-Bristol C. 20.09. 17:00 3:3 (1:1) PG1
2096 Gillingham-Walsall 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2097 Milton-Crewe 20.09. 17:00 6:1 (2:1) PG1
2098 Notts C.-Oldham 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2099 Port Vale-Barnsley 20.09. 17:00 2:1 (1:0) PG1
2110 Preston NE-Crawley 20.09. 17:00 2:0 (1:0) PG1
2111 Rochdale-Coventry 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1
2112 Scunthorpe-Leyton 20.09. 17:00 1:2 (0:1) PG2
2113 Swindon-Sheff.Utd. 20.09. 17:00 5:2 (1:0) PG1
2121 Yeovil-Peterborough 20.09. 17:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Anglia League 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2125 AFC Wimbledon-Morecambe 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1
2126 Bury-Burton 20.09. 17:00 3:1 (0:0) PG1
2127 Cambridge Utd.-Luton 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2
2128 Cheltenham-Dag and Red 20.09. 17:00 1:1 (0:0) PG2
2129 Mansfield-Carlisle 20.09. 17:00 3:2 (3:0) PG1
2147 Northampton-Accrington 20.09. 17:00 4:5 (1:3) PG2
2148 Oxford Utd.-Stevenage 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2153 Plymouth-Hartlepool 20.09. 17:00 2:0 (1:0) PG1
2154 Portsmouth-Wycombe 20.09. 17:00 1:1 (0:0) PG2
2156 Shrewsbury-Newport 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2157 Tranmere-Exeter 20.09. 17:00 1:2 (1:1) PG2
2163 York C.-Southend 20.09. 17:00 2:3 (1:1) PG2

FOTBAL: Anglia Conference National

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2164 Aldershot-Lincoln 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1
2165 Alfreton-Nuneaton 20.09. 17:00 1:0 (0:0) PG1
2172 Barnet-Altrincham 20.09. 17:00 5:0 (4:0) PG1
2173 Bristol R.-Woking 20.09. 17:00 2:0 (1:0) PG1
2174 Dartford-Forest Green 20.09. 17:00 1:2 (0:0) PG2
2175 Eastleigh-Braintree 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1
2176 Halifax-Telford 20.09. 17:00 5:0 (2:0) PG1
2177 Kidderminster-Grimsby 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2
2178 Macclesfield-Southport 20.09. 17:00 3:0 (3:0) PG1
2179 Torquay-Dover 20.09. 17:00 2:0 (1:0) PG1
2180 Welling-Gateshead 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Anglia Conference Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2202 Fylde-Worcester 20.09. 17:00 4:0 (3:0) -
2188 Boston Utd.-Gloucester 20.09. 17:00 2:0 (1:0) -
2189 Bradford PA-Brackley 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
2192 Chorley-Hednesford 20.09. 17:00 2:0 (1:0) -
2205 Gainsborough-Stalybridge 20.09. 17:00 2:1 (0:1) -
2213 Guiseley-Oxford City 20.09. 17:00 4:0 (3:0) -
2216 Hyde Utd.-Lowestoft Town 20.09. 17:00 5:1 (2:1) -
2220 Leamington-Harrogate 20.09. 17:00 1:3 (1:1) -
2234 North Ferriby-Barrow 20.09. 17:00 2:2 (1:1) -
2239 Solihull Moors-Stockport 20.09. 17:00 2:2 (0:0) -
2245 Tamworth-Colwyn Bay 20.09. 17:00 1:1 (1:1) -

FOTBAL: Anglia Conference Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2367 Basingstoke-Boreham 20.09. 17:00 2:1 (0:1) -
2368 Bath City-Eastbourne B. 20.09. 17:00 2:0 (2:0) -
2369 Bishops S.-Whitehawk 20.09. 17:00 3:1 (1:1) -
2370 Bromley-Gosport B. 20.09. 17:00 0:3 (0:1) -
2371 Chelmsford-Weston SM 20.09. 17:00 3:2 (2:0) -
2380 Ebbsfleet-Sutton 20.09. 17:00 3:0 (2:0) -
2399 Hemel-Hayes and Y. 20.09. 17:00 1:1 (0:1) -
2400 Maidenhead-Havant&W. 20.09. 17:00 0:2 (0:2) -
2416 Staines-Farnborough 20.09. 17:00 1:2 (1:0) -
2419 Wealdstone-St.Albans 20.09. 17:00 0:3 (0:1) -

FOTBAL: Anglia Isthmian Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2420 Billericay-Wingate&F. 20.09. 17:00 2:3 -:- -
2449 Dulwich Hamlet-Hornchurch 20.09. 17:00 2:0 -:- -
2476 Grays Athletic-Bognor Regis 20.09. 17:00 0:1 -:- -
2477 Hampton&R.-East Thurrock 20.09. 17:00 2:1 -:- -
2526 Harrow Borough-Leiston FC 20.09. 17:00 2:0 -:- -
2527 Leatherhead-Enfield 20.09. 17:00 0:2 -:- -
2531 Lewes FC-Maidstone Utd. 20.09. 17:00 0:2 -:- -
2637 Margate-Canvey Island 20.09. 17:00 4:2 -:- -
2640 Metropolitan-Bury Town 20.09. 17:00 4:1 -:- -
2648 Peacehaven&T.-VCD Athletic 20.09. 17:00 1:1 -:- -
2649 Tonbridge-Hendon 20.09. 17:00 3:3 -:- -

FOTBAL: Anglia Northern Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2813 Ashton Utd.-Halesowen 20.09. 17:00 1:0 -:- -
2838 Buxton FC-Belper 20.09. 17:00 5:1 -:- -
2894 Utd.of Manch.-Grantham 20.09. 17:00 3:1 -:- -
2839 Ilkeston FC-Ramsbottom 20.09. 17:00 2:4 -:- -
2856 Nantwich-Matlock Town 20.09. 17:00 3:1 -:- -
2859 Rushall-Kings Lynn FC 20.09. 17:00 3:1 -:- -
2886 Skelmersdale-Barwell 20.09. 17:00 1:3 -:- -
2891 Stamford-Blyth 20.09. 17:00 1:1 -:- -
2893 Stourbridge-Curzon Ashton 20.09. 17:00 0:1 -:- -
2896 Whitby-Marine FC 20.09. 17:00 2:2 -:- -
2897 Witton Albion-Trafford FC 20.09. 17:00 0:5 -:- -
2898 Workington-Frickley 20.09. 17:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Anglia Southern Football League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4109 Slough Town FC-Bideford FC 20.09. 17:00 4:1 -:- -
4096 Banbury-St.Neots 20.09. 17:00 1:1 -:- -
4097 Burnham-Truro City FC 20.09. 17:00 2:2 -:- -
4098 Cirencester-Chesham Utd. 20.09. 17:00 2:2 -:- -
4100 Corby-Paulton 20.09. 17:00 4:1 -:- -
4102 Dorchester-Hungerford 20.09. 17:00 1:0 -:- -
4103 Dunstable-Chippenham 20.09. 17:00 5:1 -:- -
4104 Frome Town-Cambridge City 20.09. 17:00 2:1 -:- -
4106 Histon-Weymouth 20.09. 17:00 3:0 -:- -
4107 Hitchin-Redditch 20.09. 17:00 4:0 -:- -
4108 Poole Town-Arlesey 20.09. 17:00 3:1 -:- -

FOTBAL: Franta Ligue 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4869 Marseille-Rennes 20.09. 18:00 3:0 (0:0) PG1
4871 Metz-Bastia 20.09. 21:00 3:1 (1:1) PG1
4873 Nantes-Nice 20.09. 21:00 2:1 (2:0) PG1
4870 Lorient-Reims 20.09. 21:00 0:1 (0:0) PG2
4874 Toulouse-Caen 20.09. 21:00 3:3 (1:1) PG2

FOTBAL: Franta Ligue 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2899 Le Havre-Troyes 20.09. 15:00 3:2 (1:1) PG1

FOTBAL: Germania Bundesliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2956 Augsburg-Werder B. 20.09. 16:30 4:2 (2:1) PG2
3003 Schalke-E.Frankfurt 20.09. 16:30 2:2 (1:2) PG2
2968 Hamburg-Bayern M. 20.09. 16:30 0:0 (0:0) -
3002 Paderborn-Hannover 20.09. 16:30 2:0 (0:0) PG1
3005 Stuttgart-Hoffenheim 20.09. 16:30 0:2 (0:1) PG2
2970 Mainz-Dortmund 20.09. 19:30 2:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Germania 2.Bundesliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2978 1860 Munchen-Ingolstadt 20.09. 14:00 1:1 (1:1) PG2
2979 FSV Frankfurt-Bochum 20.09. 14:00 1:5 (1:1) PG2
2980 Furth-Kaiserslautern 20.09. 14:00 2:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Germania 3.Bundesliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3118 Dortmund II-Fortuna Koln 20.09. 15:00 0:2 (0:0) PG2
3106 Cottbus-Hallescher 20.09. 15:00 1:2 (1:0) PG1
3138 Hansa R.-Bielefeld 20.09. 15:00 4:2 (2:0) PG1
3139 Holstein Kiel-Wehen 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -
3140 Munster-Sonnenhof G. 20.09. 15:00 3:1 (1:1) PG1
3125 Erfurt-Regensburg 20.09. 15:00 2:0 (0:0) PG1
3145 Stuttgart II-Chemnitz 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Germania Regionala Bavaria

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3227 Illertissen-Wurzburg 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -
3248 SPVGG Bayreuth-Furth II 20.09. 15:00 2:1 (1:1) -

FOTBAL: Germania Regionala Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3252 Braunschweig II-Hamburg II 20.09. 15:00 1:4 (1:3) -
3253 Flensburg-Eintracht N. 20.09. 15:00 1:1 (1:0) -
3271 St.Pauli II-Hannover II 20.09. 15:00 1:0 (0:0) -
3299 Wolfsburg II-Goslarer 20.09. 15:00 7:2 (6:2) -

FOTBAL: Germania Regionala Nord-Est

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3568 BFC Dynamo-Babelsberg 20.09. 14:30 1:0 (1:0) -
3581 CZ Jena-Plauen 20.09. 14:30 5:0 (2:0) -
3582 Vikt.Berlin-Union B. II 20.09. 14:30 2:3 (0:0) -
3566 Auerbach-Berlin AK 07 20.09. 14:30 1:3 (1:2) -

FOTBAL: Germania Regionala Sud-Vest

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3631 Homburg-Freiburg II 20.09. 15:00 0:2 (0:0) -
3635 Pirmasens-Baunatal 20.09. 15:00 3:0 (3:0) -
3628 Hessen Kassel-Zweibrucken 20.09. 15:00 1:2 (0:0) -
3632 Neckarelz-Elversberg 20.09. 15:00 0:3 (0:0) -
3636 Wormatia W.-Walldorf 20.09. 15:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Germania Regionala Vest

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3647 Schalke II-Essen 20.09. 14:00 1:1 (0:1) -
3689 Aachen-KFC Uerdingen 05 20.09. 15:00 2:1 (0:0) -
3691 Kray-Koln II 20.09. 15:00 1:1 (1:0) -
3796 Vikt.Koln-Hennef 05 20.09. 15:00 3:1 (1:1) -
3746 Verl-Siegen 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -
3697 Rodinghausen-Wattenscheid 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Germania - Bayernliga Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3861 Bayern Hof-Wurzburger FV 20.09. 16:00 0:0 -:- -
3873 Memmelsdorf-Amberg 20.09. 16:00 0:1 -:- -
3860 Aschaffenburg-Forchheim 20.09. 16:00 0:3 -:- -

FOTBAL: Germania - Bayernliga Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3978 DJK Vilzing-TSV 1865 Dachau 20.09. 16:00 3:0 -:- -
3994 TSV Bogen-TSV Landsberg 20.09. 17:00 3:1 -:- -
3995 Sonthofen-Landshut 20.09. 18:00 2:0 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Rheinland - Pfalz/Saar

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3100 Borussia N.-Arminia L. 20.09. 15:30 1:3 -:- -
3146 Rochling Volk.-Spvgg Wirges 20.09. 16:30 2:0 -:- -
3147 Spvgg Burgbrohl-SG Betzdorf 20.09. 16:30 2:0 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - NOFV Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2848 Germania Schoneiche-FSV Luckenwalde 20.09. 15:00 0:2 -:- -
2855 Lichtenberg 47-Malchower 20.09. 15:00 3:3 -:- -
2861 Waren 09-Altludersdorf 20.09. 15:00 1:4 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Niedersachen

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3149 Rotenburger SV-ULM Wolfsburg 20.09. 17:00 0:0 -:- -
3163 SSV Jeddeloh-Germ Egestorf 20.09. 17:00 1:3 -:- -

FOTBAL: Germania Schleswig - Holstein - Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2862 SV Eutin 08-Altenholz 20.09. 15:00 2:1 -:- -
2869 Kropp-Flensburg 08 20.09. 15:30 2:3 -:- -
2874 PSV Neumunster-Eichede 20.09. 16:00 1:1 -:- -
2875 Preetzer-Hartenholm 20.09. 16:30 0:3 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Hamburg

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
3164 Vict.Hamburg-Buxtehuder 20.09. 13:00 3:0 -:- -
3165 Curslack-Condor Hamburg 20.09. 16:00 2:2 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - Baden Wuerttemberg

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2884 FC Germ.Friedrichstal-Hollenbach 20.09. 16:30 0:1 -:- -
2892 Ravensburg-Karlsruher II 20.09. 16:30 2:3 -:- -
2890 Pfullendorf-FC 08 Villingen 20.09. 16:30 3:1 -:- -
2887 Freiberg-Bahlinger 20.09. 16:30 2:3 -:- -
2878 Balingen-Kehler 20.09. 16:30 3:1 -:- -
2877 Aalen II-Freiburger FC 20.09. 16:30 1:1 -:- -
2889 Mannheim VfR-Stg.Kickers II 20.09. 16:30 2:3 -:- -

FOTBAL: Germania - Hessenliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2900 Ederbergland-RW Hadamar 20.09. 16:00 0:0 -:- -
2909 Schwalmstadt-Eschborn 20.09. 16:00 1:3 -:- -
2901 Lohfelden-Alzenau 20.09. 16:00 0:0 -:- -
2910 V.Griesheim-TSV Lehnerz 20.09. 16:00 1:3 -:- -
2907 Oberrad-E.Stadtallendorf 20.09. 16:00 1:1 -:- -
2895 B.Flieden-W.Wiesbaden II 20.09. 16:00 3:2 -:- -
2911 Wiesbaden-Vellmar 20.09. 16:00 3:4 -:- -
2912 TSV Steinbach-RW Darmstadt 20.09. 16:30 4:1 -:- -

FOTBAL: Germania Oberliga - NOFV Sued

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2913 RB Leipzig II-TV Askania B. 20.09. 16:00 4:2 -:- -
2914 Union Sandersdorf-Aue II 20.09. 16:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Italia Serie A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5068 Cesena-Empoli 20.09. 19:00 2:2 (2:0) PG1
5069 Milan-Juventus 20.09. 21:45 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Italia Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6303 Bari-Livorno 20.09. 16:00 2:0 (1:0) PG1
6307 Cittadella-Pescara 20.09. 16:00 3:2 (1:1) PG1
6304 Bologna-Crotone 20.09. 16:00 0:2 (0:0) PG2
6305 Brescia-Ternana 20.09. 16:00 0:0 (0:0) -
6306 Catania-Modena 20.09. 16:00 0:0 (0:0) -
6311 US Latina-Avellino 20.09. 16:00 1:2 (1:1) PG1
6309 Perugia-Vicenza 20.09. 16:00 2:2 (1:2) PG1
6310 Pro Vercelli-Varese 20.09. 16:00 4:0 (2:0) PG1
6308 Lanciano-Frosinone 20.09. 16:00 1:5 (0:3) PG2

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Girone A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6323 Pordenone-Giana Erminio 20.09. 15:30 0:0 (0:0) -
6324 Bassano-Albinoleffe 20.09. 16:00 2:0 (1:0) -
6325 Pro Patria-Novara 20.09. 17:00 2:2 (2:2) -
6326 Arezzo-Lumezzane 20.09. 18:00 2:0 (1:0) -
6327 Cremonese-Sudtirol 20.09. 20:30 3:2 (2:1) -

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Girone B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6333 Teramo-Gubbio 20.09. 15:30 2:1 (1:1) -
6334 Ancona-Pro Piacenza 20.09. 16:00 4:0 (1:0) -
6335 Lucchese-Pontedera 20.09. 17:00 1:0 (1:0) -
6336 Pisa-Reggiana 20.09. 18:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Girone C

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6343 Cosenza-Lupa Roma 20.09. 15:30 1:2 (0:1) -
6344 Lamezia-Salernitana 20.09. 16:00 0:1 (0:0) -
6347 Paganese-Casertana 1908 20.09. 16:00 0:2 (0:1) -
6345 Messina FC-Matera 20.09. 17:00 0:5 (0:5) -
6346 Melfi-Catanzaro 20.09. 18:00 2:4 (1:3) -

FOTBAL: Spania Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5248 La Coruna-Real Madrid 20.09. 17:00 2:8 (0:3) PG2
5249 Bilbao-Granada CF 20.09. 19:00 0:1 (0:1) PG2
5250 Atletico M.-Celta Vigo 20.09. 21:00 2:2 (2:1) PG2

FOTBAL: Spania Segunda Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6552 Huelva-Lugo 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
6553 Barcelona(B)-Llagostera 20.09. 19:00 0:1 (0:1) PG2
6560 Mirandes-Gijon 20.09. 19:00 0:2 (0:1) PG2
6554 Zaragoza-Alaves 20.09. 19:15 1:0 (1:0) PG1
6555 Sabadell-Ponferradina 20.09. 21:00 1:0 (0:0) PG1
6559 Las Palmas-Alcorcon 20.09. 21:00 4:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa I

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6563 Atl.Astorga-Marino Luanco 20.09. 19:00 2:2 (0:0) -
6568 Real Murcia-Lealtad 20.09. 20:00 1:0 (0:0) -
6564 Compostela-UD Logrones 20.09. 21:00 0:1 (0:0) -

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa III

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6573 Elche(B)-Valencia(B) 20.09. 19:00 0:0 (0:0) -
6576 Huracan V.-Lleida 20.09. 19:00 0:2 (0:1) -
6580 Villarreal(B)-Espanyol(B) 20.09. 19:30 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa IV

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6591 Lucena-Cacereno 20.09. 20:00 3:1 (0:1) -
6587 CD EL Palo-San Roque 20.09. 20:30 4:0 (3:0) -
6585 Cadiz-Granada (B) 20.09. 22:00 1:1 (0:0) -

FOTBAL: Spania Segunda B -Grupa II

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6596 Bilbao(B)-Real Madrid(B) 20.09. 16:45 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1559 Baroka FC-Highlands Park 20.09. 16:00 1:1 -:- -
1562 Jomo Cosmos-Cape Town 20.09. 16:00 1:1 -:- -
1561 Golden Arrows-African Warriors 20.09. 16:00 1:0 -:- -
1563 Maluti Fet-Royal Zulu 20.09. 16:00 0:2 -:- -

FOTBAL: Africa de Sud - Cupa MTN 8 - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1564 Orlando P.-Kaizer Chiefs 20.09. 21:15 0:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Algeria Ligue I

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1688 Oran-Mo Bejaia 20.09. 19:45 1:1 (0:1) -
1687 MC Alger-Saoura 20.09. 19:45 2:1 (1:1) -

FOTBAL: Argentina Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1711 Quilmes-Lanus 20.09. 02:30 0:2 (0:2) PG2
1706 Estudiantes-Gimnasia LP 20.09. 21:15 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Argentina Primera B Nacional - Gr.A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1764 Colon-San Martin SJ 20.09. 03:00 0:4 (0:1) PG2

FOTBAL: Armenia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1775 Banants Y.-Alashkert 20.09. 15:10 1:0 (0:0) -
1776 Shirak G.-Ulisses 20.09. 15:10 1:2 (0:2) -

FOTBAL: Australia NPL - Playoff - Sferturi

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1664 South Hobart-South Melbourne 20.09. 06:30 0:1 -:- -
1665 Cooma Tigers-Bonnyrigg WE 20.09. 07:30 1:6 -:- -
1666 Bayswater-Metro Stars 20.09. 09:00 0:0 -:- -
1667 Weston-Palm Beach 20.09. 12:00 1:2 -:- -

FOTBAL: Austria Bundesliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1779 Rapid V.-Wolfsberger 20.09. 17:00 3:0 (1:0) PG1
1782 Admira W.-Grodig 20.09. 19:30 0:0 (0:0) -
1785 SCR Altach-Wiener Neustadt 20.09. 19:30 2:0 (1:0) PG1
1783 Ried-Sturm Graz 20.09. 19:30 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Austria Regionala EST

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1787 Marsch Neuberg-Ritzing 20.09. 17:30 0:3 (0:2) -
1789 Mattersburg(Am)-Rapid V.(Am) 20.09. 17:30 0:5 (0:1) -

FOTBAL: Austria Regionala VEST

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1823 A.Salzburg-FC Hochst 20.09. 16:30 1:1 (0:1) -
1828 FC Bizau-Saalfelden 20.09. 17:00 2:1 (0:1) -
1829 Wacker Innsb.(Am)-Dornbirn 20.09. 17:00 3:4 (2:3) -
1830 Wattens-USC Eugendorf 20.09. 17:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Austria Regionala Centrala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1835 FC Pasching-A.Klagenfurt 20.09. 16:00 0:4 (0:3) -
1836 Union Gurten-Kalsdorf 20.09. 17:00 2:2 (1:2) -

FOTBAL: Azerbaijan Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1837 FK Sumgayit-AZAL 20.09. 15:00 0:1 (0:1) -
1838 Kh.Lankaran-Araz Nakhchivan 20.09. 17:00 2:0 (0:0) -

FOTBAL: Belarus Vysshaya Liga - Campionat

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4015 Shakhtar S.-Naftan N. 20.09. 17:00 2:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Belarus Vysshaya Liga - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4024 Belshina-Slutsksakhar S. 20.09. 16:00 2:1 (2:1) PG2
4025 Dnepr Mogilev-FC Brest 20.09. 17:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Belgia Pro League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4170 Mouscron-Genk 20.09. 19:00 1:2 (0:0) PG2
4177 Oostende-Gent 20.09. 21:00 1:3 (1:1) PG2
4178 Westerlo-Lierse 20.09. 21:00 6:1 (3:1) PG2
4175 Anderlecht-Cercle B. 20.09. 21:00 3:2 (2:1) PG1

FOTBAL: Belgia Tweede Klasse

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4190 Dessel-St.Truiden 20.09. 20:30 1:1 (0:1) PG2
4225 Virton-Woluwe Z. 20.09. 21:00 4:0 (3:0) PG1
4211 Oud Heverlee-Heist 20.09. 21:00 0:2 (0:0) PG2
4210 Antwerp-Eupen 20.09. 21:00 1:2 (0:0) PG2
4224 Seraing Utd.-Geel M. 20.09. 21:00 3:2 (1:2) PG2

FOTBAL: Bolivia LPB - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1753 The Strongest-Blooming 20.09. 22:00 4:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Bosnia si Hertegovina Premier Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4249 Drina Z.-NK Vitez 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
4318 Sloboda T.-Zeljeznicar 20.09. 17:00 1:2 (0:0) -
4320 Velez Mostar-Slavia S. 20.09. 17:00 2:0 (1:0) -
4290 Mladost V.O.-Siroki Brijeg 20.09. 17:00 0:2 (0:1) -
4319 Travnik-Celik 20.09. 17:00 1:0 (1:0) -
4321 Zvijezda-Radnik B. 20.09. 17:00 1:1 (1:1) -
4295 Sarajevo-Olimpik S. 20.09. 18:00 4:2 (3:0) -

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4393 America RN-Portuguesa 20.09. 01:30 1:1 (0:0) PG1
4395 Ceara CE-Avai SC 20.09. 03:50 2:2 (1:2) PG1
4394 Joinville SC-Atletico GO 20.09. 22:10 2:0 (1:0) PG1
4401 Ponte Preta-Oeste 20.09. 22:10 5:1 (4:1) PG1
4402 Sampaio Correa-ABC RN 20.09. 22:10 2:1 (1:1) PG1
4403 Santa Cruz-Icasa CE 20.09. 22:10 1:1 (1:1) PG1
4482 Vasco da Gama-Nautico PE 20.09. 22:10 2:1 (0:0) PG2
4483 Vila Nova GO-America MG 20.09. 22:10 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Bulgaria Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4508 Haskovo-Levski S. 20.09. 16:45 1:4 (0:2) PG2
4511 Marek D.-Botev P. 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1
4513 Lok.Plovdiv-Beroe 20.09. 18:30 0:3 (0:0) PG2
4527 CSKA Sofia-Lok.Sofia 20.09. 19:00 3:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Cehia I Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4556 Slovacko-Dukla P. 20.09. 18:00 5:1 (3:1) PG1
4530 Brno-Liberec 20.09. 18:00 1:0 (1:0) PG1
4555 Jihlava-Pribram 20.09. 18:00 0:1 (0:0) PG2
4531 Jablonec-C.Budejovice 20.09. 18:00 0:0 (0:0) -
4558 Bohemians 1905-Slavia P. 20.09. 21:15 2:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Cehia Druha Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4567 Sokolov-Varnsdorf 20.09. 11:15 2:0 (1:0) PG1
4568 Trinec-Sigma O. 20.09. 11:15 1:3 (0:2) PG2
4562 Karvina-Zlin 20.09. 11:15 2:1 (1:0) PG1
4573 Frydek-Zizkov 20.09. 17:30 1:0 (1:0) PG1
4574 Opava-Mas Taborsko 20.09. 19:00 3:3 (2:1) PG1

FOTBAL: China Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4694 Dalian Aerbin-Shandong L. 20.09. 14:00 1:3 (0:2) -
4752 Beijing G.-Tianjin Teda 20.09. 14:30 2:1 (1:1) -
4753 Shanghai S.-Guizhou R. 20.09. 14:45 1:0 (1:0) -
4754 Guangzhou E.-Shenxin 20.09. 15:00 2:1 (0:0) -

FOTBAL: China League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1532 Qingdao Z.-Qingdao H. 20.09. 10:30 1:0 (0:0) -
1536 Wuhan Zall-Beijing Baxi 20.09. 10:30 2:3 (2:1) -
1537 Hebei Z.-Sh. Honzuan 20.09. 11:00 2:1 (2:0) -

FOTBAL: Cipru - Prima Divizie

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4775 Ayia Napa-APOEL N. 20.09. 19:00 1:3 (0:3) -
4776 Nea Salamina-Ethnikos A. 20.09. 20:00 2:1 (1:0) -

FOTBAL: Columbia - Liga Postobon II

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4847 Boyaco Chico-Dep.Pasto 20.09. 22:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Columbia - Copa Postobon - 1/8

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1668 Atl.Nacional M.-Dep.Cali 20.09. 03:45 0:1 (0:1) -

FOTBAL: Coreea de Sud - K League - Classic

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6605 Jeonbuk-FC Seoul 20.09. 08:00 0:0 (0:0) -
6606 Ulsan H.-Incheon 20.09. 08:00 1:1 (0:1) PG2
6607 Suwon-Pohang S. 20.09. 10:00 2:1 (0:1) PG2
6610 Gyeongnam-Sangju S. 20.09. 10:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Coreea de Sud - K League - Challenge

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6611 Bucheon FC 1995-National Police 20.09. 10:00 2:2 (1:1) -
6612 Daejeon C.-Chungju Hummel 20.09. 10:00 1:1 (1:0) -
6613 FC Anyang-Goyang HI 20.09. 10:00 0:1 (0:0) -

FOTBAL: Croatia 1.HNL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5161 Istra-NK Zagreb 20.09. 17:00 1:2 (0:1) PG2
5177 RNK Split-Hajduk Split 20.09. 20:00 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Croatia 2.HNL

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5181 Cibalia-Pomorac 20.09. 17:00 4:0 (3:0) -
5186 Segesta-Rudes 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
5187 Sesvete-Dugopolje 20.09. 17:00 1:0 (1:0) -
4564 HNK Gorica-Dragovoljac 20.09. 17:00 5:0 (4:0) -

FOTBAL: Danemarca Superligaen

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5190 Hobro IK-Esbjerg 20.09. 18:00 1:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Danemarca 1st Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5196 Bronshoj-Horsens 20.09. 16:00 1:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Danemarca 2nd Division EST

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5199 Avedore IF-BK Frem 20.09. 14:00 1:3 -:- -
5200 B 1908 Amager-Hvidovre IF 20.09. 14:00 2:2 -:- -
5201 Herlev-Nykobing 20.09. 14:00 0:5 -:- -
5206 HIK Hellerup-Rishoj Boldklub 20.09. 14:00 2:0 -:- -
5208 Sollerod-Vedbaek-B 93 Copenhagen 20.09. 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Danemarca - Danmarksserien Pulje 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1565 B. 1903-Taastrup FC 20.09. 14:00 3:1 -:- -
1566 Ballerup S.-Vanlose 20.09. 14:00 1:0 -:- -
1567 Fremad Valby-Birkerod Skjold 20.09. 14:00 2:3 -:- -
1568 Kastrup-Kfum Roskilde 20.09. 14:00 2:2 -:- -
1569 Egedal-AB Taarnby 20.09. 14:30 1:1 -:- -
1570 Greve Fodbold-Nexo Bornholm 20.09. 16:00 1:0 -:- -

FOTBAL: Danemarca - Danmarksserien Pulje 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1572 Slagelse BI-Naesby BK II 20.09. 13:00 1:1 -:- -
1573 Ledoje S.F.-Otterup B & IK 20.09. 15:00 0:2 -:- -
1640 Dollefjelde-FA 2000 20.09. 16:00 2:5 -:- -
1646 Skanderborg-Dalum IF 20.09. 16:00 0:3 -:- -
1654 Sonderborg-Ringsted IF 20.09. 16:00 3:1 -:- -

FOTBAL: Danemarca - Danmarksserien Pulje 3

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1744 Lystrup-VRI 20.09. 14:00 6:1 -:- -
1749 Lindholm-Viby IF 20.09. 14:30 4:1 -:- -
1757 IF Lyseng-Holstebro 20.09. 15:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Danemarca 2nd Division WEST

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5221 IK Skovbakken-Naestved 20.09. 14:00 2:0 -:- -
5327 Kolding IF-Marienlyst 20.09. 14:00 1:5 -:- -
5329 Brabrand IF-Ringkobing 20.09. 15:00 3:0 -:- -
5427 Middelfart-FC Sydvest 05 20.09. 15:00 1:3 -:- -
5428 Jammerbugt FC-Kjellerup IF 20.09. 16:00 1:1 -:- -
5429 Naesby BK-Kolding BK 20.09. 16:00 6:0 -:- -

FOTBAL: Ecuador Serie A - Segunda Etapa

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5450 Manta FC-Dep.Quito 20.09. 21:00 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Cupa Elvetiei - 1/16

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1295 Biel Bienne-Sion 20.09. 18:30 0:1 (0:0) -
1297 Chiasso-Aarau 20.09. 18:30 0:1 (0:0) -
1298 Schaffhausen-Luzern 20.09. 18:30 3:3 (1:2) -
1296 Buochs-Young Boys 20.09. 18:30 1:0 (1:0) -
1300 Henau-Wil 20.09. 19:00 2:2 (2:2) -

FOTBAL: EAU - Arabian Golf League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1762 AL Dhafra-Ajman Club 20.09. 16:45 1:1 -:- -
1763 Al Ain-Al Wasl 20.09. 19:15 2:0 -:- -
1766 Al Jazeera-Ahli Al Fujirah 20.09. 19:15 2:2 -:- -

FOTBAL: Estonia Premium Liiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5451 Nomme K.-Paide 20.09. 13:00 3:1 (1:1) -
5453 Johvi FC Lok.-Trans Narva 20.09. 16:00 3:2 (0:0) -
5496 Tammeka-Flora T. 20.09. 19:00 2:4 (0:3) -

FOTBAL: Finlanda Kakkonen - Est

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5718 FC Lahti Akatemia-PK Keski Uusimaa 20.09. 16:00 1:1 -:- -
5720 Mikkelin P.-Kultsu FC 20.09. 16:00 3:2 -:- -
5721 SC Kufu 98-Atlantis 20.09. 17:00 1:0 -:- -

FOTBAL: Finlanda Kakkonen - Nord

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5824 AC Kajaani-GBK 20.09. 16:00 0:3 -:- -
5893 KPV Kokkola-PS Kemi 20.09. 16:00 1:3 -:- -
5921 TP 47-FC YPA 20.09. 16:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Finlanda Kakkonen - Sud

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5924 EIF-Pallohonka 20.09. 16:00 3:0 -:- -
5925 FC Espoo-BK 46 20.09. 16:00 2:6 -:- -
5926 Grankulla IFK-Klubi 20.09. 16:00 6:0 -:- -
5927 Kapylan-Salpa 20.09. 16:00 1:1 -:- -
5938 Someron-Gnistan 20.09. 16:00 0:0 -:- -

FOTBAL: Finlanda Kakkonen - Vest

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6060 AIFK Turku-P-Iirot 20.09. 16:00 2:1 -:- -

FOTBAL: Finlanda Ykkonen

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6143 Oulu-Viikingit 20.09. 16:00 7:0 (3:0) PG1
6142 Ilves-Kooteepee 20.09. 16:00 2:0 (0:0) PG1
6068 FC Jazz-PK 35 20.09. 16:00 1:3 (0:3) PG2
6141 Hifk-Haka 20.09. 16:00 2:1 (2:1) PG1

FOTBAL: Grecia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6145 Xanthi-Levadiakos 20.09. 16:00 2:0 (1:0) PG1
6146 OFI Creta-Atromitos 20.09. 18:15 1:0 (0:0) PG1
6147 Olympiakos P.-Veria 20.09. 20:30 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Irlanda Premier Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1001 Sligo R.-Drogheda 20.09. 21:45 0:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Irlanda - Cupa Ligii - Finala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1538 Dundalk-Shamrock 20.09. 19:45 3:2 (1:1) PG1

FOTBAL: Irlanda 1.Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4816 Longford-Cobh Ramblers 20.09. 21:30 4:2 (1:1) PG2
4817 SD Galway-Finn Harps 20.09. 21:45 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Irlanda de Nord Premiership

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6367 Warrenpoint Town-Crusaders 20.09. 17:00 0:3 (0:2) PG2
6362 Cliftonville-Dungannon 20.09. 17:00 1:1 (0:0) PG1
6363 Coleraine-Ballymena 20.09. 17:00 1:2 (0:1) PG2
6364 FC Linfield-Glenavon 20.09. 17:00 0:1 (0:1) PG2
6366 Portadown-Ballinamallard 20.09. 17:00 3:0 (2:0) PG1
6365 Institute FC-Glentoran 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Islanda - 1 deild

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6191 Haukar-Vikingur O. 20.09. 17:00 2:1 (1:1) -
6192 KA Akureyri-IA Akranes 20.09. 17:00 2:2 (1:1) -
6193 KV Vesturbaer-Throttur R. 20.09. 17:00 1:3 (1:2) -
6194 Leiknir R.-UMF Tindstoll 20.09. 17:00 4:0 (1:0) -
6190 Grindavik-UMF Selfoss 20.09. 17:00 4:1 (1:1) -

FOTBAL: Israel Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6268 Hap.Petach Tikva-Hap.Beer Sheva 20.09. 18:00 1:3 (0:1) PG2
6270 Bnei Sakhnin-Hap.Akko 20.09. 19:00 1:1 (0:0) PG1
6272 Hap.Haifa-Ashdod 20.09. 19:00 0:2 (0:0) PG2
6274 Mac.Netanya-Mac.Petach Tikva 20.09. 19:30 4:4 (2:2) PG1
6275 Kiryat Shmona-Hap.Tel Aviv 20.09. 20:10 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Japonia J-League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6368 Nagoya-V.Kofu 20.09. 09:00 2:0 (1:0) PG1
6369 Gamba O.-Cerezo O. 20.09. 10:00 2:0 (1:0) PG1
6371 Kashima-Yokohama M. 20.09. 13:00 1:0 (1:0) PG1
6372 Kawasaki-FC Tokyo 20.09. 13:00 0:0 (0:0) -
6374 Sagan Tosu-V.Sendai 20.09. 13:00 2:1 (0:0) PG1
6370 Hiroshima-Niigata 20.09. 13:00 2:0 (1:0) PG1
6375 Tokushima-Omiya A. 20.09. 13:00 0:2 (0:0) PG2
6376 Urawa RD-Kashiwa 20.09. 13:00 3:1 (2:1) PG1
6373 Kobe-Shimizu 20.09. 13:00 3:1 (2:0) PG1

FOTBAL: Japonia J-League 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6386 Matsumoto-Kamatamare 20.09. 07:00 0:0 (0:0) -
6388 Yamagata-Kyoto 20.09. 07:00 1:0 (1:0) PG1
6387 Tokyo Verdi-Toyama 20.09. 07:00 0:1 (0:1) PG2
6389 J.Iwata-G.Kitakyushu 20.09. 10:00 3:1 (3:0) PG1
6390 R.Kumamoto-Tochigi 20.09. 10:00 2:1 (0:0) PG1
6392 Okayama-Ehime 20.09. 13:00 1:1 (0:0) PG1
6391 Jef Utd.-FC Gifu 20.09. 13:00 1:0 (1:0) PG1
6394 T.Oita-Fukuoka 20.09. 13:00 3:0 (1:0) PG1
6393 Shonan B.-Mito Hollyhock 20.09. 13:00 4:2 (1:0) PG1
6395 Kusatsu-Sapporo 20.09. 13:30 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Kazakhstan Premier League - Grupa Campionat

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1545 Ordabasy-Kairat 20.09. 13:00 0:1 (0:0) -
1547 FC Astana-Shakhter K. 20.09. 14:00 2:0 (1:0) -
1548 Aktobe-Kaisar K. 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Kazakhstan Premier League - Grupa Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1549 Tobol K.-Irtysh P. 20.09. 13:00 0:0 (0:0) -
1550 Spartak Semey-Zhetysu 20.09. 13:30 3:1 (2:0) -
1552 Taraz-FC Atyrau 20.09. 15:00 2:1 (0:0) -

FOTBAL: Letonia Virsliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6407 Daugava D.-FK Jelgava 20.09. 16:00 1:0 (1:0) -
6408 FK Liepaja-BFC Daugava 20.09. 16:00 5:0 (1:0) -

FOTBAL: Lituania A Lyga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6412 Granitas K.-Trakai FK 20.09. 12:00 2:3 (1:2) -
6413 Banga G.-Suduva 20.09. 18:00 1:3 (0:2) -

FOTBAL: Malta Premier Division

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6417 Floriana-Zebbug R. 20.09. 17:00 3:3 (1:1) -
6418 Tarxien-Naxxar Lions 20.09. 17:00 2:1 (0:0) -
6419 Qormi FC-Birkirkara 20.09. 19:00 0:2 (0:0) -
6420 Hibernians-Pieta 20.09. 19:15 3:1 (1:0) -

FOTBAL: Maroc Botola

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6423 FUS Rabat-Mas Maghrib 20.09. 16:00 2:1 (1:0) -
6424 CA Khenifra-Ol.de Safi 20.09. 18:00 1:0 (1:0) -
6425 CRA de Hoceima-Ol.de Khouribga 20.09. 21:00 0:2 (0:1) -

FOTBAL: Mexic Liga de Ascenso Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6430 Atlante-Min.de Zacatecas 20.09. 03:00 1:1 (0:0) PG1

FOTBAL: Mexic Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6437 Atl.Morelia-UNAM Pumas 20.09. 05:30 2:3 (0:1) PG2
6438 Club Tijuana-Santos Laguna 20.09. 05:30 4:1 (1:1) PG1

FOTBAL: Norvegia Eliteserien

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6455 Bodo Glimt-Stromsgodset 20.09. 16:30 0:4 (0:1) PG2
6456 Valerenga-Molde 20.09. 19:00 0:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Norvegia 2.Division avd 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1769 Arendal-Fram Larvik 20.09. 17:00 3:1 -:- -
1772 Flekkeroy-Holmen 20.09. 17:00 6:0 -:- -
1773 Kongsvinger-Notodden 20.09. 17:00 1:2 -:- -
1825 Vindbjart-Birkebeineren 20.09. 17:00 6:2 -:- -
1826 Asker-Orn Horten 20.09. 19:00 5:2 -:- -

FOTBAL: Norvegia 2.Division avd 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1831 Levanger-Raufoss 20.09. 16:00 3:1 -:- -
1832 Herd-Byasen 20.09. 17:00 1:3 -:- -
1833 Valdres FK-Elverum 20.09. 17:00 0:3 -:- -

FOTBAL: Norvegia 2.Division avd 3

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1841 Aasane-Vidar 20.09. 16:00 7:0 -:- -
1843 Fana-Lyn.O 20.09. 16:00 1:2 -:- -
1844 Stord-Fyllingsdalen 20.09. 17:00 3:3 -:- -
1845 Vard Haugesund-Egersund IK 20.09. 17:00 1:2 -:- -

FOTBAL: Norvegia 2.Division avd 4

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
1846 Lorenskog-Follo 20.09. 16:00 0:7 -:- -
1851 Drobak-KFUM Oslo 20.09. 17:00 2:1 -:- -
1870 Kjelsas-Kvik Halden 20.09. 17:00 5:2 -:- -

FOTBAL: Olanda Eredivisie

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6195 SBV Excelsior-FC Dordrecht 20.09. 19:30 1:1 (0:0) PG1
6196 Den Haag-G.A.Eagles 20.09. 20:45 1:1 (0:0) PG2
6197 Vitesse-Heerenveen 20.09. 21:45 1:1 (1:1) PG2

FOTBAL: Olanda Eerste Divisie

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6203 Roda K.-Ajax Tineret 20.09. 17:30 1:0 (0:0) PG1
6204 Nijmegen-Emmen 20.09. 20:45 4:0 (2:0) PG1
6205 Waalwijk-Volendam 20.09. 20:45 1:3 (0:1) PG2

FOTBAL: Paraguay Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6474 General Diaz-Guarani As. 20.09. 02:00 1:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Peru Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5203 Huancayo-Real Garcilaso 20.09. 18:30 3:1 (1:0) PG1
5204 U.Comercio-UTC Cajamarca 20.09. 20:45 3:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Polonia Ekstraklasa

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5602 Piast Gliwice-Cracovia 20.09. 16:30 4:2 (3:0) PG1
5604 Podbeskidzie-Gornik Z. 20.09. 19:00 0:3 (0:1) PG2
5598 Lech P.-Zawisza B. 20.09. 21:30 6:2 (3:2) PG1

FOTBAL: Polonia I Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6494 Miedz L.-Ter.Nieciecza 20.09. 15:45 0:1 (0:0) PG2
6495 Dolcan Zabki-Bytovia Bytow 20.09. 16:30 0:0 (0:0) -
6496 Widzew Lodz-Flota S. 20.09. 17:00 1:1 (0:1) PG2
6497 Tychy 71-Wisla Plock 20.09. 17:30 0:1 (0:0) PG2
6498 Arka G.-Chojnice 20.09. 18:30 1:1 (1:0) PG1
6499 Katowice-Pogon Siedlce 20.09. 19:00 3:2 (2:1) PG1

FOTBAL: Polonia II Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6512 Rozwoj K.-Puszcza N. 20.09. 16:00 1:0 -:- -
6513 Gornik W.-Znicz P. 20.09. 17:00 1:1 -:- -
6517 Wisla Pulawy-Stal Stalova W. 20.09. 17:00 0:2 -:- -
6515 Legionovia L.-Limanovia L. 20.09. 17:00 3:0 -:- -
6514 Kluczbork-Row Rybnik 20.09. 17:00 0:1 -:- -
6516 Okocimski B.-Stargard 20.09. 17:00 0:0 -:- -
6518 Kotwica K.-Nadwislan G. 20.09. 19:00 0:2 -:- -

FOTBAL: Portugalia Primeira Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6527 Penafiel-Setubal 20.09. 18:00 2:0 (1:0) PG1
6526 Nacional-Braga 20.09. 22:15 1:1 (0:0) PG1

FOTBAL: Portugalia Segunda Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6540 Uniao Madeira-Benfica B 20.09. 18:00 2:3 (1:1) PG1

FOTBAL: Rusia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6634 Ufa-Ural E. 20.09. 11:00 0:1 (0:1) PG2
6635 FC Rostov-Zenit 20.09. 13:30 0:5 (0:2) PG2
6636 Kuban-Rubin K. 20.09. 16:00 2:1 (2:1) PG2
6637 Spartak M.-Terek G. 20.09. 19:00 1:1 (0:1) PG2

FOTBAL: Rusia Liga Nationala

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6647 SKA Energia-Baltika K. 20.09. 08:00 2:0 (0:0) PG1
6646 Luch V.-N.Novgorod 20.09. 09:00 1:3 (0:2) PG2
6649 Tom Tomsk-Sibir N. 20.09. 13:00 1:1 (0:0) PG2
6650 Yenisey-Gazovik 20.09. 14:00 1:1 (1:0) PG1
6644 Khimik Dz.-Anzhi M. 20.09. 14:00 0:0 (0:0) -
6642 Dinamo SP-Sakhalin 20.09. 15:00 0:1 (0:0) PG2
6643 FK Tosno-Tyumen 20.09. 15:00 1:0 (0:0) PG1
6648 Sokol S.-Shinnik Y. 20.09. 16:00 1:4 (0:2) PG2
6645 KS Samara-Volgar A. 20.09. 16:00 1:1 (0:0) PG1

FOTBAL: Rusia Divizia 2 - Est

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6672 Smena Komsomolsk-Yakutiya Yakutsk 20.09. 08:00 2:0 -:- -
6669 Barnaul-Chita 20.09. 13:00 1:2 -:- -
6670 Irtysh Omsk-Tom Tomsk II 20.09. 13:00 5:0 -:- -
6671 Met.Kuzbass N.-Baikal Irkutsk 20.09. 13:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Scotia Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6689 Aberdeen-Ross C. 20.09. 17:00 3:0 (2:0) PG1
6690 Hamilton-Kilmarnock 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
6691 Inverness-St.Johnstone 20.09. 17:00 2:1 (0:0) PG1

FOTBAL: Scotia Championship

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6694 Alloa-Rangers 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1
6695 Falkirk-Dumbarton 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1
6696 Hearts-Cowdenbeath 20.09. 17:00 5:1 (1:1) PG1
6697 Livingston-Raith R. 20.09. 17:00 0:1 (0:1) PG2
6698 Queen of S.-Hibernian 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Scotia Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6699 Airdrie-Stranraer 20.09. 17:00 3:3 (2:1) PG2
6700 Brechin-Ayr Utd. 20.09. 17:00 2:4 (0:0) PG1
6701 Morton-Dunfermline 20.09. 17:00 2:1 (1:0) PG1
6702 Peterhead-Stenhousemuir 20.09. 17:00 1:0 (1:0) PG1
6703 Stirling A.-Forfar 20.09. 17:00 2:2 (0:1) PG2

FOTBAL: Scotia Liga 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6704 Berwick-Albion R. 20.09. 17:00 1:1 (1:1) PG1
6705 Clyde-Arbroath 20.09. 17:00 2:5 (2:2) PG2
6706 East Fife-Queen's Park 20.09. 17:00 2:2 (1:1) PG1
6707 East Stirling-Annan 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2
6708 Elgin-Montrose 20.09. 17:00 0:1 (0:0) PG2

FOTBAL: Serbia Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6713 OFK Belgrad-Vozdovac 20.09. 16:00 1:0 (0:0) PG1
6711 Jagodina-Napredak 20.09. 17:00 1:1 (1:0) PG1
6712 Mladost L.-Borac C. 20.09. 17:00 2:1 (2:0) PG1
6715 Radnicki N.-Rad 20.09. 17:00 3:0 (0:0) PG1
6709 C.Zvezda-Novi Pazar 20.09. 19:00 2:0 (1:0) PG1
6710 Cukaricki-Donji Srem 20.09. 20:00 1:1 (0:1) PG2
6716 Vojvodina-Spartak S. 20.09. 20:00 5:2 (2:0) PG1

FOTBAL: Serbia 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6718 BSK Borca-Kolubara 20.09. 17:30 3:1 (1:0) -
6717 Bezanija-Metalac G.M. 20.09. 17:30 0:2 (0:0) -
6720 Proleter N.S.-Backa BP 20.09. 17:30 1:0 (0:0) -
6722 Sindjelic-Macva Sabac 20.09. 17:30 1:1 (0:1) -
6723 Sloga K.-Sloboda Point 20.09. 17:30 0:1 (0:0) -
6724 Sloga P.M.-Indjija 20.09. 17:30 1:1 (0:0) -

FOTBAL: Slovacia Super League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6725 B.Bystrica-Ruzomberok 20.09. 18:30 3:1 (1:0) PG1
6727 Zlate Moravce-Trencin 20.09. 18:30 0:1 (0:0) PG2
6726 Senica-Podbrezova 20.09. 18:30 1:1 (1:1) PG2
6728 Sp.Myjava-Kosice 20.09. 20:30 0:2 (0:2) PG2
6729 Zilina-Trnava 20.09. 21:00 1:0 (0:0) PG1

FOTBAL: Slovenia PrvaLiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6731 Koper-Maribor 20.09. 17:00 1:2 (1:1) PG1
6734 Domzale-Olimpija Ljub. 20.09. 21:05 0:0 (0:0) -

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6825 Salt Lake-Colorado R. 20.09. 05:00 5:1 (4:1) PG2

FOTBAL: Suedia Allsvenskan

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6742 Falkenberg-Orebro 20.09. 17:00 1:3 (0:1) PG2
6741 Brommapojkarna-Hacken 20.09. 17:00 1:5 (1:1) PG2

FOTBAL: Suedia Superettan

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6756 Gais-Landskrona 20.09. 17:00 2:1 (1:1) PG2
6757 Ostersunds-Degerfors 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Suedia 1. Division - Norra

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6770 AFC United-Dalkurd FF 20.09. 16:00 2:1 (0:1) -
6771 Forward-Huddinge 20.09. 16:00 2:2 (1:1) -
6772 Lulea-Umea 20.09. 16:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Suedia 1. Division - Sodra

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6777 Lunds-Qviding 20.09. 16:00 3:4 (1:4) -
6778 Halmia-Trelleborgs 20.09. 17:00 0:0 (0:0) -
6779 Kristianstads-Motala Aif 20.09. 17:00 1:2 (1:2) -
6780 Skovde-Oskarshamns 20.09. 17:00 3:0 (1:0) -

FOTBAL: Suedia 2. Division - Norra Svealand

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6805 IFK Aspudden-Tellus-Sollentuna Utd FF 20.09. 14:30 1:2 -:- -
6808 Gamla Upsala SK-Akropolis 20.09. 16:00 1:2 -:- -
6809 Kvarnsvedens-Karlbergs BK 20.09. 16:00 3:0 -:- -

FOTBAL: Suedia 2. Division - Norrland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2916 Sandviks IK-Harnosands FF 20.09. 16:00 0:1 -:- -

FOTBAL: Suedia 2. Division - Ostra Gotaland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6812 Ljungby IF-Nosaby IF 20.09. 15:00 2:2 -:- -
6814 Lindsdals IF-Hollvikens Gif 20.09. 16:00 1:0 -:- -

FOTBAL: Suedia 2. Division - Sodra Svealand

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
2936 FC Linkoping City-FC Gute 20.09. 16:00 0:0 -:- -
2939 Nacka FF-Betnahrin S.IK 20.09. 16:00

FOTBAL: Suedia 2. Division - Vastra Gotaland

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6823 Savedalens-GIF Nike 20.09. 16:00 1:1 -:- -

FOTBAL: Tunisia Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5751 Hammam Lif-AS Djerba 20.09. 17:30 2:1 (2:0) -
5752 JS Kairouanaise-ES Sahel 20.09. 17:30 0:1 (0:0) -
5753 US Monastir-Stade Tunisien 20.09. 17:30 3:0 (1:0) -

FOTBAL: Turcia Super Lig

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6835 Erciyes-Akhisar 20.09. 17:00 1:2 (1:0) PG1
6836 Balikesirspor-Galatasaray 20.09. 20:00 2:0 (2:0) PG1
6837 Mersin-Rize 20.09. 20:00 2:0 (1:0) PG1

FOTBAL: Turcia Lig 1 PTT

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6843 Osmanlispor-Karsiyaka 20.09. 17:00 3:1 (0:0) PG1
6845 Bucaspor-Giresunspor 20.09. 18:00 1:1 (0:0) PG2
6844 Altinordu-Denizlispor 20.09. 19:00 1:1 (1:1) PG1
6846 Ordu-Antalya 20.09. 19:00 1:4 (0:3) PG2
6847 Samsun-Boluspor 20.09. 19:00 3:2 (1:1) PG1

FOTBAL: Tara Galilor - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6850 Newtown-Cefn Druids 20.09. 16:30 4:1 (2:0) PG1

FOTBAL: Ucraina Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6852 Met.Donetsk-I.Mariupol 20.09. 14:00 3:0 (0:0) PG1
6853 Met.Zaporizhya-Vorskla P. 20.09. 17:00 0:3 (0:1) PG2

FOTBAL: Ucraina Persha Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6860 Dinamo-2 Kiev-Stal D. 20.09. 15:00 0:0 (0:0) -

FOTBAL: Uruguay Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6874 Sisley-CA Penarol 20.09. 22:00 1:1 (1:0) PG1

FOTBAL: Ungaria NB I Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
6206 Nyiregyhaza-Gyor 20.09. 15:30 2:3 (1:2) PG2
6208 Diosgyor-Honved 20.09. 17:30 2:1 (0:1) PG2
6211 MTK-Dunaujvaros 20.09. 19:30 2:0 (1:0) PG1
6210 Haladas-Videoton 20.09. 19:30 0:2 (0:2) PG2
6212 Puskas Akad.-L.Papa 20.09. 21:30 3:0 (2:0) PG1

FOTBAL: Ungaria NB II Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
4687 Vasas-Bekescsaba 20.09. 20:00 3:2 -:- -

FOTBAL: Rusia Liga de Tineret

COD EVENIMENT   DATA RF 1R PG
5412 Rostov U21-Zenit U21 20.09. 09:00 1:0 -:- -
5413 CSKA Moscova U21-Lokomotiv M. U21 20.09. 11:00 1:1 -:- -

TENIS: ATP - Metz (Franta)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1109 D.Goffin-J.Struff 20.09. 15:05 2:0 7:6 13:9
1110 J.Sousa-G.Monfils 20.09. 17:00 2:0 7:6 13:8

TENIS: ATP - Metz (Franta) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1036 M.Fyrs/M.Matk-A.Begem/J.Knowl 20.09. 18:00 2:1 4:6 -:-

TENIS: ATP - Kuala Lumpur (Malaezia) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
5909 M.Murali-S.Wattanakul 20.09. 05:00 1:2 -:- -:-
5910 S.Gonzalez-P.Oswald 20.09. 06:00 0:2 -:- -:-
5913 S.Syed N.-M.Merzuki 20.09. 07:30 2:0 -:- -:-
5912 M.Bin Zainal-S.Lipsky 20.09. 07:40 0:2 -:- -:-
5914 J.Cooper-S.Merunka 20.09. 09:00 0:2 -:- -:-

TENIS: ATP - Shenzhen (China) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA
5915 C.Fleming-R.Te 20.09. 06:00
5916 Xi.Gong-Z.Qiu 20.09. 06:00 0:2 -:- -:-

TENIS: WTA - Guangzhou (China)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1677 M.Niculescu-A.Cornet 20.09. 06:00 2:0 6:4 12:4

TENIS: WTA - Guangzhou (China) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1118 A.Corn/M.Line-C.J.Chua/C.Liang 20.09. 09:00 1:2 6:2 -:-

TENIS: WTA - Seul (Coreea de Sud)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1681 M.Kirilenko-Ka.Pliskova 20.09. 06:30 1:2 6:4 15:17
2268 V.Lepchenko-C.McHale 20.09. 08:00 2:1 3:6 16:13

TENIS: WTA - Seul (Coreea de Sud) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1580 L.Arru/I.Begu-M.Kiril/Y.Wickm 20.09. 09:30 1:0 7:5 -:-

TENIS: WTA - Tokyo (Japonia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1678 G.Muguruza B.-C.Wozniacki 20.09. 06:00 1:2 4:6 12:14
2269 A.Kerber-A.Ivanovic 20.09. 07:30 0:2 5:7 8:13

TENIS: WTA - Tokyo (Japonia) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2278 C.Black/S.Mirza-G.Mugur/C.Suare 20.09. 09:00 2:0 6:2 -:-

TENIS: WTA - Wuhan (China) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2258 B.Mattek-S.Voegele 20.09. 06:00 1:2 4:6 -:-
1643 C.Scheepers-T.Bacsinszky 20.09. 07:00 0:2 3:6 8:13
2259 P.Hercog-N.Gibbs 20.09. 07:00 1:2 6:3 -:-
2261 Y.Wang-A.K.Schmiedlova 20.09. 07:00 1:2 6:1 -:-
2266 Z.Diyas-S.Soler Esp. 20.09. 08:30 2:0 6:2 -:-
2265 A.Van Uytvanck-F.Schiavone 20.09. 08:30 1:2 3:6 -:-
2267 M.Erakovic-Z.Yang 20.09. 09:00 2:0 6:3 -:-

TENIS: Challenger (M) - Campinas (Brazilia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2279 G.Mina-R.Becker 20.09. 01:30 2:1 7:6 18:16

TENIS: Challenger (M) - Izmir (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1159 M.Jaziri-M.Ledovskikh 20.09. 11:35 2:1 6:4 15:12
1165 B.Coric-M.Ilhan 20.09. 14:05 2:1 6:2 15:10

TENIS: Challenger (M) - Izmir (Turcia) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1167 K.Skups/N.Skups-M.Jazir/A.Kudry 20.09. 15:30 2:0 6:1 -:-

TENIS: Challenger (M) - Meknes (Maroc)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1168 L.Pouille-K.Coppejans 20.09. 15:35 1:2 6:4 10:16

TENIS: Challenger (M) - Quito (Ecuador)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1170 N.Jarry-J.O.Souza 20.09. 19:00 2:1 6:7 18:13

TENIS: Challenger (M) - Quito (Ecuador) - Meci Intrerupt

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1171 G.Escobar-A.Molteni 20.09. 18:00 0:2 -:- -:-

TENIS: Challenger (M) - Trnava (Slovacia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1172 M.Fucsovics-A.Veic 20.09. 12:05 0:2 2:6 5:12
1173 R.Albot-A.Haider M. 20.09. 13:30 1:2 3:6 11:15

TENIS: Challenger (M) - Trnava (Slovacia) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1174 R.Jebav/J.Pospi-S.Frans/R.Haase 20.09. 16:00 2:0 6:4 -:-

TENIS: Challenger (M) - Orleans (Franta) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1032 F.Serra-L.Ramiaramanana 20.09. 10:30 2:0 -:- -:-
1033 G.Barrere-M.Tabatruong 20.09. 10:30 2:0 -:- -:-
1034 A.Siljestrom-A.Rakotondramanga 20.09. 11:45 0:2 -:- -:-
1039 B.Volkmann-M.Lammer 20.09. 13:00 0:2 -:- -:-
1041 A.Sitak-T.Rajaobelina 20.09. 14:30 2:0 -:- -:-
1043 G.Lacour-M.Daniell 20.09. 14:30 0:2 -:- -:-
1044 F.Skugor-O.Charroin 20.09. 15:45 2:1 -:- -:-
1045 G.Diarra-V.Galovic 20.09. 15:45 0:2 -:- -:-
1053 S.Bubka-D.Matsukevitch 20.09. 17:00 0:2 -:- -:-
1046 R.Chala-T.Skripkin 20.09. 17:00 2:0 -:- -:-

TENIS: Challenger (M) - Porto Alegre (Brazilia) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1079 E.Dischinger-P.Sakamoto 20.09. 20:00 2:0 -:- -:-

TENIS: Challenger (M) - Sibiu (Romania) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1100 D.Dumitrascu-M.Konecny 20.09. 11:15 0:2 -:- -:-
1098 A.Patrui-V.Alekseenko 20.09. 11:15 0:2 -:- -:-
1099 C.Manda-C.Simu 20.09. 11:15 2:0 -:- -:-
1102 A.Mies-A.Carpen 20.09. 12:30 2:0 -:- -:-

TENIS: ITF (M) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1491 H.Ehara-R.Boutillier 20.09. 10:30 0:2 3:6 5:12
1492 R.Ramanathan-M.Pecotic 20.09. 12:00 2:0 6:3 12:7

TENIS: ITF (M) - Armenia (Columbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1180 J.Hernandez-N.Barrientos 20.09. 17:00 0:2 4:6 6:12

TENIS: ITF (M) - Bol (Croatia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1184 T.Androic-J.Semrajc 20.09. 12:30 0:2 4:6 6:12
1183 A.Partl-G.Gigounon 20.09. 12:30 2:0 7:5 14:11

TENIS: ITF (M) - Buenos Aires (Argentina)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1186 F.Coria-J.Ameal 20.09. 15:00 2:1 6:2 16:14

TENIS: ITF (M) - Cochabamba (Bolivia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1187 C.Diaz F.-R.Makiguchi 20.09. 17:30 1:2 6:7 16:14

TENIS: ITF (M) - Costa Mesa (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1188 D.Novikov-J.Dadamo 20.09. 20:00 2:1 3:6 15:13

TENIS: ITF (M) - Danderyd (Suedia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1533 J.Zopp-P.Kobelt 20.09. 14:00 2:0 7:6 13:10

TENIS: ITF (M) - Madrid (Spania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1190 M.Willis-M.Lescure 20.09. 12:30 2:0 6:3 12:5

TENIS: ITF (M) - Markham (Canada)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1191 F.Wolmarans-P.Bester 20.09. 19:00 0:2 3:6 5:12
1192 Jas.Jung-F.Gosea 20.09. 20:30 1:2 5:7 15:17

TENIS: ITF (M) - Nis (Serbia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1494 P.Licciardi-L.Djere 20.09. 11:00 0:2 6:7 8:13
1496 I.Bjelica-M.Tepavac 20.09. 12:30 2:0 6:4 12:8

TENIS: ITF (M) - Plaisir (Franta)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1193 J.Cagnina-N.Desein 20.09. 15:30 0:2 4:6 7:12
1199 J.Jahn-J.Ouanna 20.09. 17:00 1:2 6:3 16:16

TENIS: ITF (M) - St.Margherita Di Pula (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1461 W.Trusendi-Y.Maden 20.09. 11:00 2:1 6:1 15:8

TENIS: ITF (F) - Albuquerque (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1201 I.Falconi-L.Chirico 20.09. 21:30 2:0 6:3 13:9

TENIS: ITF (F) - Antalya (Turcia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1203 K.Kramperova-L.Moser 20.09. 10:30 2:1 0:6 12:12
1208 K.Vankova-C.De Bernardi 20.09. 10:30 0:1 1:6 0:0

TENIS: ITF (F) - Bol (Croatia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1210 J.Fett-T.Lukas 20.09. 11:00 0:2 1:6 4:12
1209 G.Pantuckova-K.Morgosova 20.09. 11:00 2:0 6:1 13:6

TENIS: ITF (F) - Dobrich (Bulgaria)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1212 D.Pfizenmaier-C.Mitu 20.09. 12:00 0:2 1:6 6:13

TENIS: ITF (F) - Hluboka Nad Vltavou (Cehia)

COD EVENIMENT   DATA
1214 P.Krejsova-J.Maleckova 20.09. 12:00 nu s-a jucat!
1216 J.Jablonovska-L.Kuncikova 20.09. 13:30 nu s-a jucat!

TENIS: ITF (F) - Madrid (Spania)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1217 J.Ponchet-O.Saez Larra 20.09. 12:00 1:2 4:6 12:14
1218 M.Sakkari-L.Cervera 20.09. 13:30 0:2 5:7 7:13

TENIS: ITF (F) - Petange (Luxemburg)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
2714 J.J.Lu-M.Honcova 20.09. 17:00 0:0 6:1 0:0

TENIS: ITF (F) - St.Margherita Di Pula (Italia)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1222 S.Rubini-M.Benoit 20.09. 11:00 1:2 6:4 12:16
1220 M.Trevisan-C.Dentoni 20.09. 11:00 2:0 6:2 13:7

TENIS: ITF (F) - Sharm el Sheikh (Egipt)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1223 A.Morgina-V.Lukic 20.09. 17:00 2:0 6:4 12:8
1224 S.Peddi R.-Y.Sizikova 20.09. 17:00 2:0 7:5 13:7

TENIS: ITF (F) - Shrewsbury (M.Britanie)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1226 C.Witthoeft-O.Dodin 20.09. 16:00 0:2 4:6 7:12

TENIS: ITF (F) - Tlemcen (Algeria)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TG
1231 M.Lazareva-H.Tan 20.09. 12:00 2:0 7:6 13:8

BASCHET: Calif. Jocuri Asiatice (M) - Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1853 Mongolia-Hong Kong 20.09. 08:00 86:77 -:- -:-
1855 Kuweit-Maldive 20.09. 10:15 116:44 -:- -:-

BASCHET: Calif. Jocuri Asiatice (M) - Grupa B

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1868 Arabia Saudita-Kazakhstan 20.09. 08:00 59:89 -:- -:-
1869 Palestina-India 20.09. 10:15 49:89 -:- -:-

BASCHET: Asia ABL (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1876 Laskar Dreya S.-Malaysia D. 20.09. 15:00 70:90 -:- -:-

BASCHET: Meci amical intercluburi (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1244 Cedevita-Galatasaray 20.09. 19:00 65:65 -:- -:-

BASCHET: Meci amical intercluburi (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R CM
1534 Wroclaw F-Widzew Lodz F 20.09. 11:00 68:55 -:- -:-
1535 Rybnik F-Wisla Krakow F 20.09. 13:15 70:92 -:- -:-

HANDBAL: Romania LN (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2557 Tg.Jiu-Steaua B. 20.09. 16:15 35:31 20:15

HANDBAL: Romania LN (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2573 TG.Mures-Baia Mare 20.09. 14:00 21:41 8:19

HANDBAL: Meci amical intertari (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1530 Germania-Elvetia 20.09. 18:00 32:26 19:12
5919 Portugalia-Tunisia 20.09. 19:00 27:26 15:15

HANDBAL: Jocurile Asiatice (M) - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5928 Qatar-Oman 20.09. 12:00 31:19 -:-
5929 China-EAU 20.09. 14:00 25:22 -:-

HANDBAL: Jocurile Asiatice (F) - Faza Grupelor

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5931 Hong Kong (F)-Japonia (F) 20.09. 12:00 8:37 -:-
5932 Uzbekistan (F)-Ins.Maldive (F) 20.09. 14:00 57:7 -:-

HANDBAL: Germania 2.Bundesliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2763 Baunatal-Henstedt 20.09. 19:30 21:30 9:13
2764 Emsdetten-Leipzig 20.09. 20:00 21:24 10:11
2765 Eisenach-Grosswallstadt 20.09. 20:30 26:20 15:9

HANDBAL: Franta (M) - Cupa Ligii

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5933 Nantes-Selestat 20.09. 18:00 30:26 15:11

HANDBAL: Austria HLA (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2782 Schwaz-Krems 20.09. 19:00 21:22 8:12
2785 AON Fivers-St.Polten 20.09. 19:30 35:24 16:11
2786 Leoben-West Wien 20.09. 20:00 28:37 10:20

HANDBAL: Danemarca Handboldligaen (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2791 Sonderjyske-Bjerringbro 20.09. 16:00 22:26 10:12
2792 Odder-Skanderborg 20.09. 17:00 35:26 17:14
2793 Ribe Esbjerg-Lemvig 20.09. 18:00 24:19 12:8
2794 Kolding-Skjern 20.09. 18:10 30:27 17:11

HANDBAL: Danemarca Damehandboldligaen (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2908 Skive-Esbjerg 20.09. 16:00 23:36 14:20
2915 Silkeborg-Nykobing 20.09. 17:00 28:24 11:11

HANDBAL: Ungaria NB I (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2930 Gyongyosi Fkk-Oroshazi Fkse 20.09. 19:00 27:24 10:12
2931 Pick Szeged-Balmazujvarosi KK 20.09. 19:00 47:28 24:12

HANDBAL: Liga SEHA (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2983 Meshkov B.-PPD Zagreb 20.09. 16:00 28:29 -:-
2986 Veszprem-Met.Skopje 20.09. 17:00 33:21 -:-
2984 Tatran Presov-Vojvodina 20.09. 19:00 36:30 -:-

HANDBAL: Cehia Extraliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
3076 Lovosice-Dukla 20.09. 18:00 27:28 15:11
3077 Tatran Litovel-Banik Karvina 20.09. 18:00 27:27 14:15
3079 Zubri-Plzen 20.09. 19:00 23:18 11:6

HANDBAL: Liga Campionilor Calif. (F) - Grupa 1

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2515 FTC-Dalfsen 20.09. 17:00 33:25 20:14
2516 HC Leipzig-Belaz Minsk 20.09. 19:30 22:18 15:5

HANDBAL: Liga Campionilor Calif. (F) - Grupa 2

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2518 Byaasen IL-Podravka 20.09. 18:00 23:31 9:18
2517 Midtjylland-Radnicki Kr. 20.09. 20:30 24:24 15:15

HANDBAL: Norvegia Postenligaen (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
3295 Fyllingen-Arendal 20.09. 17:00 25:32 13:13

HANDBAL: Spania Asobal (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
3619 Zamora-Helvetia A. 20.09. 19:00 25:24 13:11
3618 Guadalajara-Granollers 20.09. 19:00 30:36 15:18
3623 Barcelona-Angel Ximenez 20.09. 19:30 31:16 16:10
3626 Grupo Fegar-Ademar Leon 20.09. 21:00 26:31 16:18
3629 La Rioja-Puerto Sagunto 20.09. 21:00 39:28 17:12

HANDBAL: Franta - D1 (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5935 Mios Biganos-Metz 20.09. 21:30 25:43 -:-
5936 Nantes-Havre 20.09. 21:30 22:23 -:-

HANDBAL: Finlanda SM Liiga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2685 Atlas-Dicken 20.09. 15:00 22:30 -:-
2687 Dyn.Riihimaki-HC West 20.09. 18:00 25:25 -:-

HANDBAL: Suedia Elitserien (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
1672 Sparvagens-Tyreso 20.09. 15:00 32:27 18:12
1674 Hoors HK H 65-Skuru IK 20.09. 16:00 30:28 18:16
1675 VasterasIrsta-BK Heid 20.09. 17:00 23:22 10:10

HANDBAL: Serbia Superliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
2734 Zvezda Z.-Pozarevac 20.09. 18:30 29:26 -:-
2732 Partizan B.-Planinka 20.09. 19:00 33:30 -:-
2731 Metaloplastika-Rudar Kostolac 20.09. 19:30 24:22 -:-
2733 Jugovic U.-Zeleznicar 1949 20.09. 20:00 30:35 -:-

HANDBAL: Spania - Division de Honor (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5937 Granollers-Cleba 20.09. 18:00 25:23 -:-
5939 Alcobendas-Malaga 20.09. 19:00 31:25 -:-
5940 Castelldefels-Gran Canaria 20.09. 19:00 18:32 -:-
5941 Porrino-Zuazo Barakaldo 20.09. 19:00 28:18 -:-
5942 Cordoba-Bera Bera 20.09. 20:00 18:30 -:-
5953 Elche Mustang-Viveros 20.09. 20:00 21:27 -:-
5954 Valencia-Guardes 20.09. 20:30 27:30 -:-

HANDBAL: Suedia Allsvenskan (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1R
5955 Rimbo HK-Skanela IF 20.09. 17:00 22:28 -:-
5956 Tyreso-Caperiotumba 20.09. 17:00 22:31 -:-

HOCHEI: Rusia KHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3835 Atlant M.-Severstal 20.09. 16:00 2:5 0:3 2:5
3844 Din.Minsk-Nizhny Novgorod 20.09. 17:00 3:0 1:0 3:0
3845 Slovan B.-CSKA Moscova 20.09. 18:30 1:4 0:1 1:4

HOCHEI: Rusia VHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3963 Kazzinc T.-Krasnoyarsk 20.09. 14:00 1:2 1:0 1:2
3972 Tyumen-Izhevsk 20.09. 14:00 2:3 1:3 2:3
3971 Nyzhnui Tahil-Perm 20.09. 14:00 3:1 0:1 3:1
3964 Kurhan-Toros N. 20.09. 14:00 1:0 1:0 1:0
3987 Volzhsk-Saryarka 20.09. 16:00 2:3 0:0 2:3
3975 Bars Kazan-Orsk 20.09. 16:00 2:2 0:0 2:3
3973 Almetyevsk-Mechel Chel. 20.09. 16:00 2:3 0:0 2:3

HOCHEI: Rusia MHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
4079 Omskie Y.-Chaika NN 20.09. 09:00 4:3 0:0 4:3
4080 Sibirskie S.-Ol.Kirovo 20.09. 09:00 4:4 2:0 4:5
4099 Berku.Kubani-Serebryanye L. 20.09. 12:00 6:2 1:0 6:2
4110 HC MVD-SKA-1946 20.09. 12:00 2:3 0:1 2:3
4111 Krasn.Armiya-Loko 20.09. 12:00 2:4 0:1 2:4
4118 MHK Spartak-Almaz 20.09. 13:00 2:3 2:0 2:3

HOCHEI: Suedia SHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
4454 Frolunda-Djurgardens 20.09. 16:00 2:1 1:0 2:1
4456 Leksands-Skelleftea 20.09. 17:00 0:2 0:0 0:2
4457 Linkopings-Orebro 20.09. 17:00 3:0 1:0 3:0
4458 Lulea-Brynas 20.09. 19:30 2:1 0:0 2:1
4459 Modo-HV 71 20.09. 19:30 4:1 2:0 4:1
4471 Vaxjo-Farjestads 20.09. 19:30 3:3 0:1 3:4

HOCHEI: Suedia Allsvenskan

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
4690 Malmo-Almtuna 20.09. 17:00 4:1 0:0 4:1
4691 AIK Stockholm-Timra 20.09. 19:30 2:3 1:1 2:3

HOCHEI: Finlanda SM-Liiga

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5022 Kalpa-HPK 20.09. 17:00 2:2 0:1 3:2
5032 Karpat-Blues 20.09. 17:00 5:4 1:3 5:4
5033 Lukko-TPS Turku 20.09. 17:00 3:2 2:0 3:2
5034 SaiPa-Jyvaskyla 20.09. 17:00 5:3 4:1 5:3
5042 Tappara-Pelicans 20.09. 17:00 2:1 1:1 2:1
5045 IFK Helsinki-Assat Pori 20.09. 18:30 3:0 1:0 3:0

HOCHEI: Finlanda Mestis

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5164 TuTo H.-KeuPa 20.09. 17:00 2:2 0:1 3:2

HOCHEI: Elvetia NLB

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5456 Langenthal-Lions 20.09. 18:30 3:3 0:3 4:3
5491 Visp-Thurgau 20.09. 18:45 4:1 1:0 4:1

HOCHEI: Austria EHL

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5835 Linz-Bozen 20.09. 18:30 5:2 2:0 5:2

HOCHEI: Cehia 1.Liga

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5981 Benatky-Chomutov 20.09. 18:00 3:2 2:1 3:2
5983 Havirov-SK Kadan 20.09. 18:00 3:2 1:0 3:2
5982 C.Budejovice-Kladno 20.09. 18:00 2:0 1:0 2:0
5985 Litomerice-Brod 20.09. 18:00 3:0 2:0 3:0
5986 Prostejov-Sumperk 20.09. 18:00 2:5 2:1 2:5

HOCHEI: Franta Magnus

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
5996 Angers-Epinal 20.09. 19:30 3:3 1:1 3:4
5997 Brest-Briancon 20.09. 19:45 3:2 0:1 3:2
5999 Lyon HC-Gap 20.09. 21:00 4:4 1:2 5:4
6000 Morzine-Strasbourg 20.09. 21:00 6:7 2:1 6:7
6001 Rouen-Caen 20.09. 21:00 10:0 3:0 10:0
5998 Chamonix-Grenoble 20.09. 21:30 3:0 1:0 3:0

HOCHEI: Norvegia Elitserien

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
1152 Stjernen-Storhamar 20.09. 17:00 5:3 2:0 5:3
1150 Sarpsborg-Valerenga 20.09. 17:30 6:1 1:0 6:1

HOCHEI: Italia Serie A

COD EVENIMENT   DATA RF 1P CM
3677 Pustertal-Valpellice 20.09. 20:30 6:0 2:0 6:0
3676 Fassa-Ritten 20.09. 20:30 0:3 0:0 0:3
3678 SV Caldaro-HC Gherdeina 20.09. 20:30 1:2 0:1 1:2
3679 Vipiteno-HC Egna 20.09. 20:30 1:2 1:0 1:2
3674 Asiago-HC Milano 20.09. 21:30 7:1 3:0 7:1
3675 Cortina-Appiano Pirates 20.09. 21:30 5:3 0:2 5:3

BASEBALL: MLB

COD EVENIMENT   DATA RF H
1929 Baltimore-Boston 20.09. 02:05 3:5 3:6.50
1940 NY Yankees-Toronto 20.09. 02:05 5:3 5:4.50
1944 Pittsburgh-Milwaukee 20.09. 02:05 4:2 4:3.50
1989 Miami Marlins-Washington 20.09. 02:10 2:3 3.50:3
1994 Tampa Bay-White Sox 20.09. 02:10 3:4 3:5.50
1995 Atlanta-NY Mets 20.09. 02:35 0:5 0:6.50
1996 Colorado-Arizona 20.09. 03:10 15:3 15:4.50
1997 Houston-Seattle 20.09. 03:10 5:10 6.50:10
1999 Kansas City-Detroit 20.09. 03:10 1:10 1:11.50
2000 Minnesota-Cleveland 20.09. 03:10 5:4 5:5.50
2001 St.Louis-Cincinnati 20.09. 03:15 2:1 2:2.50
2002 Oakland-Philadelphia 20.09. 04:35 3:1 3:2.50
2028 San Diego-San Francisco 20.09. 05:10 5:0 6.50:0

BASEBALL: Campionatul European 2014 - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF H
1251 Spania-Franta 20.09. 12:00 10:5 -:-
1252 Cehia-Germania 20.09. 16:00 2:5 -:-
1253 Olanda-Italia 20.09. 20:00 5:0 -:-

VOLEI: CM 2014 (M) Polonia - Locul 5

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1078 Iran-Rusia 20.09. 14:40 0:3 (19:25) 133

VOLEI: CM 2014 (M) Polonia - Semifinale

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
1234 Franta-Brazilia 20.09. 17:40 2:3 (18:25) 213

VOLEI: Jocurile Asiatice (F)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
2715 Coreea de Sud (F)-India (F) 20.09. 11:30 3:0 (25:5) 105

VOLEI: Jocurile Asiatice (M)

COD EVENIMENT   DATA RF 1S TP
2716 India-Hong Kong 20.09. 10:30 3:1 (23:25) 178

RUGBY: Rugby Union PRO 12

COD EVENIMENT   DATA RF H
6057 Newport Gwent-Glasgow W. 20.09. 16:40 13:33 (20.50:33)
6058 Scarlets-Treviso 20.09. 20:00 43:0 (43:18.50)

RUGBY: Australia NRL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF H
3681 Manly-Canterbury 20.09. 12:45 17:18 (20.50:18)

RUGBY: Super League - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF H
3684 Warrington W.-Widnes Vikings 20.09. 16:45 22:19 (22:36.50)

RUGBY: Anglia Premiership

COD EVENIMENT   DATA RF H
6101 Sale Sharks-London Welsh 20.09. 16:00 46:8 (46:27.50)
6102 Harlequin-London Wasps 20.09. 17:00 26:23 (26:27.50)
6103 London Irish-Saracens 20.09. 17:00 32:36 (41.50:36)
6104 Bath-Leicester 20.09. 17:15 45:0 (45:1.50)

RUGBY: Franta Top 14

COD EVENIMENT   DATA RF H
6107 Racing Metro 92-Stade Toulousain 20.09. 15:45 27:16 (27:23.50)
6109 Clermont-Lyon OU 20.09. 19:30 43:12 (43:28.50)
6108 Castres-Oyonnax 20.09. 19:30 27:18 (27:32.50)
6110 Grenoble-Bayonne 20.09. 19:30 24:15 (24:29.50)
6111 La Rochelle-Bordeaux B. 20.09. 19:30 26:29 (26:35.50)

RUGBY: Franta Pro D2

COD EVENIMENT   DATA RF H
6114 Colomiers-AS Beziers 20.09. 19:30 9:12 (9:13.50)
6115 Mont de M.-US Montauban 20.09. 19:30 30:20 (30:21.50)
6118 RC Massy-B.Jallieu 20.09. 19:30 27:25 (27:26.50)
6116 Narbonne-SC Albi 20.09. 19:30 38:22 (38:23.50)
6117 Paloise-US Dax 20.09. 19:30 22:15 (22:16.50)
6113 Aurillacois-Carcassonne 20.09. 19:30 15:10 (15:11.50)
6119 USA Perpignan-Agen 20.09. 20:00 32:16 (32:17.50)

RUGBY: Rugby Union Super Rugby

COD EVENIMENT   DATA RF H
1254 South Wales-Melbourne Rising 20.09. 08:00 16:37 (17.50:37)
6127 Sydney Stars-Canberra Vikings 20.09. 08:00 37:37 (38.50:37)
6128 North Harbour-Perth Spirit 20.09. 10:30 32:29 (32:30.50)

RUGBY: Rugby Union - Currie Cup

COD EVENIMENT   DATA RF H
6131 W.Province-GWK Griquas 20.09. 16:00 36:12 (36:28.50)
6132 Blue Bulls-Natal Sharks 20.09. 18:05 15:26 (15:30.50)
6130 Eastern Province Kings-Free State 20.09. 19:10 22:37 (28.50:37)

RUGBY: Rugby Union - ITM Cup

COD EVENIMENT   DATA RF H
6138 Manawatu-Southland 20.09. 10:35 41:20 (41:24.50)

FOTBAL AMERICAN: CFL

COD EVENIMENT   DATA RF
2594 British Columbia-Toronto 20.09. 05:00 23:40

FOTBAL AMERICAN: NCAA I-A

COD EVENIMENT   DATA RF
1081 South Florida-Connecticut 20.09. 03:00 17:14
1754 Pittsburgh-Iowa 20.09. 19:00 20:24
1761 Rice-Old D. 20.09. 19:00 42:45
1767 Virginia Tech-Georgia Tech 20.09. 19:00 24:27
1799 Wisconsin-Bowling Green 20.09. 19:00 68:17
1811 Duke-Tulane 20.09. 19:30 47:13
1812 Syracuse-Maryland 20.09. 19:30 20:34

FOTBAL AUSTRALIAN: AFL - Playoff

COD EVENIMENT   DATA
1261 Hawthorn H.-Port Adelaide P. 20.09. 09:45

DARTS: European Darts Trophy 2014

COD EVENIMENT   DATA RF
1381 W.Newton-K.Painter 20.09. 14:00 6:3
1382 T.Jenkins-S.Narain 20.09. 14:30 6:2
1383 V.Van Der Voort-R.de Vreede 20.09. 15:00 6:1
1384 M.Smith-J.Artut 20.09. 15:30 6:2
1385 J.Pipe-W.O'Connor 20.09. 15:35 6:5
1387 A.Hamilton-R.Huybrechts 20.09. 16:15 6:4
1388 J.Caven-D.Winstanley 20.09. 16:40 3:6
1392 M.King-J.Klaasen 20.09. 17:20 3:6
1399 S.Beaton-G.Price 20.09. 20:00 3:6
1410 K.Huybrechts-A.Gilding 20.09. 20:30 6:5
1412 D.Chisnall-R.J.Rodriguez 20.09. 21:00 4:6
1413 P.Wright-M.Hurtz 20.09. 21:30 6:1
1415 S.Whitlock-S.West 20.09. 22:00 6:1
1418 M.Van Gerwen-R.Smith 20.09. 22:30 6:3

FUTSAL: Rusia SuperLiga

COD EVENIMENT   DATA RF H
2617 MFK Yamal-Gazprom Yugra 20.09. 11:00 6:5 -:-
2624 Tyumen-MFK Mytishchi 20.09. 12:00 3:1 -:-
2615 Dinamo M.-Dina 20.09. 14:00 2:2 -:-
2621 Progress-MFK Kprf 20.09. 15:00 3:4 -:-
2620 Novaja Gen.-Pmfk Sibiryak 20.09. 16:00 3:5 -:-
2623 Sinara-Spartak M. 20.09. 16:00 6:1 -:-
2616 MFK N.Nickel-Pol.St.Pet. 20.09. 19:00 4:4 -:-

FUTSAL: Spania Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF H
3261 Inter Movistar-Peniscola FS 20.09. 14:00 6:4 -:-
3267 Montesinos-Palma Futsal 20.09. 18:00 5:6 -:-
3262 Azkar Lugo-Levante 20.09. 19:00 1:4 -:-
3266 Jaen Paraiso-El Pozo Murcia 20.09. 19:00 0:0 -:-
2417 Aspil V.R.Navarra-Magna Navarra 20.09. 19:30 3:2 -:-

FUTSAL: Portugalia 1a Divisao

COD EVENIMENT   DATA RF H
2738 Boavista-Pinheirense 20.09. 18:00 9:5 -:-
2739 Benfica-Cascais 20.09. 19:00 8:2 -:-

FORMULA 1: MP al Singapore - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF
1490 F1/L.Hamilton 20.09. 16:00 1
1505 F1/N.Rosberg 20.09. 16:00 2
1480 F1/D.Ricciardo 20.09. 16:00 3
1510 F1/S.Vettel 20.09. 16:00 4
1514 F1/V.Bottas 20.09. 16:00 8
1483 F1/F.Massa 20.09. 16:00 6
1482 F1/F.Alonso 20.09. 16:00 5
1489 F1/K.Raikkonen 20.09. 16:00 7
1484 F1/J.Button 20.09. 16:00 11
1488 F1/K.Magnussen 20.09. 16:00 9
1504 F1/N.Hulkenberg 20.09. 16:00 13
1506 F1/S.Perez 20.09. 16:00 15
1476 F1/D.Kvyat 20.09. 16:00 10
1487 F1/J.Vergne 20.09. 16:00 12

FORMULA 1: MP al Singapore - Duel Piloti Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF
1424 F1/L.Hamilton 20.09. 16:00 0
1422 F1/D.Ricciardo 20.09. 16:00 0
1429 F1/V.Bottas 20.09. 16:00 0
1425 F1/N.Hulkenberg 20.09. 16:00 0
1423 F1/J.Button 20.09. 16:00 0
1428 F1/R.Grosjean 20.09. 16:00 0

FLOORBALL: Suedia - Superligan

COD EVENIMENT   DATA RF
3783 IK Sirius IBK-Granlo 20.09. 16:30 8:5

FLOORBALL: Suedia - Allsvenskan Norra

COD EVENIMENT   DATA RF
1430 Haninge-Balrog 20.09. 16:00 6:5
1433 Thorengruppen-Djurgardens IF Ibf 20.09. 17:00 5:8

FLOORBALL: Suedia - Allsvenskan Sodra

COD EVENIMENT   DATA RF
1438 FBC Lerum-Karlstad Ibf 20.09. 14:00 4:5
1439 ABY Ibk-Lindas 20.09. 15:00 3:9
1440 Malmo-Kalmarsund 20.09. 16:00 5:7

FLOORBALL: Norvegia - Eliteserien

COD EVENIMENT   DATA RF
1441 Grei-Greaker 20.09. 16:00 4:8
1442 Slevik-Baekkelaget 20.09. 17:00 14:3
1443 Gjellerasen-Sveiva 20.09. 17:30 6:6

FLOORBALL: Finlanda Salibandyliiga

COD EVENIMENT   DATA RF
3800 SPV Seinäjoki-SSV Helsinki 20.09. 16:30 6:3
3802 Koovee-TPS 20.09. 17:00 9:5
3805 Oilers Espoo-Classic Tampere 20.09. 17:00 7:4
3806 OLS Oulu-Tapanilan Era 20.09. 18:30 8:5

FLOORBALL: Cehia Extraliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
1444 Bohemians-Tatran S. 20.09. 14:00 3:6
1445 Pardubice-Brno 20.09. 19:00 2:5
1447 Vitkovice-Otrokovice 20.09. 19:15 7:1
2257 Mlada Boleslav-Liberec 20.09. 20:00 9:2

BOX: MMA (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
1587 J.Neves-P.Martinez 20.09. 01:00 1:0
1588 C.Honeycutt-A.Wilkinson 20.09. 01:30 1:0
1589 J.Juarez-R.Keslar 20.09. 02:00 1:0
1591 R.Butler-J.Ayala 20.09. 03:00 0:1
1590 G.Yamauchi-M.Stapleton 20.09. 03:00 1:0
1620 R.Carvalho-B.Rogers 20.09. 03:15 1:0
1621 M.Manhoef-D.Marshall 20.09. 03:30 1:0
1630 M.Blanco-D.Hooker 20.09. 07:30 1:0
1625 J.Case-K.Tokudome 20.09. 07:30 1:0
1629 K.Kikuno-S.Sicilia 20.09. 07:30 1:0
1623 H.G.Lim-T.Sato 20.09. 07:30 1:0
1631 M.Tanaka-K.Kang 20.09. 07:30 0:1
1632 A.Caceres-M.Kanehara 20.09. 09:30 0:3
1641 Y.Akiyama-A.Sadollah 20.09. 10:00 1:0
1635 K.Horiguchi-J.Reyes 20.09. 10:00 1:0
1637 M.Tate-R.Nakai 20.09. 10:00 1:0
1642 K.Kunimoto-R.Walsh 20.09. 10:30 1:0
1659 M.Jury-T.Gomi 20.09. 11:00 1:0
1800 R.Nelson-M.Hunt 20.09. 16:00 0:1

SAH: Turneul International Bilbao (M) - Runda 6

COD EVENIMENT   DATA
1457 L.Aronian-V.Anand 20.09. 16:00 -:-
2263 F.P.Vallejo-R.Ponomariov 20.09. 16:00 -:-

CRICHET: Champions League Twenty20

COD EVENIMENT   DATA
2253 Dolphins-Perth S. 20.09. 13:30
2254 Barbados T.-Kings XI Punjab 20.09. 17:30

CRICHET: Anglia - ECB 50 One Day Cup - Runda finala

COD EVENIMENT   DATA
2152 Durham-Warwickshire 20.09. 12:30
Protecția consumatorilor 18+ Regulament Termeni și condiții Sugestii și reclamații
SuperBet
Valid XHTML 1.1