29
MAR
30
MIE
31
JOI
01
VIN
02
SÂM
03
DUM
04
LUN
TOATE
+3h
+6h
+12h

FOTBAL: Liga Campionilor - Calificari

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1017 Sparta P. - Malmo mar 20:30 1.45 3.90 7.41 1.06 2.55 1.21
1005 Slovan B. - Sheriff T. mar 21:15 1.95 3.30 3.75 1.23 1.76 1.29
1008 Debrecen - BATE Borisov mar 21:30 2.60 3.20 2.60 1.44 1.44 1.30
Runda III. Tur. Meciul 1022 Se joaca pe teren neutru - in Kiev (Ucraina).

FOTBAL: Liga Campionilor - Cine se califica ?

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1890 Sparta P. - Malmo mar 20:30 1.30 - 3.20 - - -
1886 Slovan B. - Sheriff T. mar 21:15 1.65 - 2.10 - - -
1891 Debrecen - BATE Borisov mar 21:30 2.40 - 1.50 - - -

FOTBAL: Copa Libertadores - Semifinale

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
4158 Defensor Sp. - Nacional As. mie 02:15 1.90 3.40 3.84 1.22 1.80 1.27
Retur. In Tur: Nacional As.-Defensor Sp. 2:0, CA San Lorenzo - Bolivar La Paz 5:0.

FOTBAL: Cupa ICC 2014 - Grupa A

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3329 Inter M. - Manch.Utd. mie 02:00 3.29 3.40 1.95 1.67 1.24 1.22
3330 AS Roma - Real Madrid mie 04:15 4.35 3.65 1.65 1.98 1.13 1.19
Meciurile se disputa in SUA.

FOTBAL: Germania Regionala Bavaria

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1751 Wurzburg - TSV Buchbach mar 19:30 1.65 3.75 4.19 1.15 1.98 1.18
1080 Heimstetten - SPVGG Bayreuth mar 20:00 2.25 3.35 2.70 1.35 1.50 1.23
1752 Memmingen - Illertissen mar 20:00 3.82 3.40 1.80 1.80 1.18 1.22

FOTBAL: Cupa Argentinei - 1/16

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1935 Belgrano - Independiente mar 03:15 2.60 2.90 2.70 1.37 1.40 1.33
O singura mansa. Timp regulamentar. Meciurile se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL: Australia - FFA Cup - 1/16

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1936 Broadmeadow - Brisbane Str. mar 12:30 5.00 4.25 1.55 2.29 1.14 1.18
1937 Manly Utd - Sydney O. mar 12:30 4.00 4.10 1.70 2.03 1.20 1.19
1938 Olympic FC - Melbourne Kn. mar 12:30 2.25 3.80 2.70 1.41 1.57 1.22
1939 South Springvale - South Cardiff mar 12:30 2.75 3.85 2.20 1.60 1.39 1.22
O singura mansa. Timp regulamentar. Se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL: Australia Victoria Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2024 Pascoe Vale - Werribee City FC mar 13:00 1.55 3.80 5.00 1.10 2.15 1.18

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro Serie C grupa B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2126 Guarani - Caxias RS mar 03:30 2.35 3.15 2.70 1.35 1.46 1.26

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro Serie B

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2183 Nautico PE - Icasa CE mie 01:00 1.90 3.35 3.75 1.21 1.76 1.26
2867 Portuguesa - Oeste mie 03:00 1.60 3.60 5.25 1.11 2.14 1.23

FOTBAL: Columbia - Torneo Postobon II

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2427 Cortulua - Quindio mar 02:00 2.51 3.20 2.50 1.41 1.40 1.25
2420 Am.de Cali - Dep.Cucuta mar 04:00 1.75 3.30 4.23 1.14 1.85 1.24

FOTBAL: Finlanda Ykkonen

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2821 Kooteepee - FC Jazz mar 18:30 1.20 5.70 11.10 - 3.77 1.08

FOTBAL: Insulele Feroe Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2834 B36 Torshavn - Klaksvik mar 18:00 1.65 3.60 4.40 1.13 1.98 1.20

FOTBAL: Norvegia Eliteserien

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3650 Valerenga - Stabaek mar 20:00 1.45 4.40 5.90 1.09 2.52 1.16

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3830 Seattle - LA Galaxy mar 05:00 2.15 3.25 3.25 1.29 1.62 1.29

TENIS: ATP - Kitzbuhel (Austria)

Final DATA 1 2
1603 A.Golubev - J.Monaco mar 12:00 2.75 1.40
1604 A.Zverev - D.Schwartzman mar 12:00 1.70 2.05
1608 D.Goffin - K.De Schepper mar 12:00 1.18 4.30
1625 J.Melzer - P.Andujar mar 12:00 2.10 1.65
1626 J.Nieminen - T.Gabashvili mar 12:00 1.65 2.10
1628 P.Lorenzi - R.Haase mar 12:00 2.65 1.42
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ATP - Kitzbuhel (Austria) - Dublu

Final DATA 1 2
2683 C.Flemi/S.Lipsk - M.Pavic/A.Sa mar 11:00 1.75 1.95
2692 F.Cerma/P.Oswal - C.Kas/P.Kohls mar 11:00 2.05 1.70
2695 H.Konti/J.Niemi - J.Knowl/O.Marac mar 11:00 2.40 1.50
2766 L.Dlouh/J.Marra - R.Junai/M.Venus mar 11:00 1.55 2.30
2767 P.Anduj/P.Carre - A.Begem/R.Haase mar 11:00 2.55 1.45
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ATP - Washington (SUA)

Final DATA 1 2
1795 L.Lacko - F.Peliwo mar 02:00 1.25 3.55
1750 F.Tiafoe - E.Donskoy mar 03:00 3.55 1.25
2288 S.Johnson - J.Duckworth mar 17:00 1.50 2.40
1635 B.Kavcic - B.Becker mar 22:00 2.10 1.65
1646 D.Sela - J.Benneteau mar 22:00 2.05 1.70
1796 M.Berrer - J.Sock mar 22:00 3.85 1.22
1916 S.Querrey - M.Russell mar 22:00 1.20 4.05
2060 V.Estrella - T.Kamke mar 22:00 2.50 1.47
Suprafata de joc - Hard

TENIS: ATP - Washington (SUA) - Dublu

Final DATA 1 2
2823 B.Bryan/M.Bryan - J.Donal/S.Kozlo mar 17:00 1.06 7.25
2824 D.Nesto/N.Zimon - J.Cabal/D.Marre mar 17:00 1.35 2.95
2825 E.Butor/R.Klaas - S.Johns/S.Querr mar 17:00 1.85 1.85
2826 J.Benne/M.Llodr - J.Rojer/H.Tecau mar 17:00 1.75 1.95
2839 R.Bopan/A.Qures - I.Dodig/M.Melo mar 17:00 1.90 1.80
2841 S.Groth/L.Paes - J.Chard/R.Linds mar 17:00 1.65 2.10
2842 T.Huey/D.Inglo - A.Peya/B.Soare mar 17:00 2.40 1.50
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Stanford (SUA)

Final DATA 1 2
2061 A.Tomljanovic - A.Petkovic mar 05:05 3.40 1.27
2122 C.Vandeweghe - K.Ahn mar 06:30 1.08 6.45
1035 C.Zhao - Y.Wickmayer mar 20:00 4.75 1.15
1039 V.Williams - P.Kania mar 20:00 1.08 6.45
2099 C.Suarez N. - M.Puig mar 20:00 1.45 2.55
2123 D.Cibulkova - G.Muguruza B. mar 20:00 1.55 2.30
2130 P.Ormaechea - D.Hantuchova mar 20:00 2.95 1.35
2131 S.Lisicki - A.Ivanovic mar 20:00 3.05 1.33
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Stanford (SUA) - Dublu

Final DATA 1 2
1067 M.Lucic/Ka.Plisk - D.Jurak/M.Moult mar 01:30 1.95 1.75
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Washington (SUA)

Final DATA 1 2
1041 J.Goerges - T.Townsend mar 02:00 1.85 1.85
2173 A.Cornet - S.Rogers mar 02:00 1.40 2.75
1043 T.A.Black - Z.Diyas mar 03:30 2.30 1.55
2179 K.Bertens - S.Cirstea mar 03:30 1.75 2.30
2194 K.Nara - M.Keys mar 04:30 3.20 1.30
1044 B.Jovanovski - O.Rogowska mar 19:00 1.55 2.30
2175 A.Pavlyuchenkova - V.Razzano mar 19:00 1.45 2.55
2176 C.McHale - S.Stephens mar 19:00 2.40 1.50
2178 H.Watson - K.Flipkens mar 19:00 2.05 1.70
2200 Kr.Pliskova - M.Erakovic mar 19:00 1.75 1.95
2211 L.Davis - S.Peng mar 19:00 1.60 2.20
2222 L.Safarova - K.Mladenovic mar 19:00 1.30 3.20
2223 M.Rybarikova - E.Makarova mar 19:00 2.55 1.45
Suprafata de joc - Hard

TENIS: Challenger (M) - Cortina (Italia)

Final DATA 1 2
2289 A.Beck - M.Bachinger mar 11:00 1.35 2.95
2320 A.Giannessi - P.Gojowczyk mar 11:00 2.10 1.65
2321 A.Ungur - F.Gaio mar 11:00 1.27 3.40
2322 D.Gimeno T. - B.Coric mar 11:00 1.35 2.95
2332 N.Basilashvili - I.Cervantes mar 11:00 3.20 1.30
2333 P.Starace - R.Ramirez H. mar 11:00 1.85 1.85
2339 R.Machado - S.Bolelli mar 11:00 5.31 1.12
2340 R.Marcora - S.Napolitano mar 11:00 1.35 2.95
2348 T.Androic - Y.Reuter mar 11:00 1.65 2.10
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: Challenger (M) - Liberec (Cehia)

Final DATA 1 2
2364 B.Westerhof - R.Stanek mar 11:00 1.25 3.55
2365 G.Gigounon - J.Hernych mar 11:00 2.55 1.45
2374 J.Mertl - A.Pavlasek mar 11:00 2.95 1.35
2411 M.Mecir - J.Hajek mar 11:00 2.05 1.70
2412 M.Przysiezny - M.Safwat mar 11:00 1.42 2.65
2417 R.Carballes B. - E.Ymer mar 11:00 1.65 2.10
2421 R.Jebavy - F.Arguello mar 11:00 5.10 1.13
2423 S.Darcis - F.Bagnis mar 11:00 1.90 1.80
2426 T.H.Yang - J.Pospisil mar 11:00 2.95 1.35
2428 U.Ignatik - V.Safranek mar 11:00 1.18 4.30
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: Challenger (M) - Segovia (Spania)

Final DATA 1 2
2475 A.Mannarino - T.Angelinos mar 11:00 1.07 6.85
2479 A.Menendez M. - D.Cox mar 11:00 1.55 2.30
2482 D.Munoz - I.Bozoljac mar 11:00 1.95 1.75
2483 D.Rice - K.Edmund mar 11:00 3.56 1.25
2486 G.Burquier - J.Nedunchezhiyan mar 11:00 1.37 2.85
2487 M.Willis - M.Chiudinelli mar 11:00 3.75 1.23
2489 R.Ortega - M.Ilhan mar 11:00 3.55 1.25
2490 Y.Mertens - B.Balleret mar 11:00 1.47 2.50
Suprafata de joc - Hard

TENIS: Challenger (M) - Vancouver (Canada)

Final DATA 1 2
2528 R.Bemelmans - L.Grigelis mar 02:05 1.45 2.55
1045 R.De Voest - Jas.Jung mar 05:45 2.10 1.65
Suprafata de joc - Hard

BASCHET: Campionatul Americii de Sud - Finala

Final DATA 1 X 2 1X X2
1289 Venezuela - Argentina mar 03:30 1.93 15.00 1.90 1.71 1.69
Timp regulamentar! Se joaca in Venezuela.

BASCHET: WNBA

Final DATA 1 X 2 1X X2
1867 Los Angeles - Indiana mar 05:30 1.45 16.00 2.88 1.33 2.44