FOTBAL: Romania - Liga I

Final DATA1X21XX212
1604 CSU Craiova·Ceahlaul sâm 15:30 1.504.006.701.092.501.23
1605 Univ.Cluj·Otelul sâm 18:00 1.953.353.951.231.811.30
1606 Rapid B.·CFR Cluj sâm 20:30 4.753.751.702.091.171.25

FOTBAL: Anglia - Premier League

Final DATA1X21XX212
1089 WBA·Arsenal sâm 14:45 4.303.601.851.951.221.29
1090 West Ham·Newcastle sâm 17:00 2.103.403.551.301.731.32
1091 Swansea ·Crystal Palace sâm 17:00 1.803.604.551.202.011.29
1092 QPR·Leicester sâm 17:00 2.353.303.101.371.601.33
1093 Manchester Utd·Hull sâm 17:00 1.305.609.551.063.531.14
1096 Liverpool·Stoke sâm 17:00 1.703.605.351.152.151.29
1097 Burnley·Aston Villa sâm 17:00 2.203.303.401.321.671.33
1098 Sunderland·Chelsea sâm 19:30 8.454.551.402.961.071.20

FOTBAL: Spania - Primera Division

Final DATA1X21XX212
1195 Getafe·Ath.Bilbao sâm 17:00 2.853.152.601.501.421.36
1196 Espanyol ·Levante sâm 19:00 1.703.655.251.162.151.28
1197 Malaga·Real M. sâm 21:00 9.255.701.303.531.061.14
1198 Celta ·Eibar sâm 23:00 1.653.805.451.152.241.27

FOTBAL: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX212
1167 Sassuolo·Verona sâm 19:00 2.103.403.551.301.731.32
1168 Chievo ·Lazio sâm 21:45 3.553.302.151.701.301.33

FOTBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1121 Hertha·Bayern M. sâm 16:30 13.107.001.204.561.021.10
1122 Leverkusen·Koln sâm 16:30 1.504.306.551.112.591.22
1123 Werder ·Paderborn sâm 16:30 2.253.453.151.361.641.31
1124 Augsburg·Hamburger sâm 16:30 2.003.453.801.271.811.31
1125 Schalke ·Mainz sâm 16:30 1.953.553.901.261.851.30
1126 Hoffenheim·Hannover sâm 19:30 1.803.804.301.222.011.27

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
1102 PSG·Nice sâm 18:00 1.226.3513.001.024.271.12
1103 Toulouse·Lorient sâm 21:00 1.803.454.851.182.011.31
1104 Reims·Bastia sâm 21:00 2.153.253.601.291.701.34
1105 Lens·Metz sâm 21:00 2.603.102.901.411.501.37
1106 Rennes·Monaco sâm 21:00 2.853.152.601.501.421.36
1116 Caen·Montpellier sâm 21:00 2.353.153.251.351.591.36

FOTBAL: Africa de Sud - Cupa Ligii

Final DATA1X21XX212
1476 Supersport Utd·Platinium Stars sâm 15:00 2.203.053.251.281.571.31
Finala! Se joaca la Orlando! Un singur meci!

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
1389 Charlton ·Ipswich sâm 14:15 2.903.202.451.521.391.33
1390 Brentford·Wolverhampton sâm 17:00 2.353.302.951.371.561.31
1391 Bournemouth ·Millwall sâm 17:00 1.603.805.651.132.271.25
1392 Norwich ·Reading sâm 17:00 1.653.705.301.142.171.26
1393 Leeds ·Derby County sâm 17:00 3.953.501.901.851.231.28
1394 Brighton ·Fulham sâm 17:00 2.053.353.601.271.731.30
1395 Middlesbrough·Blackburn sâm 17:00 1.853.504.201.211.901.28
1396 Bolton·Huddersfield sâm 17:00 2.253.303.151.341.611.31
1397 Sheffield Wed.·Wigan sâm 17:00 2.653.152.701.441.451.33
1398 Birmingham ·Nott.Forest sâm 17:00 2.953.302.351.561.371.31
1399 Watford·Cardiff sâm 17:00 2.103.403.401.301.691.30
1400 Rotherham·Blackpool sâm 17:00 1.753.504.801.172.021.28

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
1210 Wrexham·Aldershot sâm 17:00 2.403.202.801.371.491.29
1211 Woking·Braintree sâm 17:00 1.753.604.201.181.941.24
1213 Torquay·Eastleigh sâm 17:00 2.053.303.401.261.671.28
1215 Nuneaton·Chester sâm 17:00 2.803.202.401.491.371.29
1216 Lincoln·Southport sâm 17:00 1.803.504.101.191.881.25
1217 Gateshead·Dover sâm 17:00 1.953.403.601.241.741.26
1218 Forest Green·Dartford sâm 17:00 1.504.005.901.092.381.19
1219 Halifax·Alfreton sâm 17:00 1.553.855.501.112.261.21
1220 Bristol R.·Welling sâm 17:00 1.803.504.101.191.881.25
1221 Barnet·Macclesfield sâm 17:00 1.553.855.501.112.261.21
1222 Altrincham·Kidderminster sâm 17:00 3.003.252.251.561.331.28
1223 Telford·Grimsby sâm 17:00 5.053.801.602.161.131.21

FOTBAL: Anglia - Isthmian Football League

Final DATA1X21XX212
1002 Wing&Finchley·Hampton&Rich. sâm 17:00 1.653.804.151.151.981.18
1003 Maidstone Utd·VCD Athletic sâm 17:00 1.255.507.751.023.211.08
1004 Enfield Town·Harrow Borough sâm 17:00 1.853.803.251.241.751.18
1001 Billericay ·Leiston sâm 17:00 2.503.752.251.501.411.18
1005 Dulwich H.·Kingstonian sâm 17:00 1.703.753.901.171.911.18
1006 Witham T.·Bury sâm 17:00 1.753.703.701.191.851.19
1008 Margate·Grays Ath. sâm 17:00 1.554.004.651.122.151.16

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
1020 Yeovil·Preston NE sâm 17:00 3.203.202.201.591.301.30
1074 Rochdale·Oldham sâm 17:00 2.703.252.501.471.411.29
1075 Bradford·Leyton sâm 17:00 2.453.202.801.391.481.30
1076 Coventry ·Walsall sâm 17:00 2.653.152.601.441.421.31
1077 MK Dons·Colchester sâm 17:00 1.653.704.901.142.101.23
1078 Crewe ·Doncaster sâm 17:00 3.303.302.101.651.281.28
1079 Gillingham·Port Vale sâm 17:00 2.653.152.601.441.421.31
1080 Barnsley·Scunthorpe sâm 17:00 2.053.303.451.261.691.29
1081 Crawley T.·Chesterfield sâm 17:00 3.453.302.051.691.261.29
1082 Swindon T.·Fleetwood T. sâm 17:00 1.803.454.251.181.901.26

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
1130 Bury·Dag & Red sâm 17:00 1.553.905.601.112.291.21
1131 Luton·Mansfield sâm 17:00 1.953.353.701.231.761.28
1132 Wimbledon·Cambridge sâm 17:00 2.503.202.701.401.471.30
1133 Shrewsbury·Burton sâm 17:00 1.803.454.251.181.901.26
1134 Carlisle·Newport sâm 17:00 2.603.202.601.431.431.30
1135 Cheltenham·Oxford Utd sâm 17:00 2.653.152.601.441.421.31
1136 Tranmere R.·Portsmouth sâm 17:00 2.503.202.701.401.471.30
1137 Stevenage ·Morecambe sâm 17:00 2.053.353.401.271.681.28
1142 Southend·Northampton sâm 17:00 2.003.353.551.251.721.28
1143 Hartlepool·Wycombe sâm 17:00 3.453.302.051.691.261.29
1144 Plymouth ·York sâm 17:00 2.103.303.301.281.651.28

FOTBAL: Anglia - Northern Premier League

Final DATA1X21XX212
1011 Blyth S.·Witton A. sâm 17:00 1.603.804.501.132.061.18
1015 Frickley Ath.·Trafford sâm 17:00 2.003.603.001.291.641.20
1016 Belper ·Marine sâm 17:00 2.603.552.251.501.381.21
1018 Skelmersdale U.·Grantham sâm 17:00 1.703.703.951.161.911.19
1021 Buxton·Stourbridge sâm 17:00 1.803.603.601.201.801.20
1022 Ashton Utd·Whitby Town sâm 17:00 2.003.503.101.271.641.21
1023 Ilkeston·Matlock T. sâm 17:00 1.653.854.101.161.981.17
1047 Nantwich T.·Curzon A. sâm 17:00 3.853.601.751.851.181.20

FOTBAL: Anglia - Southern Football League

Final DATA1X21XX212
1048 Histon·Paulton R. sâm 17:00 1.953.803.001.291.671.18
1049 Corby T.·Bideford sâm 17:00 1.404.855.251.092.521.11
1050 Hungerford T.·Arlesey T. sâm 17:00 1.454.604.901.102.371.12
1051 Cirencester T.·Biggleswade T. sâm 17:00 1.703.803.851.171.911.18
1052 Hitchin Town·Frome T. sâm 17:00 1.554.304.301.142.141.14
1053 Chesham Utd·Dunstable T. sâm 17:00 1.603.804.501.132.061.18
1054 Burnham·Chippenham T. sâm 17:00 2.803.752.051.601.331.18

FOTBAL: Argentina - Primera Division

Final DATA1X21XX212
1624 San Lorenzo·Estudiantes LP sâm 22:00 2.553.002.801.381.451.34
1626 Independiente·Newell's OB dum 02:30 2.153.103.401.271.621.32

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
1369 Brisbane Roar·Perth Glory sâm 08:00 2.153.253.301.291.621.29
1370 Sydney W.·Sydney FC sâm 10:30 2.453.202.801.391.481.30
1371 Wellington P.·Melbourne H. dum 06:00 2.203.303.101.321.601.29
1374 Newcastle Jets·Central Coast dum 08:00 2.253.203.101.321.571.30

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1155 Ried·Austria V. sâm 17:00 3.003.352.301.581.361.30
1156 Altach·Grodig sâm 19:30 2.003.503.601.271.771.28
1157 Rapid V.·W.Neustadt sâm 19:30 1.404.707.201.082.841.17
1158 Admira W.·Sturm sâm 19:30 3.153.402.201.641.341.30

FOTBAL: Belarus - Prima Liga - Retrogradare

Final DATA1X21XX212
1225 Dnepr Mogilev·Slutsk sâm 13:00 3.353.402.001.681.261.25
1226 Neman Grodno·Belshina B. sâm 13:00 1.953.453.401.251.711.24
1228 Minsk·Brest sâm 13:00 1.553.655.551.092.201.21

FOTBAL: Belgia - Liga II

Final DATA1X21XX212
1595 Virton·St.Truidense sâm 19:00 2.803.402.301.531.371.26
1617 Tubize·Dessel sâm 21:00 1.553.805.601.102.261.21
1618 Geel M.·Maasmechelen sâm 21:00 2.503.252.651.411.461.28
1619 Oud Heverlee ·RC Mechelen sâm 21:00 1.305.008.501.033.151.13
1620 Lommel Utd·WS Bruxelles sâm 21:00 1.553.805.601.102.261.21
1621 Roeselare·Heist sâm 21:00 1.603.805.051.132.161.21

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
1161 Westerlo·Charleroi sâm 19:00 2.653.202.651.451.451.33
1162 Cercle Brugge·Genk sâm 21:00 3.753.352.001.771.251.30
1177 Mechelen·Oostende sâm 21:00 2.003.353.751.251.771.30
1178 Waasland·Mouscron sâm 21:00 2.203.303.251.321.631.31

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
1350 Criciuma SC·Sport Recife PE sâm 23:30 2.803.102.501.471.381.32
1351 Internacional RS·Palmeiras SP sâm 23:30 1.553.755.901.102.291.23
1352 Flamengo RJ·Vitoria BA dum 01:00 2.403.202.851.371.501.30

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
1413 Slavia Sofia·Botev Plovdiv sâm 13:30 2.403.202.751.371.481.28
1472 Haskovo·Beroe sâm 14:00 12.905.501.203.86-1.10
1414 Lok.Plovdiv·C.More Varna sâm 14:00 2.403.202.751.371.481.28
1415 Levski S.·Litex Lovetch sâm 16:00 2.053.253.351.261.651.27

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
1681 Sigma O.·Varnsdorf sâm 15:00 1.553.705.451.092.201.21

FOTBAL: Cehia - Liga I

Final DATA1X21XX212
1256 Dukla P.·Ml.Boleslav sâm 18:00 2.353.152.951.351.531.31
1257 Pribram·Slovan L. sâm 18:00 2.503.202.701.401.471.30
1258 Hradec Kralove·Brno sâm 18:00 2.153.153.351.281.621.31
1259 Bohemians 1905·Slovacko sâm 21:15 2.403.152.901.361.501.31

FOTBAL: Chile - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
1229 Dep.Iquique·Univ.Catolica dum 02:00 2.753.202.401.481.371.28
1230 S.Marcos Arica·Huachipato dum 03:00 2.703.202.451.461.391.28

FOTBAL: Columbia - Liga Postobon II, Group A

Final DATA1X21XX212
1284 Indep.Santa Fe·Atl.Huila dum 00:30 1.653.554.901.132.051.23

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League Classic

Final DATA1X21XX212
1028 Sangju S.P.·Gyeongnam sâm 07:00 3.453.302.001.691.251.27
1029 Jeonnam·Incheon Utd sâm 07:00 2.253.053.151.291.541.31
1030 Seongnam I.·Busan Park sâm 07:00 1.753.404.401.161.921.25
Turul invinsilor!

FOTBAL: Croaţia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
1278 Slaven Belupo·Zadar sâm 16:00 1.803.454.151.181.881.25
1281 Hajduk ·Zagreb sâm 18:00 1.503.906.101.082.381.20

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
1383 Silkeborg ·Odense sâm 18:00 3.053.402.251.611.351.29

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
1272 Wil ·Servette sâm 18:00 2.753.302.401.491.391.27
1273 Schaffhausen·Lugano sâm 18:45 2.853.352.301.531.361.27

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1547 Aarau·Luzern sâm 18:45 2.853.302.451.521.411.31
1548 Sion·Grasshoppers sâm 21:00 2.553.252.751.431.491.32

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
1437 Angers·Troyes sâm 15:00 2.553.052.901.391.481.35

FOTBAL: Franta - National

Final DATA1X21XX212
1479 Dunkerque·Avranches sâm 15:30 2.103.103.551.251.651.32

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
1445 Aalen·F.Dusseldorf sâm 14:00 3.053.252.251.571.331.29
1447 Ingolstadt·Bochum sâm 14:00 1.603.755.301.122.191.23

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1296 Hallescher·Osnabruck sâm 15:00 2.603.102.651.411.421.31
1297 Duisburg·Wehen sâm 15:00 1.953.253.751.221.741.28
1298 Chemnitzer·Mainz II sâm 15:00 1.753.404.551.161.941.26
1299 Stutt.Kickers·Holstein Kiel sâm 15:00 2.153.153.301.281.611.30
1300 Hansa·Dyn.Dresden sâm 15:00 2.903.102.401.491.351.31
1301 Fortuna Koln·Regensburg sâm 15:00 1.803.404.201.181.881.26
1322 Unterhaching·RW Erfurt sâm 15:00 2.503.152.701.391.461.30

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1511 AEL Kalloni·Platanias sâm 15:00 1.853.254.201.181.831.28
1512 Levadiakos·Panaitolikos sâm 17:15 2.203.053.301.281.581.32
1513 Atromitos ·Xanthi sâm 19:30 1.603.555.551.102.171.24

FOTBAL: Irlanda de Nord - Premiership

Final DATA1X21XX212
1489 Portadown· Glentoran sâm 17:00 1.753.454.451.161.941.25
1490 Cliftonville·Ballymena sâm 17:00 1.354.507.751.042.841.16
1491 Linfield·Coleraine sâm 17:00 1.653.754.701.152.081.22
1492 Institute·Crusaders sâm 17:00 6.204.251.452.521.081.17

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1477 Hapoel Raanana·H.Kiryat Shmona sâm 15:00 4.353.501.751.941.171.25
1499 Hap.Beer Sheva·Mac.Netanya sâm 17:15 1.703.504.701.142.001.25
1500 Hapoel Akko·Ashdod sâm 18:00 2.453.102.801.371.471.31
1596 Hap.Petach Tikva·Bnei Sakhnin sâm 19:00 3.203.252.151.611.291.28
1613 Maccabi TA·Hap.Haifa sâm 20:00 1.354.408.401.032.891.16

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gir. A

Final DATA1X21XX212
1480 Cremonese·Arezzo sâm 15:30 2.253.103.001.301.531.29
1483 Sudtirol·Pordenone sâm 16:00 1.603.605.101.112.111.22
1495 Como ·Lumezzane sâm 17:00 1.603.655.001.112.111.21
1505 Monza·Alessandria sâm 18:00 2.453.102.751.371.451.29

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gir. B

Final DATA1X21XX212
1481 Santarcangelo ·Pro Piacenza sâm 15:30 2.203.103.101.291.551.29
1484 Lucchese·Teramo sâm 16:00 2.503.002.751.361.431.31
1485 Prato·Ancona sâm 16:00 2.253.103.001.301.531.29
1507 Pontedera·Forli sâm 18:00 1.953.153.751.201.711.28
1615 Ascoli·Grosseto sâm 20:30 1.853.303.951.191.791.26

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gir. C

Final DATA1X21XX212
1482 Messina·Catanzaro sâm 15:30 2.653.102.501.431.381.29
1486 Casertana ·Foggia sâm 16:00 2.003.203.501.231.671.27
1496 Paganese ·Vigor Lamezia sâm 17:00 2.403.102.801.351.471.29
1510 Reggina ·Benevento sâm 18:00 3.503.202.001.671.231.27
1616 Lecce·Melfi sâm 20:30 1.503.706.201.072.311.21

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
1537 Ternana ·Catania sâm 16:00 2.903.002.501.471.361.34
1538 Crotone·Modena sâm 16:00 2.702.952.701.411.411.35
1539 Entella·Avellino sâm 16:00 2.703.002.651.421.411.34
1540 Varese·Vicenza sâm 16:00 2.053.053.801.231.691.33
1541 Livorno·Perugia sâm 16:00 2.253.053.251.291.571.33
1542 Cittadella·Brescia sâm 16:00 2.753.002.601.431.391.33
1543 Trapani ·Spezia sâm 16:00 2.403.102.951.351.511.32
1544 Latina ·Pro Vercelli sâm 16:00 2.153.053.501.261.621.33
1545 Carpi·Frosinone sâm 16:00 2.453.052.901.361.491.33

FOTBAL: Japonia - J.League 2, Promotion Playoffs

Final DATA1X21XX212
1285 Jubilo Iwata·Montedio Yamagata dum 06:00 2.503.052.701.371.431.30

FOTBAL: Japonia - J.League 2, Relegation/Promotion Playoffs

Final DATA1X21XX212
1286 Nagano Parceiro·Kamatamare Sanuki dum 05:30 2.453.052.751.361.451.30
Tur!

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
1326 Sagan Tosu·Urawa sâm 07:00 2.903.202.351.511.351.29
1327 Kawasaki ·S.Hiroshima sâm 07:00 2.203.303.051.321.581.28
1328 Cerezo O.·Kashima sâm 07:00 3.203.352.151.611.311.27
1329 Kashiwa ·Shimizu sâm 07:00 1.903.553.651.241.781.24
1330 Gamba O.·V.Kobe sâm 07:00 1.454.156.401.072.521.18
1331 V.Kofu·FC Tokyo sâm 09:55 2.503.102.751.381.451.31
1332 FM Yokohama ·Niigata sâm 09:55 2.103.253.301.281.641.28
1333 Nagoya ·Omiya A. sâm 09:55 2.253.352.901.351.561.27
1334 V.Sendai·Tokushima sâm 09:55 1.305.008.501.033.151.13

FOTBAL: Mexic - Primera Division, Apertura Playoffs

Final DATA1X21XX212
1625 Club America·Unam Pumas dum 01:00 1.653.654.701.142.051.22
1627 Uanl Tigres·CF Pachuca dum 03:00 1.903.353.751.211.761.26
Sferturi! Retur!

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
1184 Heerenveen·Heracles sâm 19:30 1.654.004.751.172.171.23
1186 Breda·Utrecht sâm 20:45 2.403.352.851.401.541.30
1187 Vitesse ·G.A. Eagles sâm 20:45 1.305.508.701.053.371.13
1188 Cambuur·AZ Alkmaar sâm 21:45 2.103.403.401.301.691.30

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
1356 Jagiellonia·Zawisza sâm 16:30 1.953.353.701.231.761.28
1357 Podbeskidzie·Lechia G. sâm 16:30 2.603.152.651.421.441.31
1358 Korona Kielce·Belchatow sâm 19:00 2.403.102.951.351.511.32

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
1470 Bytovia B.·Wigry S. sâm 13:00 2.503.202.651.401.441.28
1471 Ol.Grudziadz·Termalica B-B sâm 13:45 2.503.052.751.371.441.31
1474 Tychy 71·Stomil O. sâm 14:00 2.803.002.501.441.361.32
1503 Katowice·M.Legnica sâm 18:00 2.453.152.751.381.461.29

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
1585 Belenenses ·Arouca sâm 18:00 2.003.253.901.241.771.32
1586 Penafiel·Braga sâm 20:00 6.153.601.602.271.111.27
1588 Sporting L.·Setubal sâm 22:15 1.255.5011.901.023.761.13

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1303 Arsenal Tula·Ural sâm 12:30 2.503.102.901.381.501.34
1304 CSKA M.·Ufa sâm 14:45 1.305.0010.001.033.331.15
1305 Mordovia S.·Zenit sâm 17:00 8.404.301.402.841.061.20
1306 Kuban K.·Torpedo M. sâm 19:15 1.454.107.551.072.661.22

FOTBAL: Scotia - Cupa

Final DATA1X21XX212
1418 FC Dundee·Aberdeen sâm 14:15 3.103.302.151.591.301.27
1657 Boness Utd·Arbroath sâm 15:30 5.804.351.452.481.091.16
1658 Partick Thistle·Hamilton sâm 17:00 2.603.252.501.441.411.27
1666 Stranraer·Dunfermline sâm 17:00 2.703.352.351.501.381.26
1667 Motherwell·Dundee Utd sâm 17:00 3.403.352.001.691.251.26
1668 Berwick·Albion R. sâm 17:00 2.353.402.701.391.501.25
1669 Queen of South·Brora Rangers sâm 17:00 1.305.107.851.043.091.12
1670 St.Mirren·Inverness CT sâm 17:00 3.453.302.001.691.251.27
1671 Annan ·Brechin City sâm 17:00 3.853.601.801.861.201.23
1672 Falkirk·Cowdenbeath sâm 17:00 1.603.954.651.142.141.19
1673 St.Johnstone·Ross County sâm 17:00 1.803.553.901.191.861.23
1674 Stirling Albion·Raith Rovers sâm 17:00 5.054.001.552.231.121.19
1675 Spartans·G.Morton sâm 17:00 6.054.201.452.481.081.17
1676 Alloa ·Hibernian sâm 17:00 4.403.601.701.981.151.23
1/16! Se rejoaca in caz de egalitate!

FOTBAL: Scotia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
1364 East Stirling·East Fife sâm 17:00 2.853.452.201.551.341.24
1365 Clyde·Queens Park sâm 17:00 2.803.502.201.551.351.23

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1367 Kosice·Ruzomberok sâm 14:00 1.803.404.101.181.861.25
1373 Sp.Myjava·Trencin sâm 17:00 3.803.301.901.761.211.27
1401 Zlate Moravce·Podbrezova sâm 17:00 2.503.002.801.361.441.32

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
1407 Maribor·Rudar Velenje sâm 15:00 1.354.308.351.032.841.16
1408 ND Gorica·Domzale sâm 15:00 3.103.102.251.541.301.30
1409 Celje·Zavrc sâm 17:00 1.703.504.451.141.961.23
1411 Olimpija ·Krka sâm 19:00 1.354.707.201.052.841.14

FOTBAL: Spania - Segunda B - Grupa 1

Final DATA1X21XX212
1488 Gijon B·Atl.Astorga sâm 16:45 2.053.203.251.251.601.25
1531 Somozas·Tropezon sâm 18:00 1.853.253.801.181.751.24

FOTBAL: Spania - Segunda B - Grupa 2

Final DATA1X21XX212
1497 Leioa·Sociedad B sâm 17:00 2.503.052.601.371.411.28
1587 Huesca·Fuenlabrada sâm 18:00 1.553.705.101.092.151.19
1592 Real M.Castilla·Union de Irun sâm 18:00 1.653.454.651.121.981.22
1598 Amorebieta·Toledo Sad sâm 19:00 2.303.202.751.341.481.25

FOTBAL: Spania - Segunda B - Grupa 3

Final DATA1X21XX212
1487 Atl.Baleares·Cornella sâm 16:30 2.153.053.151.261.551.28
1611 Val.Mestalla·Olot sâm 19:00 2.003.053.551.211.641.28
1612 Villarreal B·Olimpic Xativa sâm 19:00 1.803.254.051.161.801.24
1614 L'Hospitalet·Zaragoza B sâm 20:00 1.753.354.151.151.851.23
1623 Alcoyano·Lleida sâm 21:30 2.303.052.901.311.481.28

FOTBAL: Spania - Segunda B - Grupa 4

Final DATA1X21XX212
1498 Granada B·Sevilla Atl. sâm 17:00 1.753.354.151.151.851.23

FOTBAL: Spania - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
1419 Osasuna·Girona sâm 19:00 2.303.153.051.331.551.31
1420 Alaves·Numancia sâm 19:00 2.253.103.201.301.571.32
1421 Llagostera·Betis sâm 19:15 3.503.152.101.651.261.31
1423 Sabadell·Las Palmas sâm 21:00 2.953.102.401.511.351.32
1424 Leganes·Valladolid sâm 22:30 2.653.102.651.421.421.33

FOTBAL: SUA - MLS, Playoffs

Final DATA1X21XX212
1504 New England·NY Red Bulls sâm 22:00 1.903.403.851.221.801.27
Semifinale! Retur!

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1601 Kasimpasa·C.Rizespor sâm 13:30 1.603.705.851.122.271.26
1659 Kay.Erciyesspor·Balikesirspor sâm 16:00 1.603.705.851.122.271.26
1660 Gaziantepspor·Galatasaray sâm 19:00 3.953.351.951.811.231.30

FOTBAL: Ucraina - Premier League

Final DATA1X21XX212
1475 Olimpik D.·Chernomorets O. sâm 14:00 3.303.202.151.621.291.30

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
1478 Ujpest·Haladas sâm 15:00 1.354.408.401.032.891.16
1493 Lombard Papa·Videoton sâm 17:00 8.254.451.352.891.041.16
1494 MTK ·Pecs sâm 17:00 1.354.358.601.032.891.17
1597 Puskas Akademia·Diosgyori sâm 19:00 3.603.252.001.701.241.28
1622 Ferencvaros ·Kecskemeti sâm 21:00 1.553.606.101.082.261.24

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X21XX2
1457 R.N.Monbus·Sevilla sâm 21:00 1.4516.003.051.352.55
1458 La Bruixa dor·Joventut sâm 21:00 2.7016.001.552.301.40

BASCHET: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX2
1464 Cantu·Brindisi sâm 21:30 1.5516.002.651.402.30

BASCHET: Franţa - LNB Pro A

Final DATA1X21XX2
1406 Asvel ·Reims sâm 21:00 1.3017.003.851.203.15
1431 Bourg en bresse·Dijon sâm 21:00 2.6516.001.552.301.40
1452 Orleans ·Gravelines sâm 21:00 2.4016.001.652.101.50
1453 Le Havre·Cholet sâm 21:00 1.6516.002.401.502.10
1454 Boulogne S.M.·Limoges sâm 21:00 5.0518.001.203.951.13
1455 Nanterre·Le Mans sâm 21:00 1.4016.003.251.302.70
1456 Chalon·Pau Orthez sâm 21:00 1.2518.004.351.173.50

BASCHET: Germania - BBL

Final DATA1X21XX2
1388 Ulm·Trier sâm 19:30 1.2018.005.051.133.95
1461 Tubingen·Gottingen sâm 21:30 1.7015.002.301.552.00
1462 Artland ·Eisbaren sâm 21:30 1.2018.005.051.133.95
1463 Mitteldeutscher ·Frankfurt sâm 21:30 1.3017.003.851.203.15

BASCHET: Grecia - A1

Final DATA1X21XX2
1344 PAOK·Panelefsiniakos sâm 17:00 1.1519.006.101.084.60
1345 Rethymnon·Apollon sâm 17:00 1.3517.003.501.252.90
1346 Panionios·Aris sâm 17:00 1.9015.002.051.701.80
1343 Trikala·Kifisia sâm 17:00 3.0016.001.452.551.35

BASCHET: Internaţional - Liga ABA

Final DATA1X21XX2
1347 Zadar·Krka sâm 18:00 1.9515.002.001.751.75
1465 Buducnost·Szolnoki sâm 22:00 1.1519.006.101.084.60
1466 Olimpija·MZT Skopje sâm 22:00 1.4016.003.251.302.70

BASCHET: Internaţional - Liga VTB

Final DATA1X21XX2
1342 Enisey K.·A.Saratov sâm 14:10 1.3517.003.501.252.90

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
1467 Adelaide 36ers·Sydney dum 05:00 1.6016.002.351.452.05
1469 Cairns ·Townsville dum 08:00 1.4516.002.801.352.40

BASCHET: Australia - WNBL

Final DATA1X21XX2
1338 Canberra ·Adelaide sâm 10:00 1.1519.005.301.084.15
1339 Townsville ·West Coast sâm 11:00 1.1020.006.601.054.95

BASCHET: Austria - ABL

Final DATA1X21XX2
1362 Gussing K.·S.Gmunden sâm 19:00 1.6516.002.251.502.00
1404 Oberwart·Klosterneuburg sâm 20:00 1.6516.002.251.502.00

BASCHET: Belgia - Liga Ethias

Final DATA1X21XX2
1459 Willebroek·Aalstar sâm 21:30 3.9018.001.253.201.17
1460 Pepinster·Oostende sâm 21:30 3.5517.001.302.951.20

BASCHET: Cehia - NBL

Final DATA1X21XX2
1348 USK Praga·Ostrava sâm 18:30 1.7015.002.201.551.90
1349 Kolin·Jindrichuv sâm 18:45 1.4016.003.001.302.55
1381 Opava·Pardubice sâm 19:00 1.7015.002.201.551.90

BASCHET: Polonia - PLK

Final DATA1X21XX2
1651 Kutno·Szczecin sâm 18:30 1.4016.003.251.302.70
1652 Koszalin·Rosa Radom sâm 19:00 1.3517.003.501.252.90
1653 Lublin·Anwil sâm 20:00 2.6516.001.552.301.40

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa A

Final DATA1X21XX2
1525 Meshkov B.·La Rioja sâm 15:00 1.509.003.251.302.40

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa B

Final DATA1X21XX2
1529 Barcelona·Alingsaas sâm 17:15 1.0121.0020.30-10.30
1533 Besiktas·Wisla Plock sâm 18:00 4.8512.501.253.501.15

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa C

Final DATA1X21XX2
1555 Veszprem·Cehovski Medv. sâm 19:15 1.0121.0020.30-10.30
1562 Vardar Skopje·Celje P. sâm 20:00 1.1513.507.001.054.60
1565 Montpellier·Rhein Lowen sâm 22:00 2.358.501.851.851.55

HANDBAL: Cupa EHF (M)

Final DATA1X21XX2
1031 Turda·Nasice sâm 13:45 2.859.001.602.151.35
1032 Bacau·Tvis Holstebro sâm 16:30 4.3012.001.303.151.17
1033 Balatonfuredi·Alpla Hard sâm 17:00 1.4010.003.601.232.65
1034 SKA Minsk·Vojvodina sâm 17:00 1.1813.006.151.084.20
1035 Elverum·HCM Constanta sâm 17:00 1.3511.003.901.202.90
1036 Haslum·Kaustik sâm 17:00 1.4010.003.651.232.70
1039 Ademar Leon·Porto sâm 18:30 1.3013.004.151.183.15
1040 Tatran Presov·Melsungen sâm 19:00 1.709.002.601.452.05
1041 Gorenje·Permskie Medv. sâm 20:00 1.0815.0010.001.016.00
1042 BM Huesca·IF Guif sâm 21:00 1.1713.006.001.074.10
1043 Nantes·Fuchse Berlin sâm 21:30 1.4510.003.351.272.50
Retur!

HANDBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX2
1241 Lubbecke·Goppingen sâm 20:00 2.209.001.901.801.60
1242 Balingen·Lemgo sâm 20:00 1.709.002.601.452.00
1243 Bietigheim·Magdeburg sâm 21:15 3.9511.001.352.901.20

HANDBAL: Spania - Asobal

Final DATA1X21XX2
1552 Zamora·Villa De Aranda sâm 19:00 2.758.501.652.101.40
1553 Benidorm·Guadalajara sâm 19:00 1.3010.004.601.153.15
1556 Morrazo C.·Anaitasuna sâm 19:30 1.558.503.101.302.30
1557 Encantada·Aragon sâm 19:30 1.2011.006.151.083.95

HANDBAL: Danemarca - Handboldligaen (M)

Final DATA1X21XX2
1526 Arhus·Lemvig sâm 16:00 1.1813.006.151.084.20
1527 Mors·Odder sâm 16:10 1.2012.505.751.103.95
1528 GOG Handbold·Skanderborg sâm 17:00 1.2512.004.901.133.50
1534 Midtjylland·Bjerringbro sâm 18:10 2.008.502.151.651.70

HANDBAL: Austria - HLA

Final DATA1X21XX2
1535 Schwaz·St.Polten sâm 19:00 1.2212.005.451.103.75
1558 Union Leoben·Krems sâm 20:00 2.859.001.602.151.35
1559 Bregenz·West Wien sâm 20:00 2.009.002.101.651.70

HANDBAL: Elveţia - MNLA

Final DATA1X21XX2
1530 Wacker Thun·Kriens sâm 18:00 1.2212.505.351.103.75

HANDBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX2
1560 Henstedt·Essen sâm 20:00 1.4510.003.101.272.40
1561 ASV Hamm·Huttenberg sâm 20:00 1.1514.505.801.074.15
1563 Eisenach·Emsdetten sâm 20:30 1.3011.003.901.152.85
1564 Rimpar·SC Leipzig sâm 21:00 2.459.001.701.901.45

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
1983 Sahalinskie A.·Amurskie Tigry sâm 09:00 1.754.603.101.271.851.12
1984 Stalnye Lisy·Belye Medvedi sâm 10:00 2.254.502.251.501.501.13

VOLEI: Polonia - Liga Siatkowski (F)

Final DATA12
1632 Muszyna·Dabrowa G. sâm 15:45 1.402.55
1633 Ostrowiec · Bydgoszcz sâm 18:00 1.302.95
1634 Ptps Pila·Chemik Police sâm 19:00 8.251.01
1635 Legionowo·Impel W. sâm 19:00 4.601.12

CURLING: Internaţional - European Championship, Final round

Final DATA12
1007 Suedia·Norvegia sâm 16:00 1.502.25
FINALA!

CURLING: Internaţional - European Championship, Women, Final round

Final DATA12
1009 Rusia·Elveţia sâm 11:00 1.552.15
FINALA!