21
JOI
22
VIN
23
SÂM
24
DUM
25
LUN
26
MAR
27
MIE
TOATE
+3h
+6h
+12h

FOTBAL: Europa League - PLAYOFF

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1769 Aktobe - Legia V. joi 18:00 3.00 3.30 2.25 1.57 1.34 1.29
1780 FC Astana - Villarreal joi 18:00 6.00 4.00 1.50 2.41 1.09 1.20
1721 Din.Moscova - Omonia N. joi 18:30 1.35 4.70 8.00 1.05 2.94 1.15
1768 AEL L. - Tottenham joi 19:00 6.50 4.20 1.45 2.55 1.08 1.19
1783 HJK Helsinki - Rapid V. joi 19:00 2.75 3.30 2.40 1.51 1.39 1.29
1784 Karabakh - Twente joi 19:00 3.75 3.45 1.90 1.80 1.23 1.26
1809 Ruch C. - Metalist H. joi 19:00 4.00 3.45 1.85 1.85 1.20 1.26
1793 PSV - Sh.Soligorsk joi 19:45 1.20 6.00 12.50 - 4.04 1.09
1733 Dinamo Minsk - Nacional joi 20:00 2.55 3.25 2.65 1.43 1.45 1.29
1779 Elfsborg - Rio Ave joi 20:00 2.20 3.30 3.10 1.32 1.60 1.29
1785 Karabuk - St.Etienne joi 20:00 3.71 3.35 1.95 1.76 1.23 1.28
1792 Petrolul - Dinamo Z. joi 20:15 2.35 3.30 2.85 1.37 1.53 1.29
1770 Apollon L. - Lok.Moscova joi 20:30 4.25 3.45 1.80 1.90 1.18 1.26
1871 Young Boys - Debrecen joi 20:30 1.60 3.85 5.10 1.13 2.19 1.22
3672 Zorya - Feyenoord joi 20:45 3.00 3.40 2.20 1.60 1.34 1.27
1791 Panathinaikos - Midtjylland joi 21:00 1.65 3.65 5.00 1.14 2.11 1.24
1815 Trabzon - FC Rostov joi 21:00 1.60 3.80 5.25 1.13 2.19 1.22
1873 Zwolle - Sparta P. joi 21:00 3.00 3.30 2.25 1.57 1.34 1.29
1872 Zimbru Ch. - PAOK joi 21:05 4.80 3.75 1.65 2.11 1.15 1.23
1743 Partizan B. - Neftchi Baku joi 21:15 1.70 3.65 4.55 1.16 2.03 1.24
1776 Asteras T. - Mac.Tel Aviv joi 21:15 2.35 3.30 2.85 1.37 1.53 1.29
1782 Grasshoppers - Club Brugge joi 21:15 2.60 3.25 2.55 1.45 1.44 1.29
1869 Trnava - FC Zurich joi 21:15 2.85 3.30 2.35 1.53 1.37 1.29
1786 Lokeren - Hull City joi 21:30 2.65 3.30 2.50 1.47 1.42 1.29
1789 Ol.Lyon - Astra joi 21:30 1.40 4.40 7.00 1.06 2.73 1.17
1796 Real Sociedad - FC Krasnodar joi 21:30 1.85 3.50 3.95 1.21 1.85 1.26
1808 RNK Split - Torino FC joi 21:30 5.75 3.85 1.55 2.29 1.11 1.22
1781 FK Sarajevo - M'gladbach joi 21:45 7.00 4.50 1.40 2.73 1.07 1.16
1807 Rijeka - Sheriff T. joi 22:15 1.60 3.75 5.30 1.12 2.19 1.23
Tur.

FOTBAL: Europa League - Cine se califica ?

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3724 Aktobe - Legia V. joi 18:00 4.00 - 1.20 - - -
3728 FC Astana - Villarreal joi 18:00 6.00 - 1.10 - - -
3675 Din.Moscova - Omonia N. joi 18:30 1.20 - 4.00 - - -
3690 HJK Helsinki - Rapid V. joi 19:00 2.70 - 1.40 - - -
3693 Karabakh - Twente joi 19:00 4.00 - 1.20 - - -
3723 AEL L. - Tottenham joi 19:00 8.00 - 1.03 - - -
3745 Ruch C. - Metalist H. joi 19:00 4.00 - 1.20 - - -
3733 PSV - Sh.Soligorsk joi 19:45 1.03 - 8.00 - - -
3694 Dinamo Minsk - Nacional joi 20:00 2.30 - 1.50 - - -
3695 Karabuk - St.Etienne joi 20:00 4.00 - 1.20 - - -
3727 Elfsborg - Rio Ave joi 20:00 2.40 - 1.50 - - -
3732 Petrolul - Dinamo Z. joi 20:15 1.95 - 1.75 - - -
3696 Apollon L. - Lok.Moscova joi 20:30 4.75 - 1.15 - - -
3702 Young Boys - Debrecen joi 20:30 1.60 - 2.20 - - -
3705 Zorya - Feyenoord joi 20:45 4.75 - 1.15 - - -
3706 Panathinaikos - Midtjylland joi 21:00 1.45 - 2.55 - - -
3707 Trabzon - FC Rostov joi 21:00 1.40 - 2.70 - - -
3709 Zimbru Ch. - PAOK joi 21:00 4.40 - 1.17 - - -
3749 Zwolle - Sparta P. joi 21:00 2.30 - 1.55 - - -
3715 Asteras T. - Mac.Tel Aviv joi 21:15 2.40 - 1.50 - - -
3716 Grasshoppers - Club Brugge joi 21:15 2.70 - 1.40 - - -
3719 Partizan B. - Neftchi Baku joi 21:15 1.55 - 2.30 - - -
3748 Trnava - FC Zurich joi 21:15 2.95 - 1.35 - - -
3720 Lokeren - Hull City joi 21:30 2.70 - 1.40 - - -
3721 Real Sociedad - FC Krasnodar joi 21:30 1.60 - 2.20 - - -
3722 RNK Split - Torino FC joi 21:30 7.00 - 1.05 - - -
3731 Ol.Lyon - Astra joi 21:30 1.10 - 6.00 - - -
3730 FK Sarajevo - M'gladbach joi 21:45 7.00 - 1.05 - - -
3750 Rijeka - Sheriff T. joi 22:15 1.35 - 2.95 - - -

FOTBAL: Liga Campionilor CONCACAF - Faza grupelor

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2263 CD Fas - Montreal joi 05:00 3.85 3.40 1.85 1.81 1.20 1.25
2265 Real Espana - CSD Municipal vin 05:00 1.70 3.50 4.65 1.14 1.98 1.24
3637 Herediano - Metapan vin 05:00 1.35 4.35 8.20 1.03 2.84 1.16

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 1

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2267 Rusia (F) - Slovacia (F) joi 15:00 1.12 7.70 11.31 - 4.58 1.02

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 2

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2276 Romania (F) - Macedonia (F) joi 18:00 1.02 14.00 17.00 - 7.65 -

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 3

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2279 Serbia (F) - Israel (F) joi 18:00 1.40 4.40 5.90 1.06 2.52 1.13
2281 Islanda (F) - Danemarca (F) joi 22:30 2.55 3.25 2.45 1.42 1.40 1.24

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 4

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2288 Polonia (F) - Suedia (F) joi 18:00 10.13 7.00 1.15 4.14 - 1.03

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 6

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2296 Tara Galilor (F) - Anglia (F) joi 21:05 9.50 5.80 1.20 3.60 - 1.07

FOTBAL: Calificari CM (F) - Grupa 7

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2300 Bulgaria (F) - Finlanda (F) joi 18:00 17.00 14.00 1.02 7.65 - -

FOTBAL: Copa Sudamericana - Runda I

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3882 Dep.La Guaira - Atl.Nacional M. joi 04:30 4.85 3.60 1.70 2.03 1.15 1.24
3883 Inti Gas - Caracas FC joi 21:00 1.90 3.35 3.90 1.21 1.80 1.28
3884 Dep.Capiata - Danubio joi 23:15 2.55 3.10 2.75 1.40 1.45 1.32
3885 Barcelona G. - Alianza Lima vin 01:30 1.60 3.80 5.10 1.13 2.19 1.22
3886 Trujillanos - Indep.Teran vin 01:30 2.80 3.05 2.55 1.45 1.39 1.33
3887 Millonarios - U.Cesar Vallejo vin 03:50 1.35 4.50 9.00 1.04 2.94 1.16
3888 U.Catolica - River Plate (URU) vin 03:50 1.60 3.80 5.20 1.13 2.19 1.22