05
mie
06
joi
07
vin
08
sâm
09
dum
10
lun
11
mar
TOATE
+3h
+6h
+12h

SUPERBET SPECIAL - SUPER COTA

Final DATA1X21XX212
2518 FOTBAL: Partizan ·FC Steaua B. mie 21:30 2.153.504.001.301.851.40
1982 TENIS: P.Hercog·I.Begu joi 00:30 2.65-1.60---
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

SUPERBET SPECIAL - SUPER EXTRA

Final DATA1X21XX212
2509 FOTBAL: Astana·HJK Helsinki mie 17:00 1.703.856.501.172.401.35
2063 TENIS: N.Almagro·J.Melzer mie 19:30 1.40-3.50---
2514 FOTBAL: BATE Borisov·Videoton mie 20:30 1.604.207.501.152.651.32
1830 TENIS: I.Falconi·S.Stosur mie 20:55 4.30-1.30---
1559 SNOOKER: M.Georgiou·A.Taubman mie 21:00 1.40-3.50---
2515 FOTBAL: Basel·Lech P. mie 21:15 1.704.205.751.202.401.30
2525 FOTBAL: Shakhtar D.·Fenerbahce mie 21:45 1.953.605.001.252.101.40
2527 FOTBAL: Plzen·Mac.Tel Aviv mie 21:45 1.754.105.501.222.351.33
2889 FOTBAL: Chelsea·AC Fiorentina mie 22:00 1.804.105.001.232.251.32
3017 FOTBAL: Barcelona·AS Roma mie 23:00 1.455.408.001.123.251.23
1546 TENIS: L.Davis·M.Niculescu mie 23:05 2.80-1.55---
1531 TENIS: K.Anderson·A.Zverev joi 02:00 1.40-3.50---
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

SUPERBET SPECIAL - SUPER 6

Final DATA1X2
2276 Tottenham ·AC Milan mie 19:15 2.802.802.80
2511 Karabakh·Celtic mie 19:15 2.802.802.80
2512 Sparta P.·CSKA M. mie 19:15 2.802.802.80
2517 Malmo·Salzburg mie 19:15 2.802.802.80
1908 Montreal·NY Red Bulls mie 19:15 2.802.802.80
2278 Necaxa·Dep.Toluca mie 19:15 2.802.802.80
Se pot juca pe bilet exact aceste 6 meciuri si miza fixa 0.95 RON, nu se pot juca bilete sistem/duble platite.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
2518 Partizan ·FC Steaua B. mie 21:30 2.153.504.001.301.851.40
2525 Shakhtar D.·Fenerbahce mie 21:45 1.853.454.251.201.901.29
2512 Sparta P.·CSKA M. mie 19:45 2.753.252.551.481.431.32
2511 Karabakh·Celtic mie 19:30 3.003.102.451.521.371.34
2516 Club Brugge·Panathinaikos mie 21:30 1.853.604.051.221.901.27
2515 Basel·Lech P. mie 21:15 1.604.005.251.142.271.23
2514 BATE Borisov·Videoton mie 20:30 1.523.856.801.092.461.24
2527 Plzen·Mac.Tel Aviv mie 21:45 1.653.855.051.152.171.24
2517 Malmo·Salzburg mie 21:30 3.003.402.301.591.371.30
2509 Astana·HJK Helsinki mie 17:00 1.633.555.851.122.211.27

FOTBAL: INT - Liga Campionilor UEFA
SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2509 Astana·HJK Helsinki mie 17:00 1.633.555.851.122.211.27
2511 Karabakh·Celtic mie 19:30 3.003.102.451.521.371.34
2512 Sparta P.·CSKA M. mie 19:45 2.753.252.551.481.431.32
2514 BATE Borisov·Videoton mie 20:30 1.523.856.801.092.461.24
2515 Basel·Lech P. mie 21:15 1.604.005.251.142.271.23
2516 Club Brugge·Panathinaikos mie 21:30 1.853.604.051.221.901.27
2517 Malmo·Salzburg mie 21:30 3.003.402.301.591.371.30
2518 Partizan ·FC Steaua B.
SPECIALE
mie 21:30 2.153.504.001.301.851.40
2525 Shakhtar D.·Fenerbahce mie 21:45 1.853.454.251.201.901.29
2527 Plzen·Mac.Tel Aviv mie 21:45 1.653.855.051.152.171.24
2528 Skenderbeu·Milsami mie 21:45 1.903.254.401.191.851.32
Turul III de calificare! Retur!

FOTBAL: Africa de sud - Cupa MTN 8

Final DATA1X21XX212
1794 Mamelodi S.·Bloem.Celtic mie 20:30 1.603.755.301.112.141.21
1798 Kaizer Chiefs·Maritzburg United mie 20:30 1.753.404.651.141.921.25
Sferturi! Un singur meci!

FOTBAL: Anglia - Super Liga (F)

Final DATA1X21XX212
1802 Notts County (F)·Bristol Ac.(F) mie 21:30 1.355.006.851.042.701.10

FOTBAL: Argentina - Cupa

Final DATA1X21XX212
1803 Ferro C.Oeste·CA Los Andes mie 21:00 2.702.852.701.401.401.35
1810 Inst.Cordoba·San Lorenzo joi 01:15 6.403.501.572.221.081.25
1/16! Un singur meci!

FOTBAL: Argentina - Prim.B Metropolitana

Final DATA1X21XX212
1884 Villa San Carlos·CA Platense mie 21:00 2.652.802.701.361.361.33

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro U20

Final DATA1X21XX212
3267 Ponte Preta SP U20·Cruzeiro U20 mie 21:00 2.953.402.101.581.301.23

FOTBAL: Chile - Cupa - Gr. 2

Final DATA1X21XX212
1883 Coquimbo·Dep.La Serena mie 20:00 2.003.453.301.241.641.22

FOTBAL: Chile - Cupa - Gr. 3

Final DATA1X21XX212
1888 Everton Del Mar·Santiago W. mie 21:30 3.003.402.151.551.291.22

FOTBAL: Chile - Cupa - Gr. 4

Final DATA1X21XX212
1891 Dep. Barnechea·Dep. Magallanes mie 22:00 2.503.102.601.381.411.27

FOTBAL: Chile - Cupa - Gr. 8

Final DATA1X21XX212
1892 Puerto Montt·Cdsc Iberia mie 22:00 2.203.202.951.301.531.26

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

Final DATA1X21XX212
2070 Nac.Medellin·Dep.Pasto joi 03:45 1.354.658.301.032.841.14

FOTBAL: El Salvador - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
2071 Alianza·Un.El Salvador joi 01:00 2.103.303.101.281.571.24

FOTBAL: Estonia - Cupa

Final DATA1X21XX212
1586 Jalgpallikool T.·Maardu S. mie 19:00 1.129.0013.0-4.58-
1/32! Un singur meci!

FOTBAL: Estonia - Esiliiga B

Final DATA1X21XX212
3198 Tallinna Flora III·Kohtla-Jarve mie 19:00 3.475.501.502.131.181.05
3209 Sillamae Kalev II·FC Puuma mie 19:00 2.105.002.171.481.511.07
3268 FC Ararat Ttu·JK Tallinna Kalev II mie 21:00 2.245.252.001.571.451.06

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Est

Final DATA1X21XX212
3144 Kultsu·Viikingit mie 18:30 1.754.003.751.181.851.16
3145 Lahti Ak.·Jippo mie 18:30 1.703.954.001.161.911.17
3146 Sudet·Klubi 04 mie 18:30 3.274.001.801.801.241.16

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Nord

Final DATA1X21XX212
3182 JBK Pietarsaari·Ypa mie 18:30 4.004.701.602.061.191.11
3183 OPS·Santa Claus mie 18:30 1.803.953.651.191.801.17
3184 KPV Kokkola·GBK Kokkola mie 18:30 1.504.704.851.112.251.11
3187 Kiisto·Kerho 07 mie 18:30 3.403.751.851.751.221.18
3188 TP-47·AC Kajaani mie 18:30 2.353.452.701.351.461.22

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Sud

Final DATA1X21XX212
3138 PK Keski U.·Vaajakoski mie 18:30 1.953.553.301.241.671.21
3139 Gnistan·Jarvenpaan P. mie 18:30 1.753.803.851.171.851.18
3141 Nurmijarven J.·TPV Tampere mie 18:30 7.005.251.322.831.031.09

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Vest

Final DATA1X21XX212
3147 Ekenas SC·MaPS Masku mie 18:30 1.604.204.301.142.061.15
3148 Salpa·Narpes Kraft mie 18:30 1.554.204.851.112.151.15
3169 Kaapo K.·Bk-46 mie 18:30 4.004.151.651.981.161.15
3170 Aifk Turku·Musa Pori mie 18:30 2.103.902.801.331.571.17

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
1881 JJK Jyvaskyla·Jazz mie 18:30 1.554.005.001.122.201.18

FOTBAL: Germania - Liga Reg. Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3197 CZ Jena·Schonberg 95 mie 19:00 1.374.308.001.042.801.17

FOTBAL: INT - Campionatul Est Asiatic

Final DATA1X21XX212
1880 China·Coreea de Nord mie 16:00 1.903.154.101.191.761.29

FOTBAL: INT - Cupa Libertadores

Final DATA1X21XX212
2891 River Plate·Uanl Tigres joi 04:00 1.753.355.001.151.971.28
Finala! Retur!

FOTBAL: INT - Gamper Trophy Cup

Final DATA1X21XX212
3017 Barcelona·AS Roma mie 23:00 1.354.907.501.062.941.14

FOTBAL: INT - Internaţional Audi Cup

Final DATA1X21XX212
2276 Tottenham ·AC Milan mie 19:15 2.753.302.501.471.411.29
2277 Bayern M.·Real Madrid mie 21:45 2.053.553.401.301.691.25

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3132 Zawisza·Anorthosis F. mie 18:00 4.103.401.751.851.161.22
2744 Bologna·Piacenza mie 18:30 1.156.7511.5-4.141.04
2745 Crotone·Vibonese mie 18:30 1.127.0013.3-4.581.03
3196 Torino·Pro Vercelli mie 18:30 1.504.005.151.092.251.16
2751 Jastrzebie·LKS Naprzod C. mie 19:00 1.157.009.00-4.141.03
3213 Veria·Xanthi mie 19:00 2.103.353.101.271.571.23
3227 M.Legnica·AEK mie 19:00 7.755.501.253.211.021.08
3230 Virtus Entella·Genoa mie 19:00 4.003.501.751.871.171.22
3236 Al-Sadd·AL Ain mie 19:00 3.003.602.001.641.291.20
3311 Samobor·NK Savski Marof mie 19:00 1.275.257.551.023.091.09
3319 SC Leopoldsdorf /mfd·Admira T. mie 19:30 7.417.001.203.601.021.03
3320 Real Sociedad B·Sestao River Club mie 19:30 2.353.152.801.351.461.26
3247 Murcia ·Elche mie 20:00 2.553.152.501.411.391.26
3248 Iraklis 1908·Panthrakikos mie 20:00 1.853.503.501.211.751.21
3321 CF Gava·Sabadell mie 20:00 5.504.301.452.371.081.14
2753 SC Bruhl SG·Uerdingen 05 mie 20:30 5.204.901.402.521.091.10
3312 RC Mechelen·K.lyra Tsv mie 20:30 1.405.005.081.092.521.10
3269 Rio Ave·Valladolid mie 21:00 2.353.202.801.351.461.25
3270 Oviedo·Dep.La Coruna mie 21:30 3.753.601.801.801.181.20
3271 Ponferradina ·Gijon mie 21:30 2.453.202.561.391.421.25
3272 Leganes·Rayo Vallecano mie 21:30 3.003.602.001.641.291.20
3275 CD Guijuelo·Logrones mie 21:30 2.303.402.601.371.471.22
3310 Udinese ·Spal 2013 mie 21:30 1.256.006.921.033.211.06
2746 Buxton·Sheffield United U21 mie 21:45 3.603.601.801.801.201.20
3276 Pisa·Empoli mie 21:45 4.503.401.671.941.121.22
3278 Setubal·Estoril mie 22:00 2.623.202.401.441.371.25
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1.

FOTBAL: INT.- International Champions Cup

Final DATA1X21XX212
2889 Chelsea·AC Fiorentina mie 22:00 1.703.804.501.172.031.22

FOTBAL: Islanda - Urvalsdeild

Final DATA1X21XX212
1886 Vestmannaeyjar·Fylkir R. mie 21:00 2.803.302.301.511.361.26
1893 Leiknir R.·Stjarnan G. mie 22:15 3.703.501.851.801.211.23
1895 Breidablik·Keflavik mie 22:15 1.454.405.501.092.441.15
1897 Hafnarfjordur·Valur R. mie 22:15 1.803.603.801.201.851.22
1903 Fjolnir R.·KR Reykjavik mie 22:15 4.203.601.721.941.161.22
1907 Vikingur R.·IA Akranes mie 22:15 1.573.805.001.112.161.19

FOTBAL: Israel - Toto Cup

Final DATA1X21XX212
3212 Hap.Bnei S.·Mac.Haifa mie 19:00 4.373.401.701.911.131.22
3245 Hap.Kfar Saba·Hap.Raanana mie 19:30 2.703.252.301.481.351.24
3249 Hap.Haifa·Hapoel Akko mie 20:00 1.803.204.111.151.801.25
Faza grupelor!

FOTBAL: Letonia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3226 Preilu Bjss·Spartaks J. mie 19:00 13.312.01.056.31--
Optimi! Un singur meci!

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - Gr. 5

Final DATA1X21XX212
1412 Club America·CD Motagua joi 05:00 1.156.9015.0-4.731.07

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - Gr. 6

Final DATA1X21XX212
1414 Vancouver W.·Seattle S. joi 05:00 1.803.404.501.181.901.27

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - Gr. 8

Final DATA1X21XX212
1334 CD Arabe Unido·Montego Bay Utd. joi 03:00 1.853.454.101.201.851.26

FOTBAL: Lituania - A Liga

Final DATA1X21XX212
3126 Stumbras K.·Atlantas K. mie 18:00 3.803.601.801.801.201.20
3252 Siauliai·Trakai mie 20:00 13.06.851.154.15-1.04

FOTBAL: Malaezia - Super Liga

Final DATA1X21XX212
3285 Sarawak·Selangor mie 15:45 2.823.202.251.501.321.25
3286 Terengganu·Lions XII mie 15:45 2.103.453.001.291.581.22
3287 Johor D.T.·Sime Darby mie 15:45 1.156.4011.7-4.141.05
3289 Felda Un.·Kelantan mie 15:45 2.353.352.601.381.461.23
3290 Pahang·ATM mie 15:45 1.156.5011.4-4.141.04
3291 PDRM·Perak mie 15:45 2.353.502.501.411.461.21

FOTBAL: Mexic - Cupa MX, Apertura - Gr.2

Final DATA1X21XX212
2300 Club Leon·Atl.San Luis joi 03:00 1.374.657.501.042.751.14

FOTBAL: Mexic - Cupa MX, Apertura - Gr.3

Final DATA1X21XX212
1653 Alebrijes De Oaxaca·Unam Pumas joi 02:30 2.403.152.851.351.481.29

FOTBAL: Mexic - Cupa MX, Apertura - Gr.4

Final DATA1X21XX212
2303 M.De Zacatecas·Guadalajara C. joi 04:30 2.403.152.801.361.481.29

FOTBAL: Mexic - Cupa MX, Apertura - Gr.5

Final DATA1X21XX212
2278 Necaxa·Dep.Toluca joi 03:00 2.953.252.301.521.331.27

FOTBAL: Mexic - Cupa MX, Apertura - Gr.6

Final DATA1X21XX212
2305 Atlas·Leones Negros joi 05:00 1.853.404.001.191.811.25

FOTBAL: Scotia - Development League

Final DATA1X21XX212
3103 Hamilton Tin.·Inverness Tin. mie 17:00 1.226.507.271.033.431.04

FOTBAL: SUA - Liga Nationala de Fotbal Feminin

Final DATA1X21XX212
3300 Portland Thorns·Boston joi 05:00 1.603.704.701.122.071.19

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA1X21XX212
1908 Montreal·NY Red Bulls joi 03:00 2.503.302.651.421.471.29
1910 Toronto·Orlando City joi 03:00 2.153.303.201.301.621.29

FOTBAL: SUA - NASL - Sezonul de Toamna

Final DATA1X21XX212
3297 Atlanta ·Fort Lauderdale joi 02:30 2.103.103.201.251.571.27
3299 Edmonton·Indy Eleven joi 04:00 2.053.203.201.251.601.25

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan (F)

Final DATA1X21XX212
3255 Eskilstuna (F)·Rosengard (F) mie 20:00 3.203.752.001.641.251.18

FOTBAL: Suedia - Cupa Suediei, Runda Preliminara

Final DATA1X21XX212
3246 Gamla Upsala SK·Akropolis IF mie 19:30 6.004.501.452.441.071.14
3258 IFK Ostersund·Harnosands FF mie 20:00 4.315.001.502.311.151.11
3259 Melleruds IF·Carlstad Utd mie 20:00 12.47.501.134.67-1.04
3260 Sandvikens IF·IK Brage mie 20:00 3.243.601.951.711.261.22
3261 Sollentuna Utd FF·Vasalunds IF mie 20:00 3.133.751.951.711.281.20
3262 Nacka FF·Huddinge IF mie 20:30 2.583.752.251.531.411.20
3264 Gute·FF Sodertalje mie 20:45 3.244.001.851.791.261.18
Turul I! Un singur meci!

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Gotaland Sud

Final DATA1X21XX212
3256 Prespa Birlik·Lindsdals IF mie 20:00 1.206.009.00-3.601.06
3257 Asarums IF·Nosaby IF mie 20:00 1.903.853.101.271.711.18

FOTBAL: Tunisia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3127 JS Soukra·Esperance Tunis mie 18:00 10.36.001.183.79-1.06
3130 Kairouanaise·Stade Tunisien mie 18:00 2.203.102.991.291.521.27
3131 Kalaa Sport·AS Djerba mie 18:00 4.803.601.602.061.111.20
3137 Hammam-Lif·A.S Marsa mie 18:00 2.302.903.021.281.481.31
Optimi! Un singur meci!

FOTBAL: Venezuela - Copa Venezuela

Final DATA1X21XX212
3294 Petroleros De A.·Caracas mie 23:00 4.563.751.602.061.121.18
3295 Union Atl.Falcon·Zulia mie 23:00 4.223.501.701.911.141.21
3296 Atl.Socopo·Zamora mie 23:30 3.673.201.901.711.191.25

TENIS: ATP - Kitzbuhel (AUT)

Final DATA12
2052 A.Montanes·D.Schwartzman mie 16:00 2.731.40
2057 D.Lajovic·A.Seppi mie 17:30 2.411.50
2062 D.Thiem·A.Haider M. mie 17:50 1.204.04
2063 N.Almagro·J.Melzer mie 19:30 1.303.20
Suprafata de joc - zgura

TENIS: ATP - Kitzbuhel (AUT) - Dublu

Final DATA12
1209 Marach/Qureshi·Haase/Kontinen mie 15:30 1.502.40
2068 Gimeno T./Schwartz·Begemann/Kubot mie 17:30 2.731.40
Suprafata de joc - zgura

TENIS: ATP - Washington (SUA)

Final DATA12
2306 B.Tomic·S.Johnson mie 23:00 1.602.20
2307 S.Groth·V.Troicki mie 23:00 2.351.53
2312 F.Lopez·L.Hewitt mie 23:00 1.502.41
1527 V.Estrella B.·J.Isner joi 00:30 5.811.10
2314 G.Pella·G.Dimitrov joi 00:30 5.311.12
1531 K.Anderson·A.Zverev joi 02:00 1.273.40
2316 L.Mayer·B.Rola joi 02:00 1.204.04
1547 A.Murray·T.Gabashvili joi 02:30 1.057.77
1338 R.Berankis·P.Cuevas joi 03:30 1.333.04
3307 A.Dolgopolov·I.Karlovic joi 03:30 1.801.90
3308 R.Gasquet·G.Muller joi 03:30 1.422.65
Suprafata de joc - hard

TENIS: ATP - Washington (SUA) - Dublu

Final DATA12
1876 Krajicek/Monroe·Cabal/Farah joi 00:30 2.941.35
1545 Groth/Hewitt·Matkowski/Zimonjic joi 02:00 2.351.53
1542 S.Johnson/Querrey·F.Lopez/Mirnyi joi 03:30 1.961.75
1567 Klaasen/R.Ram·Dodig/Melo joi 03:30 2.731.40
Suprafata de joc - hard

TENIS: WTA - Stanford (SUA)

Final DATA12
1533 M.Barthel·A.Petkovic mie 21:05 2.351.53
2726 A.Riske·C.Suarez N. mie 23:05 2.401.50
1319 A.Tomljanovic·M.Keys joi 05:05 4.301.18
1327 E.Svitolina·N.Gibbs joi 06:30 1.223.85
Suprafata de joc - hard

TENIS: WTA - Stanford (SUA) - Dublu

Final DATA12
2692 CW.Chan/Jurak·Diatche/A.Tatis joi 00:00 1.751.95
2713 Kops Jo/Mar.Sanc·M.Barth/Lisicki joi 00:30 2.201.60
Suprafata de joc - hard

TENIS: WTA - Washington (SUA)

Final DATA12
1830 I.Falconi·S.Stosur mie 20:55 4.051.20
1540 A.Cornet·L.Chirico mie 21:20 1.402.75
1546 L.Davis·M.Niculescu mie 23:05 2.651.42
1982 P.Hercog·I.Begu joi 00:30 2.651.60
Suprafata de joc - hard

TENIS: WTA - Washington (SUA) - Dublu

Final DATA12
1706 C.Y.Hsu/H.Kuwata·Marand/Townsend mie 23:05 2.101.65
1736 Kudryav/Pavlyuch·Cornet/Linette joi 00:00 1.452.55
1740 Mestach/Van Uytv·Falconi/Niculescu joi 02:00 1.951.75
1789 S.Aoyam/Hozumi·Arruabar/Klepac joi 03:30 2.301.55
Suprafata de joc - hard

TENIS: Challenger - Cortina (ITA)

Final DATA12
2130 D.Brands·A.Karatsev mie 18:00 1.502.40
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Cortina (ITA) - Dublu

Final DATA12
2209 Neis/P.Sousa·Naso/Volante mie 15:40 1.951.75
2212 Gaio/Giannessi·Lipovs/F.Romboli mie 16:00 1.502.40
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Liberec (CEH) - Dublu

Final DATA12
2299 Koolhof/Middelk·I.Bozoljac/Cipolla mie 16:10 1.801.90
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Segovia (SPA)

Final DATA12
2326 Y.Mertens·A.Kudryavtsev mie 15:40 1.652.10
2330 De.Molchanov·M.Chiudinelli mie 19:00 2.251.57
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Segovia (SPA) - Dublu

Final DATA12
2579 Bachinger/Gojowcz·Skupski/Skupski mie 15:40 2.251.57
2584 Mektic/A.Sancic·Blanco/Hernando mie 17:00 1.184.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Bad Saulgau (GER)

Final DATA12
2883 T.Moore·R.Oprandi mie 16:00 3.281.24
2937 K.Von Deichmann·C.Burger mie 16:00 3.281.24
Suprafata de joc - zgura

TENIS: ITF (F) - Buenos Aires (ARG)

Final DATA12
2938 G.Tomita·M.De Carli mie 16:00 1.911.70
2939 D.Seguel·M.Ferrero mie 16:00 1.302.92
2940 F.Brito·M.Capurro Taborda mie 16:00 1.183.79
2941 J.Estable·M.Carle mie 16:00 1.243.28
2979 C.Lucero·L.Ramalle mie 17:30 1.037.13
2988 F.Rescaldani·N.Kurata mie 17:30 2.371.45
2989 A.Zamprogno·E.Piai mie 17:30 4.141.15
3004 G.Naya·A.Sanchez mie 19:00 5.661.07
Suprafata de joc - zgura

TENIS: ITF (F) - El Espinar(Segovia) (SPA)

Final DATA12
2952 N.Serrano G.·J.Boualem mie 16:00 4.951.10
2953 L.Deigman·A.Carrillo M. mie 16:00 1.801.80
Suprafata de joc: hard

TENIS: ITF (F) - Fort Worth (SUA)

Final DATA12
1168 A.Zhu·J.HO mie 17:00 1.801.80
1323 S.Carruthers·A.Kratzer mie 17:00 1.552.15
1325 M.King·L.Herring mie 17:00 3.791.18
1335 M.Manasse·U.Eikeri mie 17:00 2.151.55
1382 E.Stephens·V.Miroshnichenko mie 18:30 2.591.38
1436 J.Kuhlman·J.Jones mie 18:30 1.981.65
1439 F.Altick·A.Nefedova mie 18:30 1.651.98
1456 M.Alves·A.Morozova mie 18:30 1.801.80
1631 A.Silich·A.Brogan mie 20:00 2.151.55
Suprafata de joc - hard

TENIS: ITF (F) - Koksijde (BEL)

Final DATA12
2882 K.Bertens·I.Bara mie 15:30 1.183.79
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY)

Final DATA12
1337 A.Munozova·U.Suhail mie 17:30 1.203.60
1340 S.Shimizu·A.Lazareva mie 17:30 1.018.26
1357 K.Kislyak·C.Rigozzi mie 17:30 3.281.24
1360 K.Bekker·G.Pinto mie 17:30 2.461.42
1191 A.Reimchen·S.Samir mie 19:00 5.401.08
1197 M.Zerulo·A.Procacci mie 19:00 2.701.35
1324 A.Riley·N.Kallmunzerova mie 19:00 1.382.59
1634 F.Ostlund·N.Novotna mie 19:00 1.851.75
Suprafata de joc - hard

TENIS: ITF (F) - Tarvisio (ITA)

Final DATA12
2967 L.Stefanini·G.Sanesi mie 17:00 3.031.28
3002 C.Scala·A.Balducci mie 18:30 5.401.08
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (F) - Tunis (TUN)

Final DATA12
2976 S.Finck·L.Wienerova mie 17:00 6.301.05
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (F) - Vienna (AUS)

Final DATA12
2957 J.Grabher·J.Suvrijn mie 16:30 1.522.21
2978 C.Skamlova·K.Kurz mie 17:00 1.203.60
3003 V.Vlkovska·M.Szupper mie 18:30 1.701.91
3009 C.Ilowska·M.Antonitsch mie 19:00 4.141.15
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (M) - Bucaramanga (COL)

Final DATA12
1497 J.Montero·F.Mena mie 18:00 2.401.44
1576 C.Diaz F.·D.Mora mie 18:00 1.164.02
1639 F.Escobar·D.Dutra Da S. mie 18:00 3.601.20
1640 J.Gomez·M.Arevalo G. mie 18:00 2.111.57
2470 F.Zeballos·N.Barrientos mie 19:30 2.301.48
2471 J.Pereira·M.Ruiz Naranjo mie 19:30 1.056.30
2491 J.Galarza·P.Heras mie 19:30 1.981.65
2645 E.Struvay·A.Mendoza mie 23:30 1.056.30
Suprafata de joc - zgura

TENIS: ITF (M) - Decatur (SUA)

Final DATA12
1656 R.Schneider·G.Barrere mie 18:00 4.141.15
1663 T.Kopinski·A.Whittington mie 18:00 5.661.07
1677 K.Uchida·E.King mie 18:00 2.371.45
1767 N.Chappell·T.Jomby mie 18:00 2.701.35
2581 Q.Monaghan·R.Gabb mie 19:30 3.601.20
2626 M.Giron·M.Grant mie 19:30 1.243.28
2627 A.Pavic·R.Ramanathan mie 19:30 1.801.80
2628 S.Kirchheimer·M.Reid mie 19:30 6.301.05
2636 F.Gosea·H.Bourchier mie 21:00 2.151.55
2638 W.Stein·A.Catanzariti mie 21:00 1.911.70
2640 K.King·A.Vukic mie 21:00 1.462.35
2642 M.Estevez·N.Pasha mie 21:00 1.751.85
2644 G.Escobar·A.Hiltzik mie 23:00 1.124.58
2647 D.Cotrone·J.Hiltzik joi 01:00 2.701.35
Suprafata de joc - hard

TENIS: ITF (M) - Eupen (BEL)

Final DATA12
2567 O.Salman·A.Plotniy mie 18:30 1.203.60
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (M) - Ourense (SPA)

Final DATA12
1812 L.Morillo D.·M.Fornell M. mie 19:00 7.651.02
2011 A.Miro·T.Cacao mie 19:00 2.211.52
2466 S.Ribeiro N.·A.Artunedo M. mie 19:00 3.281.24
2632 P.Martinez P.·A.Garcia Saez mie 20:30 1.018.26
Suprafata de joc: hard

TENIS: ITF (M) - Tunis (TUN)

Final DATA12
2563 A.Ghorbel·G.Ergeneman mie 17:00 1.302.92
Suprafata de joc - zgura

BASCHET: SUA - WNBA

Final DATA1X21XX2
3305 Washington ·San Antonio joi 02:00 1.2018.05.201.134.03

BASCHET: INT. - U18 EC Div. A (F) - Grupa E

Final DATA1X21XX2
2629 Portugalia U18 (F)·Italia U18 (F) mie 17:15 2.1915.01.701.911.53
3325 Rusia U18 (F)·Israel U18 (F) mie 19:30 1.0223.011.5-7.67
3326 Spania U18 (F)·Franta U18 (F) mie 21:45 1.8015.02.051.611.80
Se joaca in Slovenia.

BASCHET: INT. - U18 EC Div. A (F) - Grupa F

Final DATA1X21XX2
3322 Cehia U18 (F)·Ungaria U18 (F) mie 17:15 1.4516.02.791.332.38
3323 Croatia U18 (F)·Slovenia U18 (F) mie 19:30 2.9916.01.402.521.29
3324 Olanda U18 (F)·Belgia U18 (F) mie 21:45 2.1115.01.751.851.57
Se joaca in Slovenia.

BASCHET: INT. - U18 EC Div. B (F) - Grupa E

Final DATA1X21XX2
3303 Turcia U18 (F)·Romania U18 (F) mie 18:15 1.4016.02.991.292.52
Se joaca in Romania.

BASCHET: INT. - U18 EC Div. B (F) - Grupa F

Final DATA1X21XX2
2572 Slovacia U18 (F)·Bosnia-Herţ. U18 (F) mie 16:00 1.1020.06.581.044.95
2741 Germania U18 (F)·Letonia U18 (F) mie 20:30 6.5820.01.104.951.04
Se joaca in Romania.

BASCHET: INT. - U18 EC Div. B (F) - Grupa G

Final DATA1X21XX2
2577 Elvetia U18 (F)·Grecia U18 (F) mie 16:00 3.9118.01.253.211.17
Locurile 9-16.Se joaca in Romania.

BASCHET: INT. - U18 EC Div. B (F) - Grupa H

Final DATA1X21XX2
2656 Finlanda U18 (F)·Bulgaria U18 (F) mie 18:15 1.3017.03.531.212.92
2742 Ucraina U18 (F)·Anglia U18 (F) mie 20:30 2.9916.01.402.521.29
Locurile 9-16.Se joaca in Romania.

HANDBAL: Amicale intercluburi (M)

Final DATA1X21XX2
2956 HC Vaslui·CSSM Bacau mie 16:30 1.3012.03.951.172.95
2966 Frydek Mistek·HC Zubri mie 19:00 2.259.001.801.801.50
2975 HC Linz·PPD Zagreb mie 20:00 14.017.01.027.75-
Se pot juca pe teren neutru. Timpul de joc poate varia.

HANDBAL: Amicale intercluburi (F)

Final DATA1X21XX2
2570 FTC·Kecskemeti mie 16:00 1.0117.016.5-8.25
3081 Dunaujvarosi·MTK Budapesta mie 17:30 1.0815.08.451.015.40
3082 Gyor ETO·Baia Mare mie 19:00 1.1514.05.951.064.15
Timpul de joc poate varia.

HOCHEI: Internaţional - Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
1760 Zauralye Kurgan·Sokol K. mie 16:30 1.754.303.601.241.961.18
1761 Benatky NJ·HC Yugra mie 18:00 6.305.501.352.941.081.11
1765 Cherepovets·Serebryanye Lvy mie 18:00 3.154.001.951.761.311.20
1786 Salavat Yulaev Ufa·Lada T. mie 19:00 1.654.404.051.202.111.17
1787 Davos·CSKA Moscova mie 20:15 4.304.501.602.191.181.16
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

SNOOKER: Shanghai Masters - Calificari 2015

Final DATA12
1423 H.Vafaei·A.Burden mie 16:30 2.001.70
1457 M.O'donnell·J.Nicholson mie 16:30 1.223.85
1463 L.Chenwei·L.Fernandez mie 16:30 1.452.55
1505 Z.Surety·J.Weston mie 16:30 1.552.30
1548 M.Mann·J.Cope mie 16:30 2.301.55
1557 R.Clark·P.Davison mie 16:30 2.401.50
1558 T.Drago·R.Muir mie 16:30 1.702.00
1559 M.Georgiou·A.Taubman mie 21:00 1.303.20
1579 L.Walker·A.Hugill mie 21:00 1.352.95
1588 V.Calabrese·R.Chuan Leong mie 21:00 1.702.05
1596 B.Pinches·G.Allen mie 21:00 1.402.70
1599 S.Donaldson·J.Brown mie 21:00 1.253.55
1606 J.Walker·A.Duffy mie 21:00 1.452.55
1608 M.Leslie·L.Simmonds mie 21:00 1.253.55
1614 L.Ning·S.Lam mie 21:00 1.452.55
In Barnsley (ANG). Cel mai bun din 9!

BASEBALL: SUA - MLB

Final DATA12
1166 Chicago W.Sox·Tampa Bay mie 21:10 1.951.85
1184 Colorado ·Seattle mie 22:10 2.101.75
1203 Oakland ·Baltimore mie 22:35 2.101.75
1248 L.A. Angels ·Cleveland mie 22:35 1.802.00
1264 Washington ·Arizona joi 02:05 1.602.35
1266 Pittsburgh ·Chicago Cubs joi 02:05 1.752.10
1267 N.Y.Yankees·Boston joi 02:05 1.552.45
1272 Philadelphia ·L.A.Dodgers joi 02:05 2.601.50
1281 Toronto ·Minnesota joi 02:07 1.452.75
1289 Cincinnati·St.Louis joi 02:10 2.251.65
1293 Miami ·N.Y. Mets joi 02:10 2.351.60
1301 Atlanta ·San Francisco joi 02:10 2.451.55
1302 Texas ·Houston joi 03:05 2.351.60
1314 Milwaukee ·San Diego joi 03:10 1.851.95

POLO: INT. - CM (F) - Semifinale
SPECIALE

Final DATA1X21XX2
3283 SUA (F)·Australia (F) mie 20:15 1.337.504.451.132.80
3284 Italia (F)·Olanda (F) mie 21:45 2.156.502.051.601.55
Se joaca in Kazan.

POLO: INT. - CM (F) - Locurile 5-8
SPECIALE

Final DATA1X21XX2
3281 Spania (F)·China (F) mie 15:30 1.357.504.251.152.70
3282 Grecia (F)·Rusia (F) mie 17:00 2.356.501.901.701.50
Se joaca in Kazan.

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis (F)

Final DATA1X2
1741 Rauman L.·Vihdin P. mie 18:00 1.0110.035.0
1743 Seinajoen M.J.·Viinijarven U. mie 18:00 5.003.001.65