FOTBAL: Romania Liga I

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2718 CSMS Iasi - Viitorul C-ta lun 18:30 2.10 3.30 3.49 1.28 1.70 1.31
2719 Dinamo B. - Otelul lun 21:00 1.50 4.00 6.50 1.09 2.50 1.23

FOTBAL: CE U19 - Semifinale

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1572 Germania U19 - Austria U19 lun 19:00 1.50 3.95 5.60 1.09 2.31 1.18
1584 Portugalia U19 - Serbia U19 lun 22:00 1.70 3.60 4.30 1.15 1.96 1.22
In Ungaria!

FOTBAL: CE U19 - Cine merge mai departe?

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1585 Germania U19 - Austria U19 lun 19:00 1.25 - 3.55 - - -
1586 Portugalia U19 - Serbia U19 lun 22:00 1.35 - 2.95 - - -
In Ungaria!

FOTBAL: Cupa Argentinei - 1/16

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
1909 CA Tigre - All Boys lun 21:00 2.10 3.10 3.35 1.25 1.61 1.29
1935 Belgrano - Independiente mar 03:15 2.60 2.90 2.70 1.37 1.40 1.33
O singura mansa. Timp regulamentar. Meciurile se pot juca si pe teren neutru.

FOTBAL: Austria Erste Liga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2053 KSV 1919 - St.Polten lun 20:30 2.45 3.25 2.60 1.40 1.45 1.26

FOTBAL: Bulgaria Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2202 Lok.Sofia - Litex L. lun 18:30 3.80 3.40 1.85 1.79 1.20 1.24

FOTBAL: Croatia 1.HNL

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2519 RNK Split - Istra lun 21:00 1.75 3.45 4.45 1.16 1.94 1.25

FOTBAL: Danemarca Superligaen

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2546 Brondby - Silkeborg lun 20:00 1.80 3.60 3.95 1.20 1.88 1.24

FOTBAL: Danemarca 1st Division

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2566 Vendsyssel FF - Fredericia lun 20:00 2.70 3.20 2.40 1.47 1.37 1.27

FOTBAL: Elvetia Challenge League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3764 Wohlen - Servette lun 20:45 3.15 3.30 2.10 1.61 1.28 1.26

FOTBAL: Finlanda Kakkonen - Sud

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2797 Gnistan - Someron lun 18:30 1.80 4.00 3.25 1.24 1.80 1.16

FOTBAL: Insulele Feroe Premier League

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
2840 HB Torshavn - Toftir lun 20:00 1.20 6.00 9.00 - 3.60 1.06

FOTBAL: Letonia Virsliga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3607 Daugava D. - Daugava R. lun 17:00 1.75 3.45 4.20 1.16 1.90 1.24
3608 FK Jelgava - Skonto Riga lun 19:00 3.25 3.45 2.00 1.67 1.26 1.24
3609 Ventspils - FK Liepaja lun 19:00 1.50 4.40 4.90 1.12 2.31 1.15

FOTBAL: Lituania A Lyga

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3622 Granitas K. - Atlantas K. lun 19:00 2.90 3.45 2.15 1.58 1.33 1.24

FOTBAL: Norvegia 1. Division

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3659 Fredrikstad - Kristiansund lun 20:00 1.80 3.45 3.95 1.18 1.84 1.24

FOTBAL: Polonia Ekstraklasa

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3722 Wisla C. - Piast Gliwice lun 19:00 1.75 3.50 4.35 1.17 1.94 1.25

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3830 Seattle - LA Galaxy mar 05:00 2.15 3.25 3.25 1.29 1.62 1.29

FOTBAL: Suedia Allsvenskan

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3863 Hacken - Djurgarden lun 20:05 1.80 3.50 4.05 1.19 1.88 1.25

FOTBAL: Suedia Superettan

Final DATA 1 X 2 1X X2 12
3870 Hammarby - Assyriska lun 20:20 1.30 5.10 7.50 1.04 3.03 1.11

TENIS: ATP - Kitzbuhel (Austria)

Final DATA 1 2
1603 A.Golubev - J.Monaco lun 11:00 2.75 1.40
1604 A.Zverev - D.Schwartzman lun 11:00 1.65 2.10
1605 D.Brown - P.Riba lun 11:00 1.85 1.85
1608 D.Goffin - K.De Schepper lun 11:00 1.25 3.55
1620 G.Melzer - A.Haider M. lun 11:00 2.10 1.65
1625 J.Melzer - P.Andujar lun 11:00 2.00 1.72
1626 J.Nieminen - T.Gabashvili lun 11:00 1.60 2.20
1627 J.Struff - J.Vesely lun 11:00 1.85 1.85
1628 P.Lorenzi - R.Haase lun 11:00 2.75 1.40
2228 A.Ramos - V.Galovic lun 11:00 1.08 6.45
2233 D.Thiem - J.O.Souza lun 11:00 1.30 3.20
2234 M.Gonzalez - P.Carreno B. lun 11:00 2.30 1.55
Suprafata de joc - Zgura

TENIS: ATP - Washington (SUA)

Final DATA 1 2
1634 A.Gonzalez - B.Tomic lun 17:00 3.55 1.25
1635 B.Kavcic - B.Becker lun 17:00 2.10 1.65
1646 D.Sela - J.Benneteau lun 17:00 1.95 1.75
1749 F.Dancevic - B.Paire lun 17:00 2.10 1.65
1750 F.Tiafoe - E.Donskoy lun 17:00 3.40 1.27
1795 L.Lacko - F.Peliwo lun 17:00 1.25 3.55
1796 M.Berrer - J.Sock lun 17:00 3.85 1.22
1916 S.Querrey - M.Russell lun 17:00 1.27 3.40
2060 V.Estrella - T.Kamke lun 17:00 2.25 1.57
2282 M.Jaziri - S.Stakhovsky lun 17:00 2.80 1.38
2288 S.Johnson - J.Duckworth lun 17:00 1.55 2.30
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Stanford (SUA)

Final DATA 1 2
2061 A.Tomljanovic - A.Petkovic lun 20:00 3.55 1.25
2062 C.Garcia - V.Lepchenko lun 20:00 1.75 1.95
2099 C.Suarez N. - M.Puig lun 20:00 1.50 2.40
2122 C.Vandeweghe - K.Ahn lun 20:00 1.08 6.45
2123 D.Cibulkova - G.Muguruza B. lun 20:00 1.55 2.30
2125 K.Date K. - Ka.Pliskova lun 20:00 2.55 1.45
2130 P.Ormaechea - D.Hantuchova lun 20:00 2.95 1.35
2131 S.Lisicki - A.Ivanovic lun 20:00 2.55 1.45
Suprafata de joc - Hard

TENIS: WTA - Washington (SUA)

Final DATA 1 2
2173 A.Cornet - S.Rogers lun 17:00 1.42 2.65
2175 A.Pavlyuchenkova - V.Razzano lun 17:00 1.42 2.65
2176 C.McHale - S.Stephens lun 17:00 2.55 1.45
2178 H.Watson - K.Flipkens lun 17:00 2.10 1.65
2179 K.Bertens - S.Cirstea lun 17:00 1.72 2.00
2194 K.Nara - M.Keys lun 17:00 3.20 1.30
2200 Kr.Pliskova - M.Erakovic lun 17:00 1.75 1.95
2211 L.Davis - S.Peng lun 17:00 1.60 2.20
2222 L.Safarova - K.Mladenovic lun 17:00 1.30 3.20
2223 M.Rybarikova - E.Makarova lun 17:00 2.40 1.50
2224 S.Kuznetsova - P.Hercog lun 17:00 1.40 2.75
2225 V.King - F.Abanda lun 17:00 1.33 3.05
Suprafata de joc - Hard

RUGBY: Australia NRL

Final DATA 1 X 2 1X X2
3391 Canberra - South Sydney lun 12:00 3.21 21.00 1.33 2.78 1.25
Protecția consumatorilor 18+ Regulament Termeni și condiții Sugestii și reclamații
SuperBet
Valid XHTML 1.1